ZAGREB - Jel bio tko?

Pozdrav ljudi, dali zna netko ima li sta u španskom/ malesnici kakva da je donekle okej?? Hvala
Odeš tamo i napišeš Recenziju , ako se ne javiš stupamo ti noge ko skakavcu i cackamo zube 😜
 

Pozdrav, jel ovo ona Andrea, što je radila u Zapruđu u apartmanu... jedna meni od naljepših što sam vidio, ufff :D al je nestala...
 

Pozdrav, jel ovo ona Andrea, što je radila u Zapruđu u apartmanu... jedna meni od naljepših što sam vidio, ufff :D al je nestala...
Nije, ovo ti je Marina...
Andrea je bila top, nema je više.
Izgubio njen broj
 

Ima tko iskustva sa doticnom
 
Ma nema,niti blizu...
Vise od 40g Marina ima,vidi se na faci da je oronula,guzica mlohava.
Dok je Andrea imala top tijelo.
Jedino što s Marinom možes sve
Ne bih se htio miješati u vasu raspravu , ali vidim niz meni malo neobičnih izjava
Moram vam napomenuti da link koji komentirate se ne odnosi na Marinu DS .
Drugo sto bih komentirao , kad ste već spomenuli Marinu i Andreju , sto se to moglo ili moze dobiti kod Marine, a ne može kod Andreje ?
I jedna i druga su nudile komplet ( masaža , oral i sex) s tim da Marina puno bolje masira , a Andreja je 10 godina mladja i utrenirana tako da usporedba fizičkih komponenti nema smisla . Trebali ste vidjeti kako je Marina izgledala prije 10-15 godina.
Još jednom , ovaj link koji zdušno komentirate se ne odnosi ni na jednu od spominjanih maserki već o trećoj curi koju ne zelim komentirati .
 
Ne bih se htio miješati u vasu raspravu , ali vidim niz meni malo neobičnih izjava
Moram vam napomenuti da link koji komentirate se ne odnosi na Marinu DS .
Drugo sto bih komentirao , kad ste već spomenuli Marinu i Andreju , sto se to moglo ili moze dobiti kod Marine, a ne može kod Andreje ?
I jedna i druga su nudile komplet ( masaža , oral i sex) s tim da Marina puno bolje masira , a Andreja je 10 godina mladja i utrenirana tako da usporedba fizičkih komponenti nema smisla . Trebali ste vidjeti kako je Marina izgledala prije 10-15 godina.
Još jednom , ovaj link koji zdušno komentirate se ne odnosi ni na jednu od spominjanih maserki već o trećoj curi koju ne zelim komentirati .
Kod ove s linka sam bio, Marina se zove...
Crna ženska,silokoni,u faci malo ružnija.
Ne govorim ono što nije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh