ZAGREB - Jel bio tko?


Brkate lončiće cijelo vrijeme . Na ovu Kim se mislilo , nije uopće debela . Jedna od ljepših cura s oglasnika . Bio sam s njom u Draskovicevoj , 500 komplet .

Napominjem da je cura jako lijepa i mlada oko 25 god.
 
Pozdrav svima! Molim pomoć
Bio sam prije cca. 2 godine kod žene na Trešnjevci, ne sjećam se točne lokacije, uglavnom bilo je u prizemlju zgrade, stan iznajmljen očito za taj biznis, bio je unutra stol za masažu, došao sam samo na oralno, cijena je bila 300 kuna, nudila je i komplet...

Uglavnom žena izgleda solidno, tijelo vitko, cca 38 godina, imala je duge crne pletenice, mislim da su sise bile umjetne, pušila ga je odlično!
Ne mogu je više naći na oglasu, jel možda netko zna o kojoj se radi?
 

Ova sa selske se udruzila sa trenericom sa crnkasa. Jel bio tko? Rado bih otisao koji od ovih dana na 1 vs2 hahah
 
Jel dajekoja popust ..naredna dva sata???
P
Pozdrav svima! Molim pomoć
Bio sam prije cca. 2 godine kod žene na Trešnjevci, ne sjećam se točne lokacije, uglavnom bilo je u prizemlju zgrade, stan iznajmljen očito za taj biznis, bio je unutra stol za masažu, došao sam samo na oralno, cijena je bila 300 kuna, nudila je i komplet...

Uglavnom žena izgleda solidno, tijelo vitko, cca 38 godina, imala je duge crne pletenice, mislim da su sise bile umjetne, pušila ga je odlično!
Ne mogu je više naći na oglasu, jel možda netko zna o kojoj se radi?
Moguće Sanja...prije bila na Sigetu, ona ima silikone, crna kosa, kasne tridesete, možda četrdesete.
Nije imala pletenice dok smo se družili...
 
Pozdrav svima! Molim pomoć
Bio sam prije cca. 2 godine kod žene na Trešnjevci, ne sjećam se točne lokacije, uglavnom bilo je u prizemlju zgrade, stan iznajmljen očito za taj biznis, bio je unutra stol za masažu, došao sam samo na oralno, cijena je bila 300 kuna, nudila je i komplet...

Uglavnom žena izgleda solidno, tijelo vitko, cca 38 godina, imala je duge crne pletenice, mislim da su sise bile umjetne, pušila ga je odlično!
Ne mogu je više naći na oglasu, jel možda netko zna o kojoj se radi?
Koji dio Trešnjevke?
 
Opet ste u krivui brkate lončiće . Zanimljivo je citati vaše pametovanje i baljezganje . Cure umiru smijeha kad čitaju ove gluposti .

Kao prvo , gdje je na Trešnjevci vidio ovu curu ????

Ja po opisu već znam koja je , ali ovolika količina sigurnosti i laprdanja daje mi snage da još malo citam pametovanja .

Samja ili Tina nikada , ali bas nikada nije imala pletenice .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh