ZAGREB - Jel bio tko?

Evo ovako, ja kad upišem ono sto mislim upisati , dobijem ovo u privitku .


✨ Brinetica bujnih grudi ✨

Vatrena, a mlada brinetica savrsenih oblina! Nazovi me s povjerenjem!😘 170/70/4 20g Molim bez sms-a
www.oglasnik.hr
www.oglasnik.hr

Nakon odjeba od Liane koja mi je ponudila drugaricu neku pomislio sam da bih mogao naci za quickie neku jako mladu i mala crnka se nametnula kao logican izbor.

svratio sam do vrapca da vidim jel jos potpuno izvan forme. Mala boginja (Willendorfska Venera) za pola sata trazi 500 a za sat nakon malo gruntanja u glavi ispaljuje tisucu. Sve jasno.

Jako lagan i brz dogovor. Ogromna nediskretna zgrada, u akcijskoj sobi klik klak.

1.70m ima jedino kad bih ju mogao dici u stand and carry poziciju a ne bih jer nema ni 70 proklamiranih kila.

dakle samo za ljubitelje mladosti, quickiea i izrazitih chubbya. Jako atraktivno i egzoticno lice i odlicne sise. Koje se kod debelih cura ne racunaju kao ni trbusnjaci kod mrsavih.

akcija pocinje sa bj s kondomom, jako lijepa pusacka usta, ne dozvoljava nista posebno ni iole nastrano i vrlo brzo sam matiran. 15tak minuta.

Najsmjesnije je od svega sto na kraju odglumi simultani orgazam kad osjeti da je prijevremeno zaradila svoj n

probati jednom i zaobilaziti vrapce bez neke prijeke potrebe.
 
Ja i citan i koristin trazilicu. Sta triba upisat u trazilicu? Upisa san "vruca i atraktivna", pa broj telefona na tri nacina, pa link, pa "vikica" i nema nicega...
Malo vježbe i promišljanja . Možeš koristiti i naprednu pretragu . Kad upisuješ broj telefona , nemoj koristiti razmake i crtice . Naziv lokacije ili ime , nick isto mogu biti od pomoći .
Razumijem da je neiskusnima malo teze povezati neke informacije.
Bilo bi dobro da oni koji pišu recenzije ispod linka stave broj telefona bez razmaka , obavezno ime ili nick iz oglasa.
 
Kad bi ovako pisali recenzije , ne bi bilo problema s pretraživanjem .

Kim

Tel: 0919352318
Lokacija : Utrine

Crnka , srednjih 30-tih godina . Slike iz odlaska nisu njezine . Malo punije gradje , ne debela , veća guza , grudi 3-4 . Simpatična u licu , nekoliko tetovaža , izrazito tamne puti .

U ponudi je lagano gladjenje na krevetu, ne radi se o ozbiljnoj masaži , okret na drugu stranu , odličan oral bez kondoma i sex u nekoliko poza .
Posao odradjuje vrlo spretno, vidi se da ima dosta utakmica u nogama , neki stariji , iskusniji dečki ce se je možda prisjetiti , jer je radila u nekoliko poznatih salona po Zagrebu .
 
Kad bi ovako pisali recenzije , ne bi bilo problema s pretraživanjem .

Kim

Tel: 0919352318
Lokacija : Utrine

Crnka , srednjih 30-tih godina . Slike iz oglasa nisu njezine . Malo punije gradje , ne debela , veća guza , grudi 3-4 . Simpatična u licu , nekoliko tetovaža , izrazito tamne puti .

U ponudi je lagano gladjenje na krevetu, ne radi se o ozbiljnoj masaži , okret na drugu stranu , odličan oral bez kondoma i sex u nekoliko poza .
Posao odradjuje vrlo spretno, vidi se da ima dosta utakmica u nogama , neki stariji , iskusniji dečki ce se je možda prisjetiti , jer je radila u nekoliko poznatih salona po Zagrebu .
Kompenzacija : 400 komplet👌
*Dosta utakmica među nogama
 
Djevojka iz središnje Srbije . Njezine su slike . Puna je bez veznih tetovaža , pirseva , sto nekog totalno odbija . Bila je u Galeriji kad sam ju posjetio , utegnula se , kaže da je smršavila 10-tak kg , figura u visokim štiklama je bila top . Bila je lijepo sredjena i našminkana , cura je izgledala odlično . Probao sam , nisam požalio , oral vrhunski bez , sex u kojoj pozi zelis , nema neželjenih situacija .
Naknada 400, skoro sat vremena druženja, nema žurbe kod nje , sve je polako i smireno .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh