ZAGREB - Jel bio tko?

Poz , trebala bi mi preporuku za neku stariju damu oko 45-50. Najpozeljnije bi bilo da ima cetvorku ili peticu. Moze biti i malo deblja. Ali samo da je sisa veca.
Hvala.
 
TRI MINUTE nakon učlanjenja ti postaviš takvo pitanje???

Ljudi, nedajte mu informacije! To nije samo bezobrazno, nego i drsko! Neka lik prvo malo prolista forum i napiše recenziju! :mad:

Daj, pa će ti biti dati!
I? Ne razumijem, nisam trazi da mi otkrijete tajnu Area 51, vec da mi netko da preporuku za neku stariju zensku jer ju na po nemogu naci. Znaci ciljano sam otvorio racun da to pitam.
 
Neznam kak se to zove u Hrvatskoj, ali kod mene se to zove pristojnost.
Posto se ne plaća nikakvo članstvo na ovom forumu…
Mislim da bi bilo lijepo kao znak dobre volje,novih članova….
Da svaki od njih,napise bar po dvije recenzije…prije nego se postavi hrpa pitanja od istih…
90% novih članova je lijeno malo prelistati forum…
Nije to znanstvena fantastika,pronaći nesto na forumu…
Treba par minuta za to,koristeći tražilicu…

To bi trebalo pisati,prilikom učlanjenja…
 
Sanja peercina te karo na Krugama ,i da ne bi ponovio nikada vise. Pametnije ti setaj tog psa i manje citaj forum.
I ja sam je jebo odmah prve dane na krugama i bila je bas ljubazna vrhunska picka al to je bilo prije prve korone i il tak nesto,i sad nedavno sam zvao i vrlo bahata bezobrazna kad me pocela vozat oko onog kauflanda ko budala i fino okrenem i aj bok,jebi svog vucica hahahaha a ne mene usred zga
 
I ja sam je jebo odmah prve dane na krugama i bila je bas ljubazna vrhunska picka al to je bilo prije prve korone i il tak nesto,i sad nedavno sam zvao i vrlo bahata bezobrazna kad me pocela vozat oko onog kauflanda ko budala i fino okrenem i aj bok,jebi svog vucica hahahaha a ne mene usred zga
Najgore je to kad idu od ljudi radit budale, umisle da su ovovremenske Afrodite pa da se samo njih ceka.
 
Najgore je to kad idu od ljudi radit budale, umisle da su ovovremenske Afrodite pa da se samo njih ceka.
Rijetke su one koje poštuju tuđe vrijeme…
Neko je odvojio svoje vrijeme,da bi dosao na određenu adresu…
U puno slučajeva,na drugi kraj grada…
Dogodilo mi se dva-tri puta slična situacija…
Takve osobe ne mislim vise nikad nazvati…
Jer,ako ne poštuješ dogovor,onda ne zaslužuješ ni moje vrijeme…
 
Najgore je to kad idu od ljudi radit budale, umisle da su ovovremenske Afrodite pa da se samo njih ceka.
Pa daa ne mogu rec na krugama sve top prije dok je tek dosla po njenoj prici u zg al sad nedavno dodem parkiraj tu da mi broj koji ne postoji kraj te ulice a ja u poslu uvijek sat vremena izdvojim za opustit se i tako me zajebava,e neces hvala bogu nije jedina i nije mi se svidjelo dok sam je zvao cuo se neki muskarac znaci nije solo u prostoru
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh