ZAGREB - Jel bio tko?

99% sam siguran da su to ove dvije:

Ne jedna od te dvije s nekom novom
 
Htio bi otic kod ove cure, pa molim vas koji ste bili par rijeci.

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/plavokosa-25-oglas-4823793
1. vidio tvoj post
2. upisao u trazilicu link oglasa - nasao recenzije
3. nazvao i dogovorio dolazak
4. prostor dobar, ona simpaticna, dogovorili sve na licu mjesta
5. otisao s osmijehom kuci

sve u svemu jedno od najpozitivnijih odlazaka

za sve ostalo tu su recenzije koje su od prije napisane, meni je nakon njih sve bilo jasno 👍🏻
 
Sutra sam u ZG i odlučio sam nešto jebat.
Trebao bih preporuku jel koja od ovih valja. Prednost je ako koja nudi GFE.

Kreni redom pa koja ti se prva javi, i dajte ekipa orestanite linkati cijeli PO. Postoji tražilica malo si daj truda...
 
Ako nemaš ništa pametno za napisati, preskoči.
Mogao si i ti isto tako preskočiti svoje pitanje, od vecine tih oglasa koje si stavio ima vec recenzija na forumu, procesljaj malo i naci ces info, ne ocekuj od forumasa da ce ti kao novom clanu trcati s odgovorom, osim ako ti se neki pimp ne javi u pp da on ima bas sta trazis, ali da prvo bon posaljes🤣🤣🤣
 
Sta je istina? Pa vise vremena mu je trebalo da polijepi oglase tu nego da u tipka recimo mala plava u trazilicu i gdje mu izbaci sve recenzije koje su o njoj napisane. Sad se on nasao pravit ko da je osvojio svijet i da se njemu gospodinu sve servira na gotovo, a zauzvrat nista. Ako se on koji zeli ici jebat nes, nemre potrudit oko toga da sam pronade recenziju, zasto bi se netko mucio oko pisanja njemu osobno recenziju? Da, mozes pitat na forum, ali pitaj onda pitanja na koja nije napisan odgovor
 
Godinama se Sime vozia lipo po Zagrebu ,bilo je lipo dobrih vrijednih cura! Ovo sad sta scena postala ajme sacuvaj me Gospe.
Za mi puno lipih cura se povuklo osta je kaos, bahatost, arogantnost i nepostivanje klijenata je neki djir novi!
Gleda se sve na brzaka platis sat al letis Sime vanka nakon 15 min.
Ulica se preselila u stanove al mentalitet ulice posta jos gori!
Voze te ka majmuna po gradu kad sletis na lokaciju ,sklije kroz prozore pa kalkuliraju i odsviraju!
Lazu u startu sve se da i moze a kad uletis u stan voznja se skroz minja!
Nekad sam volia i dava sam baksu po 50 eu extra za trud danas bi covik ostavia al cemu kome!
Autobusni kolodvor i losa voznja jedan za drugim vozimo ,higijena losa ka da nema vode i sapuna u drzavi!
Isa sam nekad na 2 sata na voznju danas nebi da ni za 15 minuta! nosia butelje bajodere uvik sa sobom jer sam zna di idem i sta me ceka! Nestalo sve u pm ,sjebala se scena legalizirat sve to triba da se bahatost i arogantnost makne.
 
Kad pročitam ovakav osvrt na aktualno stanje skoro pa mi bude žao da nisam u to vrijeme bavio se ovim sportom. Šime rijetke su danas adrese gdje se može rado vratiti, za na prste nabrojati. Same prevare i obmane...
A ja vec u godinama prika moj dragi! Ovo za mene novo vrime nekad smo sve priko preporuke dobivali al bilo lipo ,klijent se cijenia rasla prijateljstva vozili smo lipo i zdravo ljudski! ova mladost sta danas radi isa par puta odusta prijatelju prevara uzimanje soldi za nista ,a izgled sadasnjih cura za vrime od 1997-2008 nemoze se mirit sa nicim.
 
Halo gotovani, lijenčine.... imate u gornjem desnom kutu ikonicu "Pretraga", lijepo upišete ili kopirate naziv oglasa i izbaci vam hrpu mišljenja i recenzija o 99% cura koje je Kupus naveo.
Forumi primarno služe sa iznošenje i suprostavljanje mišljenja, pa kad ti Kupus budeš nešto imao za reći o nekoj curi onda se možeš slobodno "nadjebavati" s nama, koji kao Cristalfan, Mikabrada i Doughefernan, ipak koliko toliko punimo iskustvima ovaj forum. I točno si napisao da je ovaj forum u kurcu, ali iz razloga što pojedinci kao ti zatrpavaju ga pitanjima u kojima kopiraju cijeli PO i traže mišljenje umjesto da se potrude i prolistaju već po više puta opisane cure.
ajde odjebite
 
Pozdrav, novi sam tu nemogu nista nac za ovaj oglas
Dal je mozda neko bio

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh