ZAGREB - Jel bio tko?

Alex svi znamo, tamnoputa nakvarcana i jako vitka tj. premršava čak a kod ove putene nisam još bio ali čini mi se primjetan višak kilograma. Kakva je? Kolko cepaju za njih dvije zajedno?
Koliko je pola sata kod jedne i druge, toliko bi trebalo biti zajedno. Nagađam. Ta komba i mene zanima, ali mislim da bi se trebalo isprsiti.
 
Koliko je pola sata kod jedne i druge, toliko bi trebalo biti zajedno. Nagađam. Ta komba i mene zanima, ali mislim da bi se trebalo isprsiti.
Pola sata sa dvije tisuci bodova a sat dvije tisuće sa obadvije,ali ali ako si ok dolazi mogućnost dogovora.... I cure, ili ti ženženesu stvarno ok u tandemu su super pinija i mrsavica
 
Pola sata sa dvije tisuci bodova a sat dvije tisuće sa obadvije,ali ali ako si ok dolazi mogućnost dogovora.... I cure, ili ti ženženesu stvarno ok u tandemu su super pinija i mrsavica
Jel može malo detaljniji opis za ovu puniju putenu? Tko je bio nek napiše. Jel baš, ono, debela ili samo "punija"? Kolko su stare one slike u oglasu? Jel sad još deblja? Alex mi je ok, premda premršava i htio bi isprobat njih zajedno ali neću ak je ova stvarno debela. Dajte opis detaljniji jer mi je neugodno doć tam, vidjet je i onda reć, e sorry, ipak nebi trojac :)
 
Jel može malo detaljniji opis za ovu puniju putenu? Tko je bio nek napiše. Jel baš, ono, debela ili samo "punija"? Kolko su stare one slike u oglasu? Jel sad još deblja? Alex mi je ok, premda premršava i htio bi isprobat njih zajedno ali neću ak je ova stvarno debela. Dajte opis detaljniji jer mi je neugodno doć tam, vidjet je i onda reć, e sorry, ipak nebi trojac :)
Nije ti uopće debela ima obline i velike prirodne sise i slike u oglasu nisu stare
 
Meni poznata Emica još iz davnih dana kad je imala 18....sa Horvaćanske.... kad je bila utegnuta i zbilja teen za poželjeti.. danas, malo strija, malo sve opušteno, a i zubi nastradali, od posla...za cijenu od 400 ok, ali sve više iznad toga previše...
Može malo više o toj emici?
Što sve radi, jesu li slike njene?
 
imaš o njoj tu recenzija pod Dona ili Lena
Jel to ona što je prošle godine bila trudna? Bio sam kod te u kući u stenjevcu i imala je već poveći trbuh. Meni je cura bila zgodna i simpatična, sjećam se i da smo se ljubili, ja sam baš htio se žvaliti a ona kaže da to ne voli ali je popustila. Pušenje je bilo osrednje a akcija vrlo dobra, dala je i da ju ližem.
 
Jel to ona što je prošle godine bila trudna? Bio sam kod te u kući u stenjevcu i imala je već poveći trbuh. Meni je cura bila zgodna i simpatična, sjećam se i da smo se ljubili, ja sam baš htio se žvaliti a ona kaže da to ne voli ali je popustila. Pušenje je bilo osrednje a akcija vrlo dobra, dala je i da ju ližem.
Jest to je ta
 
Prije 2 mjeseca bio kod one Ane Jordanovac na kvatriću.Vidim da sad nema oglas.O bože sačuvajte lovu.grozna lokacija, ona živčana i našmrkana i debela.Ima problema sa dišnim putevima i sinusima diše ko konj.Stvarno bezveze izgleda fura se na Mariju štrajh ali za mega sirotinju.Još se ona meni hvali kao ona je poznata ana jordanovac.Najlošija masaža ikad i drkica još gora ženska loše izgleda neznam zasto se nisam pokupio a još više neznam zasto bi to neko jebo.hvala
 
Pozdrav fotumaši!
Novi sam ovdje pročitao forum i vidim ima svakakvih iskustva. Sada me zanima jel ima netko za preporučiti neku , idem prvi put, i kako je vama bilo kada ste išli.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh