ZAGREB - Jel bio tko?

Jel ima koja za veceras?

krenuo onoj Mariji, i srecom sto ima o Mariji na forumu koliko oces, pa nisam niti krenuo, eto upravo stigla poruka za uplatu na tisak, hahaha..
 
Znači stenjala....ma mala je katastrofa...Općenito naše k....su katastrofalne po izgledu 95% njih je užas,prostori užas prljavi,sve neke raspuštenica ništa koristi uzalud bačen novac,a sad smradure po 60-80-90€ bacaju cifre a nevrede 20€
Meni iskreno nije bila lose. Dobro izgleda, sve radi s kondomom i ne pozuruje.
 
Koju bi mi preporučili , danas sam u zg a nisma još probao ove dvoumim se izmedu: vitke brazilske (minea ) i erotik djevojka (mirela) te atraktivna plavusa ili loren sexy mačkica
 
Pisao sam o toj likusi , nije 200 EUR nego 50 EUR za 30 min . Poznata još od Utrina , sad je na Lamistu . Ako vam kaže Laniste 12 ili 12 a, b, c izbjegavajte . Ima svaki dan po 5 različitih oglasa , Maya , Melisa , Brineta . Neda mi se vise kopirati ovdje . Uglavnom ako je Laniste , onda je pusiona .
I kakva je zenska ta?
 

Jel zna netko nešto o dotičnoj? Dopisivali se prije i tražila 200/1h, anal i oral uključeni. Nisam otišao. Poslije joj pisao ali se naljutila i odbila me. Ako znate nešto molim info. Jebeno mi izgleda..
 

Jel zna netko nešto o dotičnoj? Dopisivali se prije i tražila 200/1h, anal i oral uključeni. Nisam otišao. Poslije joj pisao ali se naljutila i odbila me. Ako znate nešto molim info. Jebeno mi izgleda..
Izgleda kao klasicni fejk.I slike vjerojatno nisu njene.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh