ZAGREB - Jel bio tko?

Ova se neko vrijeme nije oglasavala… Sad je opet tu. Je l’ netko posjetio gospođu?
Bio ja nedavno, uspio dogovorit za 300.
Prostor centar.
Srpkinja
Doslovno se s njom moze dogovorit sta oces. Ugodna je zenska, gfe. Lijep docek, bila je u haljini i najlonkama. Ponudi picem, uredan, velik stan. Malo objesena, godine su joj dale maha, ali stvarno odlicno odradi posao i potrudi se. Meni je gutala sve do zadnje kapi. Preporuka
 
Ja sam se prije godinu dana dogovarao i rekla je da može pržnjenje u usta, ali nažalost nisam stigao kod nje.....ak puši sa gumicom nije zanimljiva
Iskreno
Zaskočila me na vratima počela ljubiti, izvadila ga počela drkati
Znači MILF žešće napaljen
Jedino to sa gumicom je i meni smetalo ali jbg nije htjela drugačije
 
Pozdrav🤗,je li netko bio ili neki info,nisam nasao nista u trazilici , samo dođi
 
U faci je malo objesena i trbuh isto, al zato je dupe dobro. Meni osobno je s njom super i vec sam bio 5 puta kod nje tako da meni s njom sve odgovara i svasta se s njom dogovorim.
 
U faci je malo objesena i trbuh isto, al zato je dupe dobro. Meni osobno je s njom super i vec sam bio 5 puta kod nje tako da meni s njom sve odgovara i svasta se s njom dogovorim.
Mene fascinira da s tim godinama se seksa kao tinejđer. ;-) Ako se na vratima ne okrenem i ona meni popuši bez i opčenito ponudi malo "življi" GFE, onda ima stalonga. ;-)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh