ZAGREB - Jel bio tko?

@PGPvirimiizdzepa (t e l e g r a m username) Ako ima neko iz Beograda ili Novog Sada(konkretno iz cele Srbije ne moraju ta 2 grada samo) ko je dao više recenzija ovde i preporuka, neka mi se javi na Telegramu da ga ubacim u svoju grupu. Grupa je privatna, nema puno članova i ne ubacujem svakoga. Likovi sa 0 recenzija, nemojte da se javljate.
Nisu tebi sve na broju prijatelju. Ne znam koji kurac hoćeš ali Zagreb nije ni Beograd ni Novi Sad a ti imaš 0 recenzija kao i ja a tražiš da ti se javljaju tipovi sa recenzijama sa hrvatskih lokacija.
 
Ma normalno da neću, al reko sam joj da imam iskustva s bonašicama i da mi odma kaže ako je to, da mi ne troši vrijeme bezveze. Više puta rekla samo keš, bude li me sjebala odustati ću od tog mrtvog oglasnika. Radije platit malo više na EGE i mirna Bosna
Tulubane na plavom oglasniku nemas zensku da valja. Ili su babe jednom nogom na grobaru lopati ili takve kao ta tvoja. Sve ok sve dobro dok ne dodjes do vrata a onda uslikaj bon. Ili naravno nece se ni javit. Ako budes imao srece strefit ce te neka pisho likusa pa ces prvo ici od adrese do adrese gdje ces izgubiti volju za jebacinom a sve u svrhu da bi te ona vidjela "da slucajno nisi sumnjiv
 
Ljudi jel netko uspio doći do ove?
 
Ma ne, nisi dobro shvatio. Kurve se moraju isprobati i to iz svih krajeva svijeta, to je stil života. Sve dok ne nađem onu pravu na kurvanje se mora ići. Moje pravilo je i da nikada ne idem kod iste žene bez obzira koliko se ona dobro seksa. Primjerice, svi idete kod Crne pantere, a meni to osobno nije zanimljivo. Svi imamo svoje razloge, a ja čak nekad izaberem i onu po kojoj svi pljujete. Osobno ću otići i kod one cure koja drka u rukavicama i priča o narodnjacima. Zašto? Jer to moram doživjeti i smatram da može biti zanimljivo. Ne idu svi na kurve samo zbog seksa. Taj sam.
E to, to je to. Upravo ta definicija. Znaci idem, ne okrecem se 😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh