ZAGREB - Jel bio tko?

Ona je meni bila top topova... Dugo, dugo, mi nije bilo tako dobro... Uredna, cista, prebrutalno tijelo, pickica iz koje ne zelis nikad izac... Cura je na mjestu, skroz (teska srca preporucujem)...
Dali je ona imala prostor na kvatricu tj blizu petrove crkve i slike su njene ove od prilike i iz koprivnice je ako se ne varam ako je to ta potpisujem sve samo neznam da ne radi više jer nisam išao ponovno bio prije nekih godinu ako ne i dvije.. Kažem samo ako je to ona i rekla mi je da ima 28 god i da nije stalno u tom apartmanu nego je nekad i na trešnjevci..
 
Dali je ona imala prostor na kvatricu tj blizu petrove crkve i slike su njene ove od prilike i iz koprivnice je ako se ne varam ako je to ta potpisujem sve samo neznam da ne radi više jer nisam išao ponovno bio prije nekih godinu ako ne i dvije.. Kažem samo ako je to ona i rekla mi je da ima 28 god i da nije stalno u tom apartmanu nego je nekad i na trešnjevci..
Jel to ona laura mlada mama sa velikim cicama, dobrim dupetom i facom onak. Ili je to ona bosanka Lana i oglasavala se kao uzmi mene tamo na krugama kod vivas bara?
 
To vam je treca osoba,nijedna od ovih koje ste naveli,napisite malo gore u trazilicu top klasa,ili strastvena ana,ili ta famozna laura al nema veze s onim laurama od prije,ova je iz bg,dolazi povremeno u zg,ok cura,kao sto smo vec pisali,na krugama je prostor al mislim da je ta uzmi mene isto druga osoba jer ova nema problematicno lice kak ste pisali
 
To vam je treca osoba,nijedna od ovih koje ste naveli,napisite malo gore u trazilicu top klasa,ili strastvena ana,ili ta famozna laura al nema veze s onim laurama od prije,ova je iz bg,dolazi povremeno u zg,ok cura,kao sto smo vec pisali,na krugama je prostor al mislim da je ta uzmi mene isto druga osoba jer ova nema problematicno lice kak ste pisali
Jel netko zna sto je sa "uzmi mene" dal se povukla?
 
Poslo poruku traži 200 unaprijed air chas i 400 na ruke itd da ne duljim i nešto kao 2500 ljudi u grupi piše kao ma prevara uglavnom pametnom dosta čim traži bon sve je tu jasno..
 
Ukoliko si zainteresiran za SEX cijena je 600KN s POLOGOM
OD 200KN putem AIRCASH-a ili A BON.

U cijenu je okljuceno:

Oral, Anal, Seks bez kondoma ili sa, svrsavanje je po zelji cak i u mene, ispunjavanje fetisa kao npr. foot fetish, dominacija..


Ukoliko si više za HOT VIDEO POZIV, 1 sat je 200KN uplata putem AIRCASH-a ili A BON.


Takojer nudim HOT SLIKE I VIDEE, (uplate putem AIRCASH ili A BON)

10 SLIKA I 3 VIDEA - 150KN,

10 SLIKA BEZ VIDEA - 100KN,

20 SLIKA S VIDEIMA OD 5 MIN - 250KN,

TELEGRAM CLASSIC GRUPA: Ulaz u grupu je 100KN, jednokratna uplata putem aircash ili a bon.


U grupi se nalazi preko 2500 korisnika iz dilje Hrvatske u dobi od 18-50.


TELEGRAM VIP GRUPA: Ulaz u grupu je 200KN, jednokratna uplata putem aircash ili a bon.

U grupi je moguce pronaci usamljene dame koje nude usluge za BESPLATNO, takodjer za upoznavanje i
cak za nesto vise.

MOLIM TE NEMOJ ME PITATI GLUPA Pitanja. Evo odgovora!!
 
Recenzija No2:
1) Elena u Branimirovoj
Cur ima 27god,izgleda prilicno dobro ali ima,naravno,problem-dop...Ak dojde dobra robica onda je odlicna nimfa a ak je govno dobila(kaj je cesce slucaj) onda je nervozna i samo pozuruje da se resi brige cim prije...
Tip: Cura muca i ak je na losoj robici(ili nikakvoj) onda je to jako izrazeno i savjetujem povlacenje jer je lova bacena...🙂
2) Dve kobiletine na Kajzerici kaj masiraju 'u paru'
Crna je napumpana u sisama i cobama ali sve u svemu polu debela prasica koja misli da je top picka a plava je jadnica jako sjebanog tena,bez sisa i jaaako joj nije jasno kaj ona tam uopce radi.,🙄
Masaza je lakrdija i traje 1-3min a drkica i pljugica katastrofa u svakom zamislivom smislu...
Prostor je jadan i kobile zive sa pesom Shiba Inu kaj je dodatan minus ak mene pitate...
Ukratko: Izbjegavati pod svaku cijenu!
3) Salon u Hovacanskoj sa tri lutke
Probal sam dvije i obije su bile dobre i odlicno odradile dogovoreno.
Prva je bila mala sitna plavusa ali lepo skladno gradjena i trazila je 500 sa kompletic a druga je bila rusko/srpski hibrid malo jaceg stasa(geni,jbg) iz Hr i ta ima malo prejako misljenje o sebi i trazi 750 al po nicemu nije bolja od one prve tak da...
 
Recenzija No2:
1) Elena u Branimirovoj
Cur ima 27god,izgleda prilicno dobro ali ima,naravno,problem-dop...Ak dojde dobra robica onda je odlicna nimfa a ak je govno dobila(kaj je cesce slucaj) onda je nervozna i samo pozuruje da se resi brige cim prije...
Tip: Cura muca i ak je na losoj robici(ili nikakvoj) onda je to jako izrazeno i savjetujem povlacenje jer je lova bacena...🙂
2) Dve kobiletine na Kajzerici kaj masiraju 'u paru'
Crna je napumpana u sisama i cobama ali sve u svemu polu debela prasica koja misli da je top picka a plava je jadnica jako sjebanog tena,bez sisa i jaaako joj nije jasno kaj ona tam uopce radi.,🙄
Masaza je lakrdija i traje 1-3min a drkica i pljugica katastrofa u svakom zamislivom smislu...
Prostor je jadan i kobile zive sa pesom Shiba Inu kaj je dodatan minus ak mene pitate...
Ukratko: Izbjegavati pod svaku cijenu!
3) Salon u Hovacanskoj sa tri lutke
Probal sam dvije i obije su bile dobre i odlicno odradile dogovoreno.
Prva je bila mala sitna plavusa ali lepo skladno gradjena i trazila je 500 sa kompletic a druga je bila rusko/srpski hibrid malo jaceg stasa(geni,jbg) iz Hr i ta ima malo prejako misljenje o sebi i trazi 750 al po nicemu nije bolja od one prve tak da...
Imaš link za taj salon u Horvaćanskoj?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh