ZAGREB - Jel bio tko?


Već je dosta o njoj napisano i mogu potvrditi sve pozitivne recenzije.
Prostor je na Trešnjevci, kod Nove ceste, dogovorje jednostavan.
Cura je skroz OK izgledom, silikonske sise, lijepe, faca simpatična, prostor čist.
Pušenje je meni jako dobro! 8/10! Doduše, pušenje s kurtonom, ali je sva predana kurcu.
Nakon pušenja, sjeda na kurac i vrhunski jaši.
Sve u svemu - solidno.


Već je dosta o njoj napisano i mogu potvrditi sve pozitivne recenzije.
Prostor je na Trešnjevci, kod Nove ceste, dogovorje jednostavan.
Cura je skroz OK izgledom, silikonske sise, lijepe, faca simpatična, prostor čist.
Pušenje je meni jako dobro! 8/10! Doduše, pušenje s kurtonom, ali je sva predana kurcu.
Nakon pušenja, sjeda na kurac i vrhunski jaši.
Sve u svemu - solidno.
400 kuna
Akcija znaci solidna,jel gleda na sat 30min ili

Već je dosta o njoj napisano i mogu potvrditi sve pozitivne recenzije.
Prostor je na Trešnjevci, kod Nove ceste, dogovorje jednostavan.
Cura je skroz OK izgledom, silikonske sise, lijepe, faca simpatična, prostor čist.
Pušenje je meni jako dobro! 8/10! Doduše, pušenje s kurtonom, ali je sva predana kurcu.
Nakon pušenja, sjeda na kurac i vrhunski jaši.
Sve u svemu - solidno.
400 kuna
Dobiveno ulozeno
 
Bio kod nje danas . Normalno starija malo . Dao bi joj 45+ iako msm da piše u oglasu 39 Jedino me zasmetalo sto nije majici skinula. Bila je obrijana, pusi bez onda stavi kondom i ode u doggy i poslje ak vidi da neide ides na nju i poslje svrsavanje u usta i tjt. 400 kn pol h 600 h . Strpljiva je mene nije požurivila. Nije ko neke ajde brže jos nisi gotov . Jedna od normalnijih . Jedino et to sto nije majicu skinula me malo zasmetalo mozda i bi da sam pito. Nije ko neke kod kojih sam znao bit pa nisam ni ušao kako spada
Moze kontakt od te
 
Bio danas
Fotografije nisu njene, niza je od 170 i malo je deblja ali nekako simpaticna. Pola 400 , 1 sat 600 kn,simpaticna cura, pocinje sa pusenjem bez, pusi bez ali ja sam trazio gumicu kao i uvijek, malo se cudila ali pristal.
Od sexa samo dogy, i to se trudi, mazi picku i stvarno imas osjecaj da uziva, vjerojatno dobro glumi.
Nakon dogya krenula opet na pusenje i trudi se. S obzirom na gumicu potrajalo je dok sam svrsio i stvarno se trudila,pitao sam za cowgirli misionarski ali neda pa sam si mislio neka popusi i to je to na kraju sam joj testoko nabijao i svrsio.
Ugodno opustajuce iako nije moj tip.
Ne bi ponovio ali ugodno iskustvo. Nema pozurivanja, barem ne stvara osjecaj pritiska
bio kod nje x puta, prilično se zbližili tako da već imali i seks bez kondoma pa popušio klmidiju pa posijao i doma i imao veliko sranje, izbjegavati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh