ZAGREB - Jel bio tko?

Možda ubuduće malo pronjuškati po forumu,prije nego odes…
Ima o njoj napisano dosta…
Moje iskustvo s njom je to da…
Ne poštuje dogovor…
Dogovoriš nesto,kad dođe vrijeme za to…
Ona otkaze…
Probao dva puta,odustao sam…
Ne mislim ju vise zvati…
Po recenzijama,uštedio sam lovu…
Jer,ako neko ne poštuje dogovor…
Kaj onda očekivati od same akcije…
Srednju žalost…
One žive od nas,a ne mi od njih…😉
 
Možda ubuduće malo pronjuškati po forumu,prije nego odes…
Ima o njoj napisano dosta…
Moje iskustvo s njom je to da…
Ne poštuje dogovor…
Dogovoriš nesto,kad dođe vrijeme za to…
Ona otkaze…
Probao dva puta,odustao sam…
Ne mislim ju vise zvati…
Po recenzijama,uštedio sam lovu…
Jer,ako neko ne poštuje dogovor…
Kaj onda očekivati od same akcije…
Srednju žalost…
One žive od nas,a ne mi od njih…😉
Da, slažem se
 
Nazvao danas, kaze da je kod zapadnog kolodvora. Jel bio tko?
Kakvo je vase iskustvo?
Spreman se ici sutra ali sam u na knap sa vremenom pa ga nebi gubio ak se ne isplati
 
Pozdrav, imate li nekih prijedloga za dame kod kojih mozes svrsit vise puta? Pretpostavljam da su takve rjeđe, al' eto, možda postoji neka pa je svaki prijedlog dobrodošao, hvala unaprijed!
 
Pisao jedan kolega jucer ili prekjučer na forumu,da ju je uspio dobiti
Da malo razjasnim situaciju, jer veći dio ljudi tu na forumu nezna ili je prelijen čitati!


Ova uzima slike od Leone i reklamira se s njima. To je jedan kolega već tu negdje napisao. Ako ukucnete broj oglasa ili dio linka u tražilicu, naći ćete to što kažem.

Ja sam prije dan-dva dobio Leonu preko SMSs, nakon što sam nazvao njen stari broj. Onaj sa 3483 na kraju. Onaj drugi ima WhatsApp.

To ne onaj moj post gdje sam napisao za mazohiste. Pošto Leona nema trenutno aktivan oglas neću objalvjati nikakve brojeve. Meni je takav postupak poznati kao pravilo korištenje foruma.

Sada imate dosta kjučnih rijeći za tražilicu. Potrudie se malo.
 
Oglas koji pocinje sa "atraktivna djevojka",cura na slikama ima plavu dugu kosu sa uvojcima,danas je stavila oglas,jel to vec neka dobro poznata ili?po slikama bi rekao da je vec bila u "igri"..ak netko zna nesto
 
Oglas koji pocinje sa "atraktivna djevojka",cura na slikama ima plavu dugu kosu sa uvojcima,danas je stavila oglas,jel to vec neka dobro poznata ili?po slikama bi rekao da je vec bila u "igri"..ak netko zna nesto
Pošto si mogu bolje pamtiti slike nego brojeve ja bi rekao, da su to nove fotke na PO. A sada neka netko drugi nadopuni, jer se broj već koristilo.
 
Pošto si mogu bolje pamtiti slike nego brojeve ja bi rekao, da su to nove fotke na PO. A sada neka netko drugi nadopuni, jer se broj već koristilo.
Ako se ne varam,o ovome oglasu se radi?


I meni je interesantno,ako su to njezine slike…
Volio bi da neko nesto vise kaze o dami…
Ako je neko bio!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh