ZAGREB - Jel bio tko?

Djevojka iz središnje Srbije . Njezine su slike . Puna je bezveznih tetovaža , pirseva , sto nekog totalno odbija . Bila je u Galeriji kad sam ju posjetio , utegnula se , kaže da je smršavila 10-tak kg , figura u visokim štiklama je bila top . Bila je lijepo sredjena i našminkana , cura je izgledala odlično . Probao sam , nisam požalio , oral vrhunski bez , sex u kojoj pozi zelis , nema neželjenih situacija .
Naknada 400, skoro sat vremena druženja, nema žurbe kod nje , sve je polako i smireno .
Te bezvezne tetovaže,meni su i te kako značajne,i boli me briga da li će nekoga to da odbija. Što se pirseva tiče PIRSEVA NEMAM imam samo jedan Pirs i to je to !!!! Nisam nikada rekla da sam smršala 10 kg, to nemoram da govorim nikome,da sam smršala to se na slikama JASNO vidi.Javno sada pišem da svi vide da nisu 10 kg u pitanju već 24 kg sam izgubila !!!! NIKADA KOD MENE SAT NIJE BIO 400 kuna već 700.Da nikoga ne požurujem,da,to je živa istina ali 400 sat TO NIKADA jer sam na plavom oglasu da bih HRANILA I SKOLOVALA SVOJU DECU od ovoga šta radim a ne da gubim vreme i da se dajem za džaba.
 
Te bezvezne tetovaže,meni su i te kako značajne,i boli me briga da li će nekoga to da odbija. Što se pirseva tiče PIRSEVA NEMAM imam samo jedan Pirs i to je to !!!! Nisam nikada rekla da sam smršala 10 kg, to nemoram da govorim nikome,da sam smršala to se na slikama JASNO vidi.Javno sada pišem da svi vide da nisu 10 kg u pitanju već 24 kg sam izgubila !!!! NIKADA KOD MENE SAT NIJE BIO 400 kuna već 700.Da nikoga ne požurujem,da,to je živa istina ali 400 sat TO NIKADA jer sam na plavom oglasu da bih HRANILA I SKOLOVALA SVOJU DECU od ovoga šta radim a ne da gubim vreme i da se dajem za džaba.
Manga got canceled.
 
Te bezvezne tetovaže,meni su i te kako značajne,i boli me briga da li će nekoga to da odbija. Što se pirseva tiče PIRSEVA NEMAM imam samo jedan Pirs i to je to !!!! Nisam nikada rekla da sam smršala 10 kg, to nemoram da govorim nikome,da sam smršala to se na slikama JASNO vidi.Javno sada pišem da svi vide da nisu 10 kg u pitanju već 24 kg sam izgubila !!!! NIKADA KOD MENE SAT NIJE BIO 400 kuna već 700.Da nikoga ne požurujem,da,to je živa istina ali 400 sat TO NIKADA jer sam na plavom oglasu da bih HRANILA I SKOLOVALA SVOJU DECU od ovoga šta radim a ne da gubim vreme i da se dajem za džaba.
Bas sam te nahvalio , a ti poseres samu sebe 😂
Ma dobra si riba , nema ozbiljnih prigovora , guza je top 😜👍
 
Bas sam te nahvalio , a ti poseres samu sebe 😂
Ma dobra si riba , nema ozbiljnih prigovora , guza je top 😜👍
Bome ja nisam samu sebe posrala ništa,već ti si taj koji pokušava tu nešto ali prijatelju džaba ti je veruj mi.Pljuješ tu za svaku žensku sa plavog oglasa,za svaku imaš zamerki,ta je ovakva ta je onakva. Ni mi eskort tebe nismo pokupile sa modne piste!!! A pravi muškarac ne čami od jutra do sutra po forumu niti priča kakve su mu ženske bile.Pravi muškarci drže takve stvari za sebe.
 
Bome ja nisam samu sebe posrala ništa,već ti si taj koji pokušava tu nešto ali prijatelju džaba ti je veruj mi.Pljuješ tu za svaku žensku sa plavog oglasa,za svaku imaš zamerki,ta je ovakva ta je onakva. Ni mi eskort tebe nismo pokupile sa modne piste!!! A pravi muškarac ne čami od jutra do sutra po forumu niti priča kakve su mu ženske bile.Pravi muškarci drže takve stvari za sebe.
Totalno krivo , upravo ja ne pljujem po ženama i nemam nekih zamjerki , jer ako mi se nešto ne svidja , jednostavno se okrenem na vratima . I ja nisam pravi već krivi muškarac , spadam u skupinu Uvijek kriv i riv za sve 😂😂😂😂
Ajde , lijep pozdrav i uživaj u Gradu 👍
 
Te bezvezne tetovaže,meni su i te kako značajne,i boli me briga da li će nekoga to da odbija. Što se pirseva tiče PIRSEVA NEMAM imam samo jedan Pirs i to je to !!!! Nisam nikada rekla da sam smršala 10 kg, to nemoram da govorim nikome,da sam smršala to se na slikama JASNO vidi.Javno sada pišem da svi vide da nisu 10 kg u pitanju već 24 kg sam izgubila !!!! NIKADA KOD MENE SAT NIJE BIO 400 kuna već 700.Da nikoga ne požurujem,da,to je živa istina ali 400 sat TO NIKADA jer sam na plavom oglasu da bih HRANILA I SKOLOVALA SVOJU DECU od ovoga šta radim a ne da gubim vreme i da se dajem za džaba.
Jadna djeca. Zbog ove će biti sjebana cijeli žvot.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh