ZAGREB - Jel bio tko?

Inače prelistao sam cijeli forum i dao si truda recenzija ima samo za Sandru 22, za Manuelu postoji upit ali nema nikakve povratne informacije, za Sandru je jedna jako stara recenzija dok za Nelu nisam ništa pronašao, nadao sam se da ću dobiti kakav svježi info ili preporuku koju da nazovem.
svejedno hvala
 
Inače prelistao sam cijeli forum i dao si truda recenzija ima samo za Sandru 22, za Manuelu postoji upit ali nema nikakve povratne informacije, za Sandru je jedna jako stara recenzija dok za Nelu nisam ništa pronašao, nadao sam se da ću dobiti kakav svježi info ili preporuku koju da nazovem.
svejedno hvala
Ja isto prelistao cijeli forum a nigdje ijedne tvoje recenzije...samo jel bio tko, jel netko probao, moze preporuka i sl....
 
Te bezvezne tetovaže,meni su i te kako značajne,i boli me briga da li će nekoga to da odbija. Što se pirseva tiče PIRSEVA NEMAM imam samo jedan Pirs i to je to !!!! Nisam nikada rekla da sam smršala 10 kg, to nemoram da govorim nikome,da sam smršala to se na slikama JASNO vidi.Javno sada pišem da svi vide da nisu 10 kg u pitanju već 24 kg sam izgubila !!!! NIKADA KOD MENE SAT NIJE BIO 400 kuna već 700.Da nikoga ne požurujem,da,to je živa istina ali 400 sat TO NIKADA jer sam na plavom oglasu da bih HRANILA I SKOLOVALA SVOJU DECU od ovoga šta radim a ne da gubim vreme i da se dajem za džaba.
Aj stisni link na PO
 
Te bezvezne tetovaže,meni su i te kako značajne,i boli me briga da li će nekoga to da odbija. Što se pirseva tiče PIRSEVA NEMAM imam samo jedan Pirs i to je to !!!! Nisam nikada rekla da sam smršala 10 kg, to nemoram da govorim nikome,da sam smršala to se na slikama JASNO vidi.Javno sada pišem da svi vide da nisu 10 kg u pitanju već 24 kg sam izgubila !!!! NIKADA KOD MENE SAT NIJE BIO 400 kuna već 700.Da nikoga ne požurujem,da,to je živa istina ali 400 sat TO NIKADA jer sam na plavom oglasu da bih HRANILA I SKOLOVALA SVOJU DECU od ovoga šta radim a ne da gubim vreme i da se dajem za džaba.
Mačak odjebi to i dođi u Osijek neznaju cijeniti to što im se nuditrebala bi im pustoš osijeka
 
Obzirom da se nitko nije smilovao i napisao svoje iskustvo sa ovom curom odlučio sam se razmijeniti nekoliko poruka sa istom pa da vidim gdje će nas korespodencija odvesti. I dogovor je pao da se nađemo u hotelu u blizini autobusnog kolodvora. Uputila me da samo prođem pored recepcije (što mi je jako bitno). Cura je visoka 180 cm, krupna, lijepa, duge plave kose skoro do guze, mlada tako 28-29 godina, iz BiH, dočekala me u bijelom čipkastom kompletu i samostojećim čarapama.
Na žalost, bio sam u žurbi, točno između dvije obaveze, svega sat slobodnog vremena. Nakon tuširanja, malo priče i par poljubaca krenula je laganim oralom koji mi se toliko svidio da sam joj predložio da ga odradi do kraja. Sve je progutala do zadnje kapi.
Jbg, obzirom da sam žurio na drugu obavezu još smo malo se mazili ali sam odustao od drugog "metka" te obavio tuširanje i put pod noge praznih jaja i bistrog uma što mi je bilo itekako bitno za predstojeći sastanak.
Trenutno nije u ZG i kad se vrati moram nadoknaditi propušteno.
Napominjem da je cura krupna i oni koji preferiraju mršavije odnosno vitke nije adresa za njih.
Šteta 1000kn sat vremena, ne gleda na sat, vjerojatno može i duže, to ću provjeriti kad se vrati
Pozdrav, izgleda da je oglas obrisan, imas mozda fotke ili neki drugi link?

zvuci mi kao ono sto trazim pa bi volio probati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh