ZAGREB - Jel bio tko?

Zanima me kako se kreće cijena, jel pušenje bez kondoma i ono općenito iskustva jel požuruje i to.
Još jedna stvar ako ima netko još neku dobru za preporučit da puši bez kondoma i da je 400 kn/pol h. Može Milf i nemora .
Može tu može u box
 
400kn pol sata 600 sat. Sa analom 500kn pol sata. Jos ti malo i uvali jezik. Sve sa kondomom. Neda dirat po picki, kaze da ju to skaklja, neobrijana dolje. Al ga dobro pusi bez kondoma i ima dobre cice.
 
Bio kod nje danas . Normalno starija malo . Dao bi joj 45+ iako msm da piše u oglasu 39 Jedino me zasmetalo sto nije majici skinula. Bila je obrijana, pusi bez onda stavi kondom i ode u doggy i poslje ak vidi da neide ides na nju i poslje svrsavanje u usta i tjt. 400 kn pol h 600 h . Strpljiva je mene nije požurivila. Nije ko neke ajde brže jos nisi gotov . Jedna od normalnijih . Jedino et to sto nije majicu skinula me malo zasmetalo mozda i bi da sam pito. Nije ko neke kod kojih sam znao bit pa nisam ni ušao kako spada
 
Meni nije bilo nešto, ali bio sam prije 4 godine
Imaš u toj ulici, iako je kratka, još jednu kurvu i još jedan salon.
 
Meni nije bilo nešto, ali bio sam prije 4 godine
Imaš u toj ulici, iako je kratka, još jednu kurvu i još jedan salon.
Ako mislis na neki salon koji je kao u stanu di su 4 cure i neka baba ga vodi tamo bio prošle godine al nije nes samo masaza s ručnim i za sve dižu cijenu i jos ženska požuruje , a pito jel nudi šta vise kaže nist osim masaže. A kakva je ta druga kurva jel ima negdje oglas njen
 
Imaš na oglasniku
Ne znam, prvi put je bila dobra i pričljiva i sve se moglo dogovoriti
Sljedeća dva puta više ne tak da više nejdem tam
Kad vidim njezin oglas, stavim ga
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh