ZAGREB - Jel bio tko?


Jel bio ko?

Jel bio ko?
Ako je online u igri (mada piše i uživo) i whats up mislim da su bonovi garant.
 
skuzit ce po glasi, njezna i mazna ima glas kao nezz kako bi to opisao, izgled i glas ne idu nikako skupa
bas ono veliki turn off
 
Super ljubazna I pristupacna cura. Slike njene. Super tijelo I ljepo lice. Odgovorna I tocna I ne gleda na sat niti pozuruje, a seks fenomenalan. I ja sam bio skeptican, ali drago mi je da sam je kontaktirao I naravno da cu se opet s njom dogovoriti. Sve u svemu jedno od najboljih iskustava.
Ima opciju svog prostora?
 
Super ljubazna I pristupacna cura. Slike njene. Super tijelo I ljepo lice. Odgovorna I tocna I ne gleda na sat niti pozuruje, a seks fenomenalan. I ja sam bio skeptican, ali drago mi je da sam je kontaktirao I naravno da cu se opet s njom dogovoriti. Sve u svemu jedno od najboljih iskustava.
pošto si se jučer u 23.04 učlanio, a u 23.11 nahvalio
Super ljubazna I pristupacna cura. Slike njene. Super tijelo I ljepo lice. Odgovorna I tocna I ne gleda na sat niti pozuruje, a seks fenomenalan. I ja sam bio skeptican, ali drago mi je da sam je kontaktirao I naravno da cu se opet s njom dogovoriti. Sve u svemu jedno od najboljih iskustava.
Pošto si se jučer učlanio u 23.04 a u 23.11 nahvalio Tvoja pretpostavljam da znaš što možemo konkretno za 1000 kn + smještaj od nje dobiti ? sex, ana, lizanje šupka, dva svršavanja, finale u usta, ....kaj se zapravo nudi ?
 
pošto si se jučer u 23.04 učlanio, a u 23.11 nahvalio

Pošto si se jučer učlanio u 23.04 a u 23.11 nahvalio Tvoja pretpostavljam da znaš što možemo konkretno za 1000 kn + smještaj od nje dobiti ? sex, ana, lizanje šupka, dva svršavanja, finale u usta, ....kaj se zapravo nudi ?
Posaljite joj upit I je sve. Ako se odlucite, naoisite je li vam bilo dobro ili nije. I od kuda da znam da li svima isto nudi ili to ovosi I o tome koliko joj se tko svidi. U svakom slucaju lose nikom nece biti, a koliko dobro ce te reci poslije!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh