ZAGREB - Jel bio tko?

Slazem se sa svim sta je Primebil13 napisao...
Žena je ok i pričljiva (malo previše i prebrzo, vjerojatno od belog:D). Sise silikoni, top za one koji to vole, tijelo isto vrh, čvrsto...., ali ...., faca zesci kriminal. Kak je i napisao..., na prvu mislis da je transic. Kosa masna, rijetka do te mjere da joj možeš izbrojat vlasi iz pticje perspektive, dok ti puši. Po mojoj procjeni 50 plus godina.
Higijena ne može biti dobra, jer s obzirom šta ona sve dozvoljava i voli, morala bi na sterilizaciju u autoklav da bi bila čista. Plahte i rucnici se ne mijenjaju, tak da vjerojatno ležiš na lokvi sperme od 20 drugih likova. Ne osuđujem..., al žena nema kažiprst...
Jedino kaj valja je usluga i da joj možeš raditi kaj hoces...
Malo ima cudne te pokrete dok puši i kada te jaši npr... Nekak nekontrolirano, malo agresivno i bez osjecaja. Par put sam imao osjecaj da ce mi kurac slomiti, al doslovno. Na trenutke ne znas ko koga tu jebe hahaha.
Picka razvaljena, cak ga i ona vadi nakon pol min i stavlja u guzicu, koja je isto razvaljena, al to mozda nesto moze i osjetiti.
E sad..., s obzirom na to kaj sam sve napisao, vjerojatno ce vam biti smijesno kad kazem da sam bio 2x kod nje hahahaha. Jbg..., nakon god dana zaboravis neke stvari, ali nakon drugog puta je vec onaj osjecaj kada si mislis koji je meni kurac hahaha.
Al gle..., treba sve probati jednom, ili u mom slucaju 2 puta hahaha..., tak da... ;)
Kakvo je pusenje? Kakva je ona, jel divlja ili samo prima? Jel voli grublje?
 
Kakvo je pusenje? Kakva je ona, jel divlja ili samo prima? Jel voli grublje?
A gle..., ako malo bolje procitas vidjet ces da ti sve pise sto te zanima..., ali evo za tebe cu ponoviti.... Pusenje dobro, ali nepredvidljivo. Ona je ok i za zezanciju, al spaljena. Divlja je, prima, daje..., kaj god i kak god zelis. Voli grublje.
Eto, nadam se da si zadovoljan s odgovorima;)
 
Jel bio tko? Kakva su iskustva?
 
Slazem se sa svim sta je Primebil13 napisao...
Žena je ok i pričljiva (malo previše i prebrzo, vjerojatno od belog:D). Sise silikoni, top za one koji to vole, tijelo isto vrh, čvrsto...., ali ...., faca zesci kriminal. Kak je i napisao..., na prvu mislis da je transic. Kosa masna, rijetka do te mjere da joj možeš izbrojat vlasi iz pticje perspektive, dok ti puši. Po mojoj procjeni 50 plus godina.
Higijena ne može biti dobra, jer s obzirom šta ona sve dozvoljava i voli, morala bi na sterilizaciju u autoklav da bi bila čista. Plahte i rucnici se ne mijenjaju, tak da vjerojatno ležiš na lokvi sperme od 20 drugih likova. Ne osuđujem..., al žena nema kažiprst...
Jedino kaj valja je usluga i da joj možeš raditi kaj hoces...
Malo ima cudne te pokrete dok puši i kada te jaši npr... Nekak nekontrolirano, malo agresivno i bez osjecaja. Par put sam imao osjecaj da ce mi kurac slomiti, al doslovno. Na trenutke ne znas ko koga tu jebe hahaha.
Picka razvaljena, cak ga i ona vadi nakon pol min i stavlja u guzicu, koja je isto razvaljena, al to mozda nesto moze i osjetiti.
E sad..., s obzirom na to kaj sam sve napisao, vjerojatno ce vam biti smijesno kad kazem da sam bio 2x kod nje hahahaha. Jbg..., nakon god dana zaboravis neke stvari, ali nakon drugog puta je vec onaj osjecaj kada si mislis koji je meni kurac hahaha.
Al gle..., treba sve probati jednom, ili u mom slucaju 2 puta hahaha..., tak da... ;)
Moran se sa svime slozit... dakle da nisan uzea tableticu pitanje bi li mi se diga...tilo joj je super za te godine i taj posao, to moran priznat. ja se inace volin ljubit i to mi je najbolji foreplay ali nisan se moga prisilit nju ljubit, bas je faca takva da ju zelin podalje. Pusenje je dosta dobro ali malo predivlje i pregrubo, voli polizat i jaja i supak, supak voli vise id zraka. Rupe su joj razvaljene i odma me ubacila u supak i tu sad jeben i analiziran situaciju u glavu, mislin si sta mi je ovo tribalo boze izgleda ka musko ali srecon motivira san se ricima da sam ratnik i da moram pretke ucinit ponosnima pa san ubrza i svrsia. Brzo u lavandin oprat ruke kurac i jaja pa vanka. Cilo vrime je pricala ali potiho tako da san razumia 1% izgovorenih rici i tek nakon sta san pita da ponovi...Vani san brzo hoda u nepoznatoj direkciji samo da se mentalno udaljin od prethodne situacije.

Sazetak: tilo je super ako volite milf i silikone (mekani), faca je ka potres na banovini, akcija dobra, divlja i zestoka. ako zelite seks s zgodnon zenskom, ne idite kod pohotne. ako zelite neke fetise tipa fisting, pissing sta vec onda je pohotna za vas
 
Inace pijen kavu bez secera al kad doden kuci popit cu sa 3 zlice secera da mi se podigne razina dopamina jer san u depri
 
Neznam care na koju misliš jer ja znam jednu s kvatrica plavu odlično puši ali ta je bliže 50 nego 40god sada dali mislimo na istu neznam ta o kojoj ja pričam je u domjanićevoj na kv trgu..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh