ZAGREB - Jel bio tko?

Jel imao tko od vas iskustava sa Antoniom Krakic?
Oglasava se po fejsu, nudi masaze i druzenje, kaze da ima prostor na Maksimiru...
Ne trazi bonove..
Jel prevara ili?
 
Baš ta je mene tražila
Jel imao tko od vas iskustava sa Antoniom Krakic?
Oglasava se po fejsu, nudi masaze i druzenje, kaze da ima prostor na Maksimiru...
Ne trazi bonove..
Jel prevara ili?
Baš ta je mene tražila bon znači isto kao antonia ali ne krakic već nešto mislim da je to za izbjegavanje i to kao a bon mi kupi nez od kolko je bilo i kao sakri dva broja koja ti želiš i te neke fore na koje se ne pada ako nisi idiot..
 
ovu poruku pošalje, prevaratnica iz srbije

Posto sam mnogo puta prevarena, odlucila sam na neki nacin da i jedna i druga strana budu zadovoljne ovim uvijetom. Druzenje traje izmedju 4-5 sati i kosta 500kn. Mozemo biti u mom ili tvom smjestaju. Kondom nije obavezan. U seksu radim sve (anal, pusnje,klasicno..) Sto se tice placanje ono se vrsi preko A BONA i to na sledeci nacin. Ti treba da kupis A BON u iznosu od 500kn, prikrijes 2 broja, napises negdje sa strane “Za Antoniu” i tako slikas i meni posaljes. Nakon toga ukoliko ti dolazis kod mene,ja ti dajem adresu ili ukoliko ja trebam kod tebe, ti meni das adresu. Kad se nadjemo, ja na licu mjesta provjerim bon i ukoliko je sve u redu,imamo cijelu noc za nas. Na ovaj nacin ja zelim biti sigurna da radim sa nekim ozbiljnim,a ne sa nekom ko me samo smatra lakom i nekim prevarantima.
 
ovu poruku pošalje, prevaratnica iz srbije

Posto sam mnogo puta prevarena, odlucila sam na neki nacin da i jedna i druga strana budu zadovoljne ovim uvijetom. Druzenje traje izmedju 4-5 sati i kosta 500kn. Mozemo biti u mom ili tvom smjestaju. Kondom nije obavezan. U seksu radim sve (anal, pusnje,klasicno..) Sto se tice placanje ono se vrsi preko A BONA i to na sledeci nacin. Ti treba da kupis A BON u iznosu od 500kn, prikrijes 2 broja, napises negdje sa strane “Za Antoniu” i tako slikas i meni posaljes. Nakon toga ukoliko ti dolazis kod mene,ja ti dajem adresu ili ukoliko ja trebam kod tebe, ti meni das adresu. Kad se nadjemo, ja na licu mjesta provjerim bon i ukoliko je sve u redu,imamo cijelu noc za nas. Na ovaj nacin ja zelim biti sigurna da radim sa nekim ozbiljnim,a ne sa nekom ko me samo smatra lakom i nekim prevarantima.
Dali jos ko nasjedne na te bonasice????
 
Ja sam jučer pokušao dogovoriti , kada sam stigao na adresu me je otpilila jer sam navodno zakasnio iako sam joj rekao kada ću doći. Bila je jako drska preko telefona i ne bih ti je preporučio samo zbog toga što nije profesionalna. Ona se oglašava i na EGE i nije nimalo jeftina ako si mislio da ćeš proći jeftinije. Sada na EGE imaš izbora i ti im ponudi koliko misliš potrošiti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh