ZAGREB - Jel bio tko?

Ja sam lima ,danas se uclanio novi sam mlad zeljan svega :) mi mozete pomoci di u ZG mogu nac nekog dobrog za 1 sat vremena a da mogu sve sprobati :) .Cital forum dugo super ste svi mi svaka cast ,al problem je kaj se meni sve dopadaju sve su lepe :) . Cijenim uslugu i cure ljubazni sam zdrav i pristojni pa preporuka bi mi bila super ovak bum na sve isel :)
 
Ja sam lima ,danas se uclanio novi sam mlad zeljan svega :) mi mozete pomoci di u ZG mogu nac nekog dobrog za 1 sat vremena a da mogu sve sprobati :) .Cital forum dugo super ste svi mi svaka cast ,al problem je kaj se meni sve dopadaju sve su lepe :) . Cijenim uslugu i cure ljubazni sam zdrav i pristojni pa preporuka bi mi bila super ovak bum na sve isel :)
Ako si u stvarnom životu takav kako i pišeš, teško češ nači nešto za pojebati, a vjerovatno si još i junfer...al nema veze...
Poradi malo na pravilnom i razumljivom pisanju, možda se i tebi ponekad posreči u seksualnom smislu...
 
Ja sam lima ,danas se uclanio novi sam mlad zeljan svega :) mi mozete pomoci di u ZG mogu nac nekog dobrog za 1 sat vremena a da mogu sve sprobati :) .Cital forum dugo super ste svi mi svaka cast ,al problem je kaj se meni sve dopadaju sve su lepe :) . Cijenim uslugu i cure ljubazni sam zdrav i pristojni pa preporuka bi mi bila super ovak bum na sve isel :)
S vremenom i budes na sve isel🤣🤣🤣
 
Ja sam skoro par puta otišao kod te iz Šoljanove... Na telefon zvuči OK i normalno, ali nakon brojnih recenzija ipak se nisam usudio. Kaj je najbolje jednom sam je zvao i dogovorio da dođem za sat vremena, kad sam došao nije se javljala, još sam je zvao svakih 10 min... sat vremena sam čamio tamo na parkingu, srećom nije se javila...
 



Netko iskustva(specifično za ovu drugu) jesu slike prave/cijena/iskustva?

Hvala unaprijed
 



Netko iskustva(specifično za ovu drugu) jesu slike prave/cijena/iskustva?

Hvala unaprijed
Sve tri su ti vec recenzirane...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh