ZAGREB - Jel bio tko?

Pozdrav, imate li nekih prijedloga za dame kod kojih mozes svrsit vise puta? Pretpostavljam da su takve rjeđe, al' eto, možda postoji neka pa je svaki prijedlog dobrodošao, hvala unaprijed!
Pitam iz razloga što sam bio kod erotik djevojke ravno 10min jer je rekla da je to to jer sam svrsio, bez obzira sto sam se olakso par puta ranije doma nije pomoglo. Da, specijalna sam vrsta, što ću.
 
Pitam iz razloga što sam bio kod erotik djevojke ravno 10min jer je rekla da je to to jer sam svrsio, bez obzira sto sam se olakso par puta ranije doma nije pomoglo. Da, specijalna sam vrsta, što ću.
Joj…jesi me nasmijao,koja si ti legenda…😃
Možda bi bilo onda pametno pitati kad dogovaras…
Da li mozes vise puta spricnuti…😃
 
Pitam iz razloga što sam bio kod erotik djevojke ravno 10min jer je rekla da je to to jer sam svrsio, bez obzira sto sam se olakso par puta ranije doma nije pomoglo. Da, specijalna sam vrsta, što ću.
To ti je obično kod svih tako…
Kad uzmeš pola sata,traje dok ne spricnes…
Da uzmeš sat,onda te ne bi smjela bas tako potjerati za 10 min.
Ne bi bilo korektno…
U tom slučaju,onda trazis povrat sredstava…
Barem pola od onoga kaj si dao…
A kaj se tiče pola sata,to ti je manje vise svugdje isto…
Dok ne završiš…😉
 
To ti je obično kod svih tako…
Kad uzmeš pola sata,traje dok ne spricnes…
Da uzmeš sat,onda te ne bi smjela bas tako potjerati za 10 min.
Ne bi bilo korektno…
U tom slučaju,onda trazis povrat sredstava…
Barem pola od onoga kaj si dao…
A kaj se tiče pola sata,to ti je manje vise svugdje isto…
Dok ne završiš…😉
hahaha a sta da ti kazem, neiskustvo, a i bolje naucim kada tu gresku platim.
Uzeo sam pola sata, da, samo sta sam realno mogao opet nastaviti za 2min bez beda, al jbg hahaha
Za drugi puta cu onda pametnije, hvala ti na savjetima. :D
 
Pardon, prvi link sam krivo postao
 
Gdje se mifu vidjet skike od Mirele hvala
Ja sam jučer vidio Mirelu uživo kad je ozašla i jednog (recimo zbog diskrecije) dučana. Žena je definitivno za oko i nebih ju bacio s kreveta. Lijepo se zrihtala. Prepoznao sam ju po WhatsApp-slici i nogama sa slike na PO

Još sam razmišljao dali da ju ulovim i pitam uživo za ljublenje, jer mi je na telefonu rekla da se ne ljubi, a, meni se ćini GFE-listi stoji kao da se ljubi. Jer na licu mijesta stvari dosta se puta mogu promjeniti.

Izaziva me ta ženska sad još više...!
 
Njezine su slike . Jako dobro tijelo , nije nešto u licu . Klasika 400/600 je bila , ne znam koliko je sada . Kad god sam naletio na nju, bila je trudna . Radila je uglavnom i Stenjevcu i Spanskom , a sada ne znam gdje se nalazi .
Znaci lako joj se primi😁...po slikama izgleda odlicno...jel odradi sve kak spada ili ono,cim prije da si gotov?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh