ZAGREB - Jel bio tko?

Bio netko kod ove?
0998338276
Lokacija je bila Trnjanska , poznato mjesto , apartmani za iznajmljivanje . Klasika 400/600 , oral bez .
Žena povremeno radi kad dođe u Zagreb , slike su njezine , ali to drugačije izgleda kad se skine . Cica nema , vise dva ispuhana balona , ove gaće na slikama je vješto navukla preko trbuha jer tu ima puno viška kože koja visi . U licu je prosjek , niti lijepa , niti ružna . Godine su negdje cca 35 , ne očekujte mladu curicu.

Odradit će sve korektno i bez požurivanja , ali ne bih ponovio jer za tu vrijednost ima puno boljih opcija .
 
Lokacija je bila Trnjanska , poznato mjesto , apartmani za iznajmljivanje . Klasika 400/600 , oral bez .
Žena povremeno radi kad dođe u Zagreb , slike su njezine , ali to drugačije izgleda kad se skine . Cica nema , vise dva ispuhana balona , ove gaće na slikama je vješto navukla preko trbuha jer tu ima puno viška kože koja visi . U licu je prosjek , niti lijepa , niti ružna . Godine su negdje cca 35 , ne očekujte mladu curicu.

Odradit će sve korektno i bez požurivanja , ali ne bih ponovio jer za tu vrijednost ima puno boljih opcija .
Za tu vrijednost? Na koje misliš,npr?
 
Za tu vrijednost? Na koje misliš,npr?
Recimo :
1. Pamela

2, Tea

3. Mia

Sve 3 su 400 , 1/2 sata , oral bez kondoma , slike su njihove u oglasniku .
 
Ovu zadnju miu sam kontaktirao prije par mjeseci rekla mi oral sa kondomom i da nema ljubljenja tako da nisam ni isao do nje
 
Samo sam rekao činjenice redovno idem u Austriju žlvim i gore i tu tako da poznam jako dobro taj svijet. Te iste Latino kurve se u Laufhausu jebu za 70e a 300e ovdje daju krimosi i kvazi obrtnici koji uzmu od svog djelatnika i daju na kurve.tako da nebi više o tom.
Potpisujem navedeno, zivim gore u De, usporedba sto dobijes gore za 50 e je nebo i zemlja. Suvisno komentirat, i nazalost jadno sto moras ovdje platit 100 eura, sve odron do odrona. A da ne govorim o klubovima gdje platis upad i uzivas ko mali bog
 
Potpisujem navedeno, zivim gore u De, usporedba sto dobijes gore za 50 e je nebo i zemlja. Suvisno komentirat, i nazalost jadno sto moras ovdje platit 100 eura, sve odron do odrona. A da ne govorim o klubovima gdje platis upad i uzivas ko mali bog
Kad citam ovu tvoju diverziju , nemam rijeci frende . Sto da ti kažem , možda da sam pojebao vise od svih vas ovdje na forumu. Opet me je sram i punizno pitam koja je to nova ?
 
Kad citam ovu tvoju diverziju , nemam rijeci frende . Sto da ti kažem , možda da sam pojebao vise od svih vas ovdje na forumu. Opet me je sram i punizno pitam koja je to nova ?
Ne znam dali si shvatio poruku. Nisam naveo niti jednu poimenice. Bavim se ovim sportom vec preko 20 god i to aktivno. Prosaosam Balkan uzduz i poprijeko. Od kad zivim gore u De vec koju godinu odgovorno tvrdim da je razlika pregolema sto dobijes gore za normalnu lovu a sto dobivas na Hrvatskoj sceni. Ako te put navede prema Frankfurtu slobodno se javi da te povedem u izlazak 👍😎
 

Brkate lončiće cijelo vrijeme . Na ovu Kim se mislilo , nije uopće debela . Jedna od ljepših cura s oglasnika . Bio sam s njom u Draskovicevoj , 500 komplet .

Napominjem da je cura jako lijepa i mlada oko 25 god.
Jel tko bio kod te male u skorije vrijeme
 
Ne znam dali si shvatio poruku. Nisam naveo niti jednu poimenice. Bavim se ovim sportom vec preko 20 god i to aktivno. Prosaosam Balkan uzduz i poprijeko. Od kad zivim gore u De vec koju godinu odgovorno tvrdim da je razlika pregolema sto dobijes gore za normalnu lovu a sto dobivas na Hrvatskoj sceni. Ako te put navede prema Frankfurtu slobodno se javi da te povedem u izlazak 👍😎
Zahvaljujem prije svega na pozivu i dobroj volji . Ovo nije prije svega tema o sličnim sadržajima . Prošao sam Frankfurt i sve veće gradove u EU , poznata mi je tematika. Molim da se držimo foruma i zadanih tema .
 
Zahvaljujem prije svega na pozivu i dobroj volji . Ovo nije prije svega tema o sličnim sadržajima . Prošao sam Frankfurt i sve veće gradove u EU , poznata mi je tematika. Molim da se držimo foruma i zadanih tema tematika
Tematika i tema je vrlo jasna. Ne znam dali si admin ili slicno kad korigiras sto bi se trebalo pisati?
 
Ne znam dali si shvatio poruku. Nisam naveo niti jednu poimenice. Bavim se ovim sportom vec preko 20 god i to aktivno. Prosaosam Balkan uzduz i poprijeko. Od kad zivim gore u De vec koju godinu odgovorno tvrdim da je razlika pregolema sto dobijes gore za normalnu lovu a sto dobivas na Hrvatskoj sceni. Ako te put navede prema Frankfurtu slobodno se javi da te povedem u izlazak 👍😎
Bio u Frankfurtu prije 5 godina, ulica Taunusstrasse, 15 minuta 25 eura. Bio sam sa nekom pemicom nije gledala na sat, zadržao se 30 minuta.
 
Na ovom forumu ljudi postavljaju pitanja o pojedinim djevojkama. Ako netko zna odgovor , onda da kratku informaciju ili recenziju , vrlo jednostavno .
 
Recimo :
1. Pamela

2, Tea

3. Mia

Sve 3 su 400 , 1/2 sata , oral bez kondoma , slike su njihove u oglasniku .
Koja od njih je najbolja kaj se samog odnosa prema nama tiče, ono da ne požuruje, ne tjera van, da se potrudi itd. ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh