ZAGREB - Jel bio tko?

Evo, dao si sam sebi i drugima odgovor, zasto je usluga toliko katastrofalna.

Nitko od vas nije zahtjevan (niti najosnovnije), pa si prostitutke misle, da si mogu sve dozvoliti. Pocinjemo od oglasa s laznim slikama, pa pristup na telefonu (LP bahatoj Kim!), sve dalje preko prostora, njegove cistoce i higijena cure. A o usluzi da ne pricam!

Ja se moram dobro namuciti da zaradim svoj novac, tako ocekujem i od prostitutke. Njima jos uvijek nije jasno (ili ne zele znati!!!), zbog cega muskarci njima idu. Zasto se nije skola za taj "zanat" otvorila nikad necu razumijeti. 98% onih "samoproglasenih profesionalkinja" bi trebalo strpat u tu skolu i kladim se, da bi 95% njih palo kroz ispit! Njima bi se dozivotno trebalo zabraniti u tom "zanatu" raditi.

Just my 2 cents.
Slažem se u potpunosti. Samo mi nije jasno kako nakon stotina ljudi što prođe kroz nju ne popravi uslugu s vremenom nego bude još gore. Čovjek bi očekivao kada nešto radiš često da ćeš biti bolji u tome, velika većina ostane jednako loša ili se pokvari.
 
Slažem se u potpunosti. Samo mi nije jasno kako nakon stotina ljudi što prođe kroz nju ne popravi uslugu s vremenom nego bude još gore. Čovjek bi očekivao kada nešto radiš često da ćeš biti bolji u tome, velika većina ostane jednako loša ili se pokvari.
A zasto imas lose vodoinstaletere, mehanicare ili zubare? Ista stvar, neki jednostavno nisu za taj posao.
 
Komacno se slazemo! Ove nase prostitutke nisu za taj posao i trebalo bi ih se poslati u 3pm. Barem najveci dio njih.

Over and out.
Haha, ako cemo u prispodobama ko oni licemjerni popovi,
recimo da ti curi voda u stanu i ne mozes naci dobrog vodoinstalatera, imas samo dvije opcije - ili uzmes loseg ili popravis sam. Malo ovisi i kolko jako curi.
Isto ti je i ovdje, ponekad odradis sam, ponekad previse curi....
 
Haha, ako cemo u prispodobama ko oni licemjerni popovi,
recimo da ti curi voda u stanu i ne mozes naci dobrog vodoinstalatera, imas samo dvije opcije - ili uzmes loseg ili popravis sam. Malo ovisi i kolko jako curi.
Isto ti je i ovdje, ponekad odradis sam, ponekad previse curi....
Sve mi je to jasno. Zato je pametnije da sam odradis, nego da das novac Kim, bakutaneru ili bonasici. ;-)
 
Evo, dao si sam sebi i drugima odgovor, zasto je usluga toliko katastrofalna.

Nitko od vas nije zahtjevan (niti najosnovnije), pa si prostitutke misle, da si mogu sve dozvoliti. Pocinjemo od oglasa s laznim slikama, pa pristup na telefonu (LP bahatoj Kim!), sve dalje preko prostora, njegove cistoce i higijena cure. A o usluzi da ne pricam!

Ja se moram dobro namuciti da zaradim svoj novac, tako ocekujem i od prostitutke. Njima jos uvijek nije jasno (ili ne zele znati!!!), zbog cega muskarci njima idu. Zasto se nije skola za taj "zanat" otvorila nikad necu razumijeti. 98% onih "samoproglasenih profesionalkinja" bi trebalo strpat u tu skolu i kladim se, da bi 95% njih palo kroz ispit! Njima bi se dozivotno trebalo zabraniti u tom "zanatu" raditi.

Just my 2 cents.
Tako ja sam ja otiso u njemačkoj kod jedne kurave i platio 100e za 30min 1 svršavanje i ona ti nešto melja li melja maltene spustio mi se koliko je ne zabavna i ja izvzajebancije kazem arbajt arbajt kad se zenska naljuti kao kako ti smijes ro meni govorit ko si ti da meni to govoris ja gledam ne vjerujem usto se obuko se otiso
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh