ZAGREB - Jel bio tko?

to si u pravu, čvrsto drže tu poziciju vjerovanja u ljubav života koja ih je nekako mimošla i čuči na iskrici, ali uz malo truda sigurno ih se može privesti realnosti raširenih nogu...jedino što ja imam grešku u softwareu i ne diže mi se na 30+
Upravo to, zaobišla ih je i čuče. I to one od 40+ nadalje. Point je u tome što je tamo omjer članice, članovi znaš i sam kakav. Ukoliko nađeš neku do 35/30 pa ispod, znaš i sam kolika je navala i koje su šanse.
No ugl, trenutno nema kruha tamo, ostali servisi za upoznavanje su mi nepoznanica jer ih ne koristim.
No vratimo se topicu, da admin ne opomene da smo on topic. xD ( što jesmo x)
 
misliš - off topic? :)
ali brate, kakav je PO, ni iskrica se ne čini loša...tamo se moraš potrudit, ali kad uloviš, onda je to sex truda vrijedan. a PO je bacanje love na prosječne ženske debile/levate (ispričavam se ako nije dovoljno 'politički konkretno')
 
misliš - off topic? :)
ali brate, kakav je PO, ni iskrica se ne čini loša...tamo se moraš potrudit, ali kad uloviš, onda je to sex truda vrijedan. a PO je bacanje love na prosječne ženske debile/levate (ispričavam se ako nije dovoljno 'politički konkretno')
Tako je off topic, pardon xD (noćna čini svoje).

Gle, ukoliko imaš spiku na ono vrijeme dok je Iskrica ok bila, na onaj broj članica mogao si, ali kao što kažeš treba se potruditi i to je razumljivo, nema tu neke nauke. Sada su jako male šanse. Konstatirali smo to.
PO je ponuda ista uvijek, i ono par cura što se da naći da su ok, brzo čovjeka zasiti.
 
Tako je off topic, pardon xD (noćna čini svoje).

Gle, ukoliko imaš spiku na ono vrijeme dok je Iskrica ok bila, na onaj broj članica mogao si, ali kao što kažeš treba se potruditi i to je razumljivo, nema tu neke nauke. Sada su jako male šanse. Konstatirali smo to.
PO je ponuda ista uvijek, i ono par cura što se da naći da su ok, brzo čovjeka zasiti.
uvjerio si me da imaš ukusa. daj molim te 2-3 PO preporuke da su -30 verified, da dobro (ne vrhunski) izgledaju, čak ne moraju biti nešto posebno dobre u krevetu. hvala unaprijed
 
uvjerio si me da imaš ukusa. daj molim te 2-3 PO preporuke da su -30 verified, da dobro (ne vrhunski) izgledaju, čak ne moraju biti nešto posebno dobre u krevetu. hvala unaprijed
Za ispod 30 nemam blage veze, osim Elene unazad par stranica pisana.
Ukoliko netko od iskusnijih forumaša zna, bilo bi dobro da ti se jave.
Te možda ona elokventna, kako već da ide pojam? (isto par stranica unazad, ili koristi tražilicu)
 
Jel se u zadnje vrijeme oglasavala Leona ili Viky(mislim na onu mrsavu plavusu jel znam da ima jos neka s tim imenom ).Prije w-3 mjeseca sam pokusao s Leonom dogovoriti ali nikako je dobiti.Jel ona jos radi ?
 
Bio, ali zaboravio napisati. Ispričavan se duboko. Nije istina da nisu njene slike. To je ona na slikama samo ima malo duzu kosu sada.

Ugl dosao oko 11 ujutro. Bilo je prvi puta da se kurvam pa sam malo nervizan bio. Ok je zena opustena i njezna. Prvo mi ga je pusila 5 min bez kondoma i onda sam ju pendrecio malo i duze od pola sata za 300. Ako joj s esvidis da ti vise malo. Naredio sam da legne kao na slici na trbuh i mećanje od iza bombardiranje.

Nezz ako cu kod nje uvuduce. Nakon prvog puta sam shvatio da treba jebat ove koje ces tesko u zivotu inace. Iduci put idem kod ovih top picki(u rangu PO) ili ako uleti vise para napadam strankinje. Sve u svemu ako volis malo starije njezne dame onako tradicionalno zenstvene koje možeš žestoko izmakljat preporucam sarmantnu. Lokacija ti je tresnjevka, kuca.
Gdje si joj svršio?
 
zasto morate sve unistiti taman sam poceo jebati zahvaljujuci ovoj divnoj stranici i savjetima kolega u nevolji, nisam nikad bio sretniji, uspostavio sam dobre odnose s zgodnim mladim curama temeljene na diskreciji i povjerenju i to mi osigurava popust i redovitost i to da ne jebem sto je u istom danu jebalo 5 prije mene i sad me vas dvoje podsjetite kako ovo sve moze poc po zlu ako se nekome sprdne ideja da ode drugoj osobi na posao ili krene pricati okolo ili srati. sad mi se od stresa i rizika vise ni ne jebe a danas imam zakazano. dovoljno je da jedna cura cuje da je neki klijent nekoj izigrao diskreciju i opet necu moci jebati cijelu iducu godinu. ventura ne radi mi to, lako je tebi u zg samo zoves i jebes i vjv ti je PO prihvatljiv, ali kod kene u karlovcu se jedva nade za jebati sve traze iznimnu diskreciju jedva sam nakon 5 god uspio naci studentice za jebanje za normalnu cijenu zato jer vjeruju u diskreciju morao sam proci razne gluposti mjesecima da dokazem da sam diskretan i pouzdan i ako nalete na nekog poput tebe gotov sam opet necu jebati jer ce se prepasti a rekao sam sam sebi na staro tj. na drkanje se ne vracam.
#Karloizdrzi
I daj preporuku za studentice 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh