ZAGREB - Jel bio tko?

Brio danas ić, jer tako izgleda je dobro puši?
Da ne idem bezveze
To ti je više kao neka psihoterapija. Ako odeš kod nje ili ćeš biti ubuduće hrabriji kod kurvi ili ćeš dobiti jebački PTSP i više nećeš ići kod njih. Uglavnom, odlazak kod nje ti nema veze sa dubokim grlom i općenito blowjob radnjom. Ako odeš očekuj da će te dočekati u mračnoj sobi na krevetu i da će vikati na tebe, a usput će tebi govoriti da ne vičeš. Uglavnom, odlazak k njoj je jako uzbudljiv jer nećeš znati što te očekuje i što će ti sve govoriti.
 
Ma normalno da neću, al reko sam joj da imam iskustva s bonašicama i da mi odma kaže ako je to, da mi ne troši vrijeme bezveze. Više puta rekla samo keš, bude li me sjebala odustati ću od tog mrtvog oglasnika. Radije platit malo više na EGE i mirna Bosna
EGE cure su za ove naše "space shuttle". Većiina oglasa na oglasniku su bonašice ili raznorazne prevare. Uostalom, ne mogu se mjeriti cure iz Južne Amerike sa ovim našima. Ipak je ta Južna Amerika što se tiče seksa tisuću godina ispred nas u svemu.
 
EGE cure su za ove naše "space shuttle". Većiina oglasa na oglasniku su bonašice ili raznorazne prevare. Uostalom, ne mogu se mjeriti cure iz Južne Amerike sa ovim našima. Ipak je ta Južna Amerika što se tiče seksa tisuću godina ispred nas u svemu.

Necemo bas toliko hrvatice baciti pod vlak 😅 Ima nasih koje vole seks ali su rijetke...
 
Necemo bas toliko hrvatice baciti pod vlak 😅 Ima nasih koje vole seks ali su rijetke...
Crna pantera, Pohotna kučka i to je to. Sve ostalo za kurac, barem prema onome što se piše na ovome forumu. To je što se tiče kurvi, a ne želim ni razmišljati koliko su civilne hrvatice slabe u seksualnom životu. Ima nas i previše koliko su naše slabe u seksu. Uskoro će ih ionako zamijeniti Nepalke i Filipinke, a naši dečki su već bacili oko na dotične.
Evo i dokaza: https://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/detalji/nepalke-i-filipinke-trazim/oglas.php?id=212653&cid=4
Sve će se to izmiješati. Naši dečki neće više htjeti imati posla s našim ženskim mimozama, a mimoze će morati baciti oko na rasne Nepalce.
 
Crna pantera, Pohotna kučka i to je to. Sve ostalo za kurac, barem prema onome što se piše na ovome forumu. To je što se tiče kurvi, a ne želim ni razmišljati koliko su civilne hrvatice slabe u seksualnom životu. Ima nas i previše koliko su naše slabe u seksu. Uskoro će ih ionako zamijeniti Nepalke i Filipinke, a naši dečki su već bacili oko na dotične.
Evo i dokaza: https://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/detalji/nepalke-i-filipinke-trazim/oglas.php?id=212653&cid=4
Sve će se to izmiješati. Naši dečki neće više htjeti imati posla s našim ženskim mimozama, a mimoze će morati baciti oko na rasne Nepalce.

Hrvati budu s azijatkinjama/filipinkama, ali hrvatice nece biti s azijatima...nema sanse!
 
Hrvati budu s azijatkinjama/filipinkama, ali hrvatice nece biti s azijatima...nema sanse!
Morat će naše s njima. Nema im druge. Znam dosta dečki koji su normalni i ne žele imati posla s našim curama. Jedino im preostaje put u druge države, ali osobno kako izgledaju i kako razmišljaju tamo većina njih nema baš puno šanse kod muškaraca. Ja bih primjerice prije oženio ženu druge nacionalnosti nego neku našu primadonu. Uostalom, između ostalog zato i idem na kurve. Isprobavam da vidim koja mi žena po nacionalnosti najviše odgovara, njihov temperament, uzajamna privlačnost, itd...Sve to gledam i proučavam, te radim vlastitu analizu.
 
Kakav je to oral sa ručnom završnicom? To je za mene ništa. Neka se nauče kako se puši kurac do svršavanja. Ako ja znam kako lizati pićku do njihovog svršavanja, onda bi one isto tako trebale znati kako se puši kurac do svršavanja. Evo otprilike ovako, ova mala zna znanje,
Kak doći do Suzane Zvonar? Vidio na badoo profil
 
Morat će naše s njima. Nema im druge. Znam dosta dečki koji su normalni i ne žele imati posla s našim curama. Jedino im preostaje put u druge države, ali osobno kako izgledaju i kako razmišljaju tamo većina njih nema baš puno šanse kod muškaraca. Ja bih primjerice prije oženio ženu druge nacionalnosti nego neku našu primadonu. Uostalom, između ostalog zato i idem na kurve. Isprobavam da vidim koja mi žena po nacionalnosti najviše odgovara, njihov temperament, uzajamna privlačnost, itd...Sve to gledam i proučavam, te radim vlastitu analizu.
Da, da, ZATO ideš na kurve hahaha. On isprobava nacionalnosti. Kaj budeš latinu ženio?
 
Od kolega koji je radio na bausteli,upoznao je radnike tamo, njih 8-9 koji su ozenili filipinke. Imaju obitelj s njima i zadovoljni su. Zasto ne latinu?
Pa ne moraš ić na kurve zbog toga jebote. Odvedi neku normalnu latinu ili filipinku na cugu, večeru, nešto pa zaključi kakva je ona (jer nisu sve filipinke ili latine iste), pa onda ženi. Jadna izlika zašto ide na kurve. Evo ja idem na kurve da jebem i da radim u krevetu ono što "normalne" cure ne daju. A ne da "upoznam nacionalnosti". Lik sere
 
Morat će naše s njima. Nema im druge. Znam dosta dečki koji su normalni i ne žele imati posla s našim curama. Jedino im preostaje put u druge države, ali osobno kako izgledaju i kako razmišljaju tamo većina njih nema baš puno šanse kod muškaraca. Ja bih primjerice prije oženio ženu druge nacionalnosti nego neku našu primadonu. Uostalom, između ostalog zato i idem na kurve. Isprobavam da vidim koja mi žena po nacionalnosti najviše odgovara, njihov temperament, uzajamna privlačnost, itd...Sve to gledam i proučavam, te radim vlastitu analizu.
Kako to upoznajes nacionalnosti? Preko google translate? Ili na osnovu stenjanja?

Prosvijetli me 😆
 
Da, da, ZATO ideš na kurve hahaha. On isprobava nacionalnosti. Kaj budeš latinu ženio?
Latino puno prije nego ove naše. Kulturnije su, seksipilnije, zgodnije...Nema nekulturnijih i neiskrenijih žena od naših. Ono što mi se još sviđa kod latina je što se znaju ljutiti i kod njih to sve izgleda iskreno i spontano. Ako ih zajebeš te žene vade noževe i s njima nema zajebancije, a to mi se također sviđa. Naše žene su s druge strane neiskrene, pričat će protiv tebe sa strane drugima. Kraće rečeno, busaju se u prsa da su žene, majke, kraljice, a zapravo su kukavičjeg karaktera. Također, ne znaju izražavati emocije i nemaju empatiju prema nikome osim prema samome sebi.
 
Pa ne moraš ić na kurve zbog toga jebote. Odvedi neku normalnu latinu ili filipinku na cugu, večeru, nešto pa zaključi kakva je ona (jer nisu sve filipinke ili latine iste), pa onda ženi. Jadna izlika zašto ide na kurve. Evo ja idem na kurve da jebem i da radim u krevetu ono što "normalne" cure ne daju. A ne da "upoznam nacionalnosti". Lik sere
Ma ne, nisi dobro shvatio. Kurve se moraju isprobati i to iz svih krajeva svijeta, to je stil života. Sve dok ne nađem onu pravu na kurvanje se mora ići. Moje pravilo je i da nikada ne idem kod iste žene bez obzira koliko se ona dobro seksa. Primjerice, svi idete kod Crne pantere, a meni to osobno nije zanimljivo. Svi imamo svoje razloge, a ja čak nekad izaberem i onu po kojoj svi pljujete. Osobno ću otići i kod one cure koja drka u rukavicama i priča o narodnjacima. Zašto? Jer to moram doživjeti i smatram da može biti zanimljivo. Ne idu svi na kurve samo zbog seksa. Taj sam.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh