ZAGREB - Jel bio tko?

Molio bi za pomoc ako netko ima kontakt. Cura radila na novoj galeriji, hercegovka, silikoni, ima nekoliko tetovaza. Ponekad je i u st. Ako netko ima kontakt da posalje. Cura je uglavnom super, a promjenila je broj :(
 
dali se netko sijeća brinete 24g imala je oglas ovog ljeta broj joj bio 097 617-9860 inaće je bilo dosta teško s njo dog susret ja sam uspio pokupio je kod kafića aurora u mikulićima i otišli kod nje u prostor rekla mi da je stan od frendice mala je oko 170visoka sitna malje sise2 brineta duga kosa meni jako zgodna ima dosta tetovaža po sebi na rukama po prstima iznad sisa rekla mi da je iz banja luke inaće i da se zove Ana
sko netko zna nešto o njoj može i u PP hvala
 
Pozdrav Ekipo,
Prije par godina bio je salon u Harambasicevoj, ima dvoriste i bilo je u podrumu....bilo 4- 5 cura,
Nakon toga preselile u vukovarska savska.....e sad ono glavno, u harambasicevoj bila mlada plavusa, sisata, lijepa guza 20 godina....masaza joj bila uzas prvi outa, a drugi puta se dala i karat za 500...zna li netko o njoj ista?
 
Pozdrav Ekipo,
Prije par godina bio je salon u Harambasicevoj, ima dvoriste i bilo je u podrumu....bilo 4- 5 cura,
Nakon toga preselile u vukovarska savska.....e sad ono glavno, u harambasicevoj bila mlada plavusa, sisata, lijepa guza 20 godina....masaza joj bila uzas prvi outa, a drugi puta se dala i karat za 500...zna li netko o njoj ista?
I mene zanima.
 
Zna neko nešto o ovoj?
 
Jel bia tkohttps://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/crnka-silikoni-top-i-guza-crnka-23-moje-slike-oglas-4783995


Ako su prave slike...oho ho
 
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh