ZAGREB - Jel bio tko?

Ima, ivana hercegovka. Vec 5 puta se oprasta od ovog posla i vrati. Bio sam 2 puta. Iskreno ne znam zasto sam otiso drugi put. Zena je stvarno super, moze pricat do preksutra, akcija osobno nis posebno, al dobra je u dusi pa moguce da me to vratilo drugi put kod nje. Nacugo sam se prvi put. Nije osoba za kojom bi se okrenuo na ulici. Probaj pa vidi, dost ekipe s foruma je bilo kod nje. Slike su njene
Jbt, kao da si mi citao misli, svaku rijec koju si napisao je doslovno i meni tako bilo🤣 jel i tebi rekla ajde svrsi vise da idemo pit dalje?
 
Jako loše bi se usudio reći ... prostor neugledan. Kad sam došao izgleda jako solidna. Sisa,guzica... tijelo ... faca. Jedino što nije požurivala.. pušenje ravno dvije minute s kondomom. I onda je rekla da nema novi. Drkica i trackanje.... 400kn loše bačenih. Ne da se dirati po pički... sise moraš pažljivo. bla bla ... ne isplati se
Pa jebemu zar je problem ponijet svoje kondome? Na ebayu kupiš durex biraj kakav hoćeš 100 komada za 350 kn.
 
Cekaj jos prvi mjesec kad je sluzbeno euro valuta, pa kad zaokruze na gore. Biti ce 70€ pola sata, a recimo za istu cijenu jebes Rumunjke manekenke u Wellcumu.
Da daa ja msm da jedva cekaju to haha al realno nece imat posla vise toliko,ako place drasticni jebacima ne porastu pogotovo srednja klasa sto radi za 5-6 tis i neki i manje
 
Da daa ja msm da jedva cekaju to haha al realno nece imat posla vise toliko,ako place drasticni jebacima ne porastu pogotovo srednja klasa sto radi za 5-6 tis i neki i manje
Ma to se varas. Ekipa je masovno isla kod one manekenke Emme iz EGE, pa si je povisila sa 250€ na 300€ sat, i dalje ima posla. Nego jbg, tu su cijene toga s obzirom na standard 3x skuplje neg sto bi trebale biti.
 
Bio netko kod ovih?

0976206342

0976746890

0924233757

0915632421

0924234468

Je li ova prva Laura? Jer sam citao za nju na drugom forumu, i nisam sto posto siguran je li dobra ili ne, s obzirom da pojedinci misle da je to Helena koja je na crnoj listi zbog bezobraznosti.

Nazvao ovu 5010151 s PO i djelovala je nadrkano. 400 pol ure, 700 ura. Kad sam ju zamolio da pošalje sliku dvije, kaže ne može i prekine(u pozadini čujem nož kako reže mrkvu ili nešto sl.).
Možda djeluje privlačno, al netko treba probit led.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh