ZAGREB - Jel bio tko?

Ne znam na koju tocno misliš, ova iz Botinca se predstavljala nekad i kao Andrea. Mlada zgodna, sitna cura, samo masaza i ručni je davala, barem meni. Ok, ali nista spešl.
Ja sam mislio da je to ona Elena, pisalo se o njoj, samo masažu radi, zgodna višlja, radi povremeno nemogu naći oglas sada
 
stvarno samo b2b? ekipa je pisala da je prije bio komplet, ja sam za 400 kuna dobio drkanje u rukavici jer su joj "suhe ruke"
Ja idem kod nje vec dosta dugo, sigurno 5 godina, ali vise od pljugice (s kondomom) nisam dobio. Valjda u pocecima, dok je tek pocinjala, si mogao dobit komplet. Sada za 60 stranih dobijes samo b2b, di skroz gola klizi po tebi i jako to dobro radi. Meni osobno najzgodnija cura na PO jer volim velike socne utrenirane guzice <3. Faca dobra, sise lijepe, ona je ok, nije neka dzanerica ili da je nadrkana. Ima neku karizmu (ne znam kako bih to nazvao) i mozes fino popricat s njom. Ne volim te masaze i b2b, al kod nje jedino otidjem kaj se toga tice. Dao bih dobru lovu da ju mogu posevit :(
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh