ZAGREB - Jel bio tko?

Je, usput ju je taj diot koji ju je napumpao i ostavio. Kaže da je financirala jednog idiota i da ju je ostavio, a ni cvijetak joj nikada nije kupio. Kupio bi joj dva cvijetka za takvo pušenje i talenat što ga ima. Međutim, što ćeš, takve se obično lijepe na idiote.
a kome normalnom treba kurva u normalnom životu??? dobre su one za otić tu i tamo, izjebat, platit i kući pjevajuči, a doma žena, djeca i ostala vesela femili :)
 
Crna pantera, Pohotna kučka i to je to. Sve ostalo za kurac, barem prema onome što se piše na ovome forumu. To je što se tiče kurvi, a ne želim ni razmišljati koliko su civilne hrvatice slabe u seksualnom životu. Ima nas i previše koliko su naše slabe u seksu. Uskoro će ih ionako zamijeniti Nepalke i Filipinke, a naši dečki su već bacili oko na dotične.
Evo i dokaza: https://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/detalji/nepalke-i-filipinke-trazim/oglas.php?id=212653&cid=4
Sve će se to izmiješati. Naši dečki neće više htjeti imati posla s našim ženskim mimozama, a mimoze će morati baciti oko na rasne Nepalce.
Istina mogu reci iz prakse svoje imam 48g. a i iz prakse svi prijatelja i poznanika starijih i mlađih od mene.
Od civilka imao samo jednu top jebacicu i 2-3 dobrih soludnih ostalo sve škart,od kuraba samo dvije naše Romana i Nives žali bože ostalih.
Te su pasivne,te ih sve boli,strast loša il u najbolju ruku solidni to si još sretan,traže 100 sastanka prije nek ih poljubiš itd.Bjež te od cro kokoši a sve bahate,cmoljave i vecinom sa težim psihickim problemima.Ovima u braku bolje da ni ne pricam i sam se razveo zbog slicnih stvari.

Decki jebite sve kaj možete ak ne valja odmah dalje i odjeb.
 
Ma ne, nisi dobro shvatio. Kurve se moraju isprobati i to iz svih krajeva svijeta, to je stil života. Sve dok ne nađem onu pravu na kurvanje se mora ići. Moje pravilo je i da nikada ne idem kod iste žene bez obzira koliko se ona dobro seksa. Primjerice, svi idete kod Crne pantere, a meni to osobno nije zanimljivo. Svi imamo svoje razloge, a ja čak nekad izaberem i onu po kojoj svi pljujete. Osobno ću otići i kod one cure koja drka u rukavicama i priča o narodnjacima. Zašto? Jer to moram doživjeti i smatram da može biti zanimljivo. Ne idu svi na kurve samo zbog seksa. Taj sam.
Neki od tvojih komentara su mi debilni Al ovaj mi je spot on haha. Ja isto redam te gadosti ne zbog seksa, zena me sluzi božanstveno, već zbog zanimljivih situacija, prica, casual nudizma po njihovim stanovima, double life rush, to da ih ne moram vise nikad vidjet itd. Npr ovaj striptizeta koja masira u rukavicama, na kraju sam ispao kod nje na obične masaže i neuralni proljev jer drkica je bila losa, no delirij tog razgovora, i poprilično sexy a shy kurva, priceless.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh