ZAGREB - Iskustva & recenzije


- Rekla da se zove Tina i da ima 36god.
Ne bi joj dao 36. Da je vidiš na cesti dao bi joj max 30god.
- lokacija je 3 minute od zapadnog kolodvora, odnosno Nove ceste. Lijep i velik stan, akcija je na velikom krevetu
- ima dobre sise, nisu ogromne, ali ni premale. Dobru guzu i ne smeta joj malo pleskanja 😅
- akcija sva sa kabanicom, 400 krznenih za pol sata
- za smjestit u kategoriju - ima i boljih, ali i ovo je oke 🙂
 

Ctrl7891
092/404-0195

Dakle.. blago receno jako lose.
Dala mi adresu na prvom pozivu, dodem pred adresu zovem ju 5-6 puta ne javlja se. Odem u park sjest 15ak minuta zovem ju ponovo konacno se javi. Udem ja, fino doceka u minici i topu gore, ponudi tusiranje, sve super. Otusiram se, krece akcija.. kad ono, pusi ga 2 minute, jedva samo glavic stavi u usta, navuce kondom i krece seks. Ne skida se za vrijeme seksa, samo je dignula minicu i ostala u grudnjaku gore, tocno sam se osjecao ko da jebem mrtvo puhalo, ne suraduje ni najmanje, znaci cura totalno nezainteresirana, tipkala po mobitelu prije pusenja i cim se skinula s kurca opet mobitel u ruke. Njoj bi najbolje pasalo da sam ostavio pare ispred vrata i nisam ni usao u apartman- Nakon seksa tusiranje i odlazak.
Slike su njene, lokacija blizina glavnog kolodvora.
Izgled: 2.5/5
Pusenje: 1.5/5
Akcija: 1.5/5
Zainteresiranost:-10/5
Steta: 400 nasih pola sata
Zasto blatis curu bezveze? Dal si se zapitao da mozda u tebi nije problem?! Evo bio nedavno kod nje 2 puta i opet cu ici jer je cura po izgledu u samom vrhu iz PO ako ne i najljepsa. A sta se tice usluge sve je super jedino sto vi drkađije nazivate pa ne dođete i onda vas ne zeli primiti. Cura ima svoje slike i stvarnih je 22g. Pusenje radi vrhunsko jedino je problem u vasoj higijeni pa joj se povraca od smrdljivih vasih kurceva, jos k tome vam nudi tusiranje pa bi mogli to malo bolje oprat. U akciji je super i po izgledu spada u sam vrh cura iz PO. Stoga vi drkađije koji nemate za kiflu i ne drzite do higijene ostanite doma i drkajte u smradu svog prostora.
 

Cura nije ni blizu slikama, visoka cca 175cm plava, sise velike i prirodne, popriličan "pivski" trbuh, velika guza
Trbuh vješto skriva, jer se ne skida do gola.
sve sa kabanicom, poze dvije tri, 400 vjeverica
Izgled obzirom na slike 2/10
Oral 3/10
Odnos 3/10

Ne bih ponovio, mislim da je novi oglas
 
Zasto blatis curu bezveze? Dal si se zapitao da mozda u tebi nije problem?! Evo bio nedavno kod nje 2 puta i opet cu ici jer je cura po izgledu u samom vrhu iz PO ako ne i najljepsa. A sta se tice usluge sve je super jedino sto vi drkađije nazivate pa ne dođete i onda vas ne zeli primiti. Cura ima svoje slike i stvarnih je 22g. Pusenje radi vrhunsko jedino je problem u vasoj higijeni pa joj se povraca od smrdljivih vasih kurceva, jos k tome vam nudi tusiranje pa bi mogli to malo bolje oprat. U akciji je super i po izgledu spada u sam vrh cura iz PO. Stoga vi drkađije koji nemate za kiflu i ne drzite do higijene ostanite doma i drkajte u smradu svog prostora.
Cicane nemoj , previše si napisao .
Ako već hoćeš , dao sam preporuku za ovu curu , ali da je Snjeguljica , nije brate . Ne puši dobro , , ne mijenja plahtu , mokri i vlažni ručnici . Pobrini se i napravi to bolje , mala ima potencijala .
 

Cura nije ni blizu slikama, visoka cca 175cm plava, sise velike i prirodne, popriličan "pivski" trbuh, velika guza
Trbuh vješto skriva, jer se ne skida do gola.
sve sa kabanicom, poze dvije tri, 400 vjeverica
Izgled obzirom na slike 2/10
Oral 3/10
Odnos 3/10

Ne bih ponovio, mislim da je novi oglas
Mogu sve potvrditi , upravo tako !
 
Zasto blatis curu bezveze? Dal si se zapitao da mozda u tebi nije problem?! Evo bio nedavno kod nje 2 puta i opet cu ici jer je cura po izgledu u samom vrhu iz PO ako ne i najljepsa. A sta se tice usluge sve je super jedino sto vi drkađije nazivate pa ne dođete i onda vas ne zeli primiti. Cura ima svoje slike i stvarnih je 22g. Pusenje radi vrhunsko jedino je problem u vasoj higijeni pa joj se povraca od smrdljivih vasih kurceva, jos k tome vam nudi tusiranje pa bi mogli to malo bolje oprat. U akciji je super i po izgledu spada u sam vrh cura iz PO. Stoga vi drkađije koji nemate za kiflu i ne drzite do higijene ostanite doma i drkajte u smradu svog prostora.
Evo, ja sam danas bio kod nje: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/halo-dragi-oglas-4613376
I mogu reći da mi je bilo jako dobro, unatoč lošim recenzijama koje sam pročitao, i sigurno ću ponovno otići kod nje
Kao prvo dogovor je bio jako jednostavan, zvao sam ju ujutro, rekao sam da ću doći nakon posla
I zovem ju nakon posla, dala mi adresu, došao sam kod nje, bez problema i kompliciranja
Prostor je na super lokaciji, pristupačno
Prostor je ok, nije Sheraton, ali ima sve kaj treba imati
Cura je draga i simpatična, dašak svježine kraj svih nadrkanih i bahatih kakvih sve možete naći u ovom poslu
Ima 22 godine, stvarnih 22 godine, vidi se da je mlada i slatka
Jedino kaj je većina članova foruma naviknula na jebanje baba od 60ak godina, a na oglasima im već 10 godina piše da imaju 38
Uglavnom, cura je draga, simpatična i pristupačna, guza dobra, sise dobre, faca slatka
Nakon tuširanja, akcija
Pušenje je bilo dosta dobro
Kaj se seksa tiče, sugerirala je doggy kako i piše u ranijoj recenziji, ali predložio da me jaše i prijedlog je prihvatila bez problema
Sexy je i hot, nije me dugo jahala, jako me napalila, svršio sam brzo i puno
Nadam se da će drugi tjedan plaća pa idem opet do nje
 

Cura nije ni blizu slikama, visoka cca 175cm plava, sise velike i prirodne, popriličan "pivski" trbuh, velika guza
Trbuh vješto skriva, jer se ne skida do gola.
sve sa kabanicom, poze dvije tri, 400 vjeverica
Izgled obzirom na slike 2/10
Oral 3/10
Odnos 3/10

Ne bih ponovio, mislim da je novi oglas
Naravno da nije ni blizu, kad slike nisu njene. Malo ih je cropala, prekrila neke dijelove u paintu da se ne kuzi, al slike su s neta.
 

Prilozi

  • e.JPG
    e.JPG
    88,4 KB · Pregleda: 85
  • f.JPG
    f.JPG
    108,7 KB · Pregleda: 84
Zasto blatis curu bezveze? Dal si se zapitao da mozda u tebi nije problem?! Evo bio nedavno kod nje 2 puta i opet cu ici jer je cura po izgledu u samom vrhu iz PO ako ne i najljepsa. A sta se tice usluge sve je super jedino sto vi drkađije nazivate pa ne dođete i onda vas ne zeli primiti. Cura ima svoje slike i stvarnih je 22g. Pusenje radi vrhunsko jedino je problem u vasoj higijeni pa joj se povraca od smrdljivih vasih kurceva, jos k tome vam nudi tusiranje pa bi mogli to malo bolje oprat. U akciji je super i po izgledu spada u sam vrh cura iz PO. Stoga vi drkađije koji nemate za kiflu i ne drzite do higijene ostanite doma i drkajte u smradu svog prostora.
da u meni je problem jer se mala ne javlja hahahah. ajde makro smiri zivce, popricaj radije s njom (ili razmisli sama sa sobom ako si to ti) imas potencijala, samo malo truda ulozit i bit ce super
 
Izgleda da dost djevojaka cita ovdje, onda kad vide sebe i kritike na sebe, otvore fejk profil i krenu napadat...tak se posao ne dela. Ima vas cura dosta kaj se ovim bavite, plus strankinje. Mozda da umjesto pljuvacine malo poradite na sebi i svom poslu, ako ga vec radite. Ako vam dajemo svoje pare, bilo bi ok da to cijenite i se potrudite malo oko usluge....pola sata je pola sata, a ne pozurivat da bude 17 minuta. Isto vrijedi i za sat vremena. Pusenje nije malo ga liznut, stavit glavic u usta dva-tri puta i gotovo. U sexu postoji vise poza, a ne samo doggy. Ako smo platili sex, ocekujemo i malo da vi skacete po kurcu. A ne lec il se naguzit i cekat da se ispucamo, tak mozemo i lutke jebat. Eto, ak koja ovo cita, ovo nije napad, nego konstruktivne kritike. Ljudi ovdje komunicraju, i ako si losa, radis lose i preko one stvari...saznat ce se.
 
Zmam da je naziv teme drugačiji Al evo da pitam pa ako može mali info. Jel imate koju da u 1h daje više puta da se svrši,, mislim ono 2-3 puta, nekad mogu i više puta svršavat u 1h.Pitam jer sam 100+ km udaljen od Zg-a a nije mi baš da se tako daleko vozim pa da mi se onda ne javi ili da me izbaci za 10-15 min. Sorry ako sam u krivoj temi. Pozdrav
 
Maja - Zagorska - Selska

091/567-9118


Maja je dugo na sceni , jedna od najboljih , The best offer .

Maserka :
-rane 40-te (ne znam zašto uvijek u oglasniku piše 26 godina već zadnjih 10 godina , nema potrebe , Maja odlično izgleda za svoje godine i da vam nisam napisao rane 40-te , nitko joj ne bi dao vise od 35 ).
- visina 178 cm, max 60 kg u najdebljoj fazi , uglavnom manje , manekenski tip , duge noge , uzak struk, mala guza , male cice - jedva 2, duga svijetlo smedja kosa
- lice djevojke s ovih prostora

Ponuda :
- masaža ručna na krevetu s oralom 200
- masaža , oral i sex 300
Oral vrlo dobar bez kondoma , sex mogu sve moguće poze koje ste u stanju odraditi, vrlo je gipka i prije ćete sami sebe polomiti .

Zakljucak :
Maja je oduvijek bila jedna od najboljih ponuda u odnosu uloženo - dobiveno . Žena za svoje godine izgleda odlično , nema velike cice i guzu , tako da oni koji to vole neka odmah odustanu ili neka probaju, možda im se svidi .
Nikad nema slike u oglasu , uvijek tiha i samozatajna . Teško ćete doći do nje , ali nakon prvog puta dobijete drugi broj i sve je puno lakše .
Napomena mladićima , upiti tipa jel se karas i ostale gluposti kod nje idu na prekid veze , budite normalni u razgovoru i sve ok!
Žena je skroz nepouzdana, možeš se dogovoriti s njom, dođeš blizu i više se ne javlja, dogovor ne znači baš ništa u njenom slučaju, ...
 
Erotik djevojka
095/549-2760

Plavusa u kasnim 40-tim , krupna i čvrsta žena , velika stražnjica , čvrsta bez celulita , velike grudi , dobre 4-ke , možda i 5-ce.

Lagan je dogovor , ali jako ju je teško dobiti na telefon

Ako idete kod nje , onda je radnja u njezinom stanu , Cvjetno naselje , Veslačka.
Prostor je uredan , a akcija se odvija u dnevnom boravku na razvučenoj garnituri .
Cistu plahtu stavlja pred vama , cisti ručnik i obavezno tuširanje .
Oral je bez kondoma i odgovorno tvrdim jedan od najboljih koje sam dobio u posljednje vrijeme .

U sexu je raspoložena za sve pozicije , moram napomenuti da je jako uska dolje tako da je doživljaj potpun.
Vrijednost kod nje u stanu je 350/500 , ne znam koliko traži ako dolazi kod vas , nisam ju pitao. Anal ne radi .

Zakljucak :
Meni osobno jedna od dražih Milfica , profesionalna i kulturna . Voli puno pricati , koga smeta neka se iskopča . Fizički izgleda kao dobro držeća mama .
Žena je ful paranoična, ne poštuje vrijeme, dogovor naporan, laže za godine, priča da je slika njezina, ...
 
Žena je skroz nepouzdana, možeš se dogovoriti s njom, dođeš blizu i više se ne javlja, dogovor ne znači baš ništa u njenom slučaju, ...
ništa čudno ako si prvi puta kod nje! tako ja izvisim kod drugih djevojaka zbog recimo tebe a u ovom slučaju si ti možda izvisio zbog mene (samo primjera radi). naime, kod Maje se naručim u recimo 13:00 i čeka me rashlađen stan, ona nasmijana, doslovno NIKADA nije zajebala... tako da....
 
ništa čudno ako si prvi puta kod nje! tako ja izvisim kod drugih djevojaka zbog recimo tebe a u ovom slučaju si ti možda izvisio zbog mene (samo primjera radi). naime, kod Maje se naručim u recimo 13:00 i čeka me rashlađen stan, ona nasmijana, doslovno NIKADA nije zajebala... tako da....
Kad bi ja recimo tako radio u svom poslu vjerojatno bi bankrotirao, sve se svodi na preporuku a kad zajebeš onda je to negativna preporuka, ako netko tebe nije zajebao to ne znači da je pouzdan, ...
 
Kad bi ja recimo tako radio u svom poslu vjerojatno bi bankrotirao, sve se svodi na preporuku a kad zajebeš onda je to negativna preporuka, ako netko tebe nije zajebao to ne znači da je pouzdan, ...
Tocno, svacije vrijeme i novac su dragocijeni, ti zajebi i otkazivanja su nedopustivi. Sigurno se vratio nebi da mi to napravi, taman da je sama boginja Afrodita u pitanju
 
Kad bi ja recimo tako radio u svom poslu vjerojatno bi bankrotirao, sve se svodi na preporuku a kad zajebeš onda je to negativna preporuka, ako netko tebe nije zajebao to ne znači da je pouzdan, ...

ništa čudno ako si prvi puta kod nje! tako ja izvisim kod drugih djevojaka zbog recimo tebe a u ovom slučaju si ti možda izvisio zbog mene (samo primjera radi). naime, kod Maje se naručim u recimo 13:00 i čeka me rashlađen stan, ona nasmijana, doslovno NIKADA nije zajebala... tako da....
I negativna recenzija je recenzija, svatko od nas iznosi svoju priču, ak je tvoja pozitivna to ne znači da će i moja biti pozitivna, to s prvi put mi je skroz glupo opravdanje, zašto ne radi samo na preporuku nego se oglašava u plavom oglasniku, uvijek si jednom prvi puta negdje, ...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh