ZAGREB - Jel bio tko?

Zapamtite, ovaj forum je prepun pokvarenih smradova i gnjudeva, nećete ovdje ništa saznat dobroga, one cure koje su dobrog izgleda, njih neće ovdje komentirat, komentiraju samo loše.
Pisanje recenzija je dobrovoljno od strane svakog clana foruma, za dosta cura se nađu recenzije, ako recenzije nema, slobodno nazoves i dogovoris susret s curom s oglasa.
 
Meni je rekla kod cafe baea vivas na krugama. Nezz ocu ic dns, tj hocu li stici. Ali ovih dana sigurno
Ja kod slatke tajne nisam bio, pa ne mogu reci jel to ista cura kao i uzmi mene, negdje sam procitao da je to ista cura samo da se sad popunila i da je sad pol sata 500. Ako je to uzmi mene na kraju, njoj pusenje nije jaca strana, sve ostalo mi je bilo super s njom. Masaze nije radila prije, tako da ako si dogovorio s njom masazu i pusenje radije promijeni to u komplet hahahah, od masaze ne ocekujem da ces dobiti masazu kak spada, a pusenje je onak pocetnicko. Kod uzmi mene je bilo gfe exp, pusenje bez, odnos sa, neki su se tu hvalili i da su sve bez. Vidi kak je sad, pa slobodno javi.
 
Ja kod slatke tajne nisam bio, pa ne mogu reci jel to ista cura kao i uzmi mene, negdje sam procitao da je to ista cura samo da se sad popunila i da je sad pol sata 500. Ako je to uzmi mene na kraju, njoj pusenje nije jaca strana, sve ostalo mi je bilo super s njom. Masaze nije radila prije, tako da ako si dogovorio s njom masazu i pusenje radije promijeni to u komplet hahahah, od masaze ne ocekujem da ces dobiti masazu kak spada, a pusenje je onak pocetnicko. Kod uzmi mene je bilo gfe exp, pusenje bez, odnos sa, neki su se tu hvalili i da su sve bez. Vidi kak je sad, pa slobodno javi.
Je, ista je cura. Kad je bila “uzmi mene” je imala bolje slike. Uzivo dobra riba, lijepo odradi poso i ne gleda na sat
 
Ja kod slatke tajne nisam bio, pa ne mogu reci jel to ista cura kao i uzmi mene, negdje sam procitao da je to ista cura samo da se sad popunila i da je sad pol sata 500. Ako je to uzmi mene na kraju, njoj pusenje nije jaca strana, sve ostalo mi je bilo super s njom. Masaze nije radila prije, tako da ako si dogovorio s njom masazu i pusenje radije promijeni to u komplet hahahah, od masaze ne ocekujem da ces dobiti masazu kak spada, a pusenje je onak pocetnicko. Kod uzmi mene je bilo gfe exp, pusenje bez, odnos sa, neki su se tu hvalili i da su sve bez. Vidi kak je sad, pa slobodno javi.
Kratko pitanje, sto je to gfe? Vidim da svi to pisu ali nisam u toku.
 
Mozes ti i preskocit dio s masazom, meni doduse nikad nije ni nudila masazu, odmah konkretno.

Ak ti je do masaze, odi do dee siget
 
Ako ne zelis masazu onda zovi crnu panteru ili brinetu 37
Ako ti je do masaze onda imas laru, tinu tresnja i dea siget
Ako ti je pak do samog orala onda ces posegnut ka starijim bakutanerim maricom i sandrom petrokov

Nedaju mi se ljepit oglasi al sve mozes nac po tim imenima pa vidi
 
Ako ne zelis masazu onda zovi crnu panteru ili brinetu 37
Ako ti je do masaze onda imas laru, tinu tresnja i dea siget
Ako ti je pak do samog orala onda ces posegnut ka starijim bakutanerim maricom i sandrom petrokov

Nedaju mi se ljepit oglasi al sve mozes nac po tim imenima pa vidi
Svaka cast na informacijama, veliki si gospodin.

Jedino necu kod pantere ima malo prevec klijenata koliko vidim
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh