ZAGREB - Jel bio tko?

Ne bih se htio miješati u vasu raspravu , ali vidim niz meni malo neobičnih izjava
Moram vam napomenuti da link koji komentirate se ne odnosi na Marinu DS .
Drugo sto bih komentirao , kad ste već spomenuli Marinu i Andreju , sto se to moglo ili moze dobiti kod Marine, a ne može kod Andreje ?
I jedna i druga su nudile komplet ( masaža , oral i sex) s tim da Marina puno bolje masira , a Andreja je 10 godina mladja i utrenirana tako da usporedba fizičkih komponenti nema smisla . Trebali ste vidjeti kako je Marina izgledala prije 10-15 godina.
Još jednom , ovaj link koji zdušno komentirate se ne odnosi ni na jednu od spominjanih maserki već o trećoj curi koju ne zelim komentirati .
Kad netko spomene Andreu odmah mi suza na oko udari... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Kod ove s linka sam bio, Marina se zove...
Crna ženska,silokoni,u faci malo ružnija.
Ne govorim ono što nije.
Još jednom , nisi bio kod Marine DS i ne zelim se vise raspravljati . Ovo ti je link od Marine DS i njezin službeni broj koji koristi već 10-tak godina , svi stari klijenti znaju i privatan broj.
 

Da li netko zna nešto o ovom dragulju, prije jedno tri do četiri godine radile u počiteljskoj ona i još jedna crna ženska, jako zgodne.Preselile negdje na jarun pa ih emisija provjereno snimili jer su stare stanarke bile neki ološ koje nisu pazile
 

Je li bio netko kod nje? Izgleda kao na slikama? Ako je bio netko pa da podijeli svoje iskustvo...
Bio sam kod nje. Da, rade dvije u stanu u Draskovicevoj. Ova je jako dobra. Masira solidno, mozes je dirat, lizat, prste stavljat… 400 kunica, a za nekaj vise se moze uvijek dogovorit. Meni je ovo bilo dovoljno
 
znam ti ja
jedna se zove Carolina, a druga Natasha no to su im vjerojatno lažna imena. iz južne su amerike, jedna ima silikone, druga nema (moguće da nema, moguće da sere) i jebu se za lovu. da bi se našao s njima, ne trebaš ispitivati ovdje nego im pošalješ poruku, nazoveš k'o čovjek i one ti kažu više o sebi. dogovoriš, pojebeš i onda se vratiš ovamo, otvoriš temu zg iskustva i recenzije i budeš pravo muško.
 

Jel bio tko kod Lorene? Iskustvo? Culi smo se trazi 200 e sat/klasik/duboko grlo/striptiz
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh