ZAGREB - Jel bio tko?

Mene fascinira da s tim godinama se seksa kao tinejđer. ;-) Ako se na vratima ne okrenem i ona meni popuši bez i opčenito ponudi malo "življi" GFE, onda ima stalonga. ;-)
Prema meni je od prve bila jako dobra i ja kod nje idem iz razloga sta se prema meni stvarno ponasa predobro i uvijek mi bude dobro kod nje. Nikad ne gleda na sat, trudi se i ne gleda da te sto prije rijesi. Simpa zenica, isplati se otic
 
Netko probao
 
da to je ta bježi od tog
Uh, skužio sam da je ona, šalje svoje slike u visokoj trudnoći, faca je malo čudna ali tijelo joj jebeno dobro izgleda, trbuh valjda u 9. mjesecu, pred porod, sise super, ogromne bradavice, samo što mlijeko ne poteče iz njih, uh jebiga šteta kaj su cigani oko nje jer bi joj sisao to mlijeko ko blesav.
 
Jel bio neko u zadnje vrijeme s tinom se

Pozdrav🤗,je li netko bio ili neki info,nisam nasao nista u trazilici , samo dođi
Dakle prostor trosan, sve staro,neki losi kauc, blizu zapad kolodvora,400kn komplet, ona sama nije nes zgodna, niska, malo nabijena,mlohave sise, nije neka atrakcija,mazi se ,malo prica svoje priče sa klijentima, tesko ju je dobiti, svi zetovci se otimaju za nju, srednja niža klasa, bolje pjeske nego sa biciklom ahah, sve zajedno neka losa 5 od 10. Barem je mlada ak niš drugo, i mogla je barem seksi dočekati a ne u nekom ogrtaču
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh