ZAGREB - Iskustva & recenzije

Erotik djevojka
095/549-2760

Plavusa u kasnim 40-tim , krupna i čvrsta žena , velika stražnjica , čvrsta bez celulita , velike grudi , dobre 4-ke , možda i 5-ce.

Lagan je dogovor , ali jako ju je teško dobiti na telefon

Ako idete kod nje , onda je radnja u njezinom stanu , Cvjetno naselje , Veslačka.
Prostor je uredan , a akcija se odvija u dnevnom boravku na razvučenoj garnituri .
Cistu plahtu stavlja pred vama , cisti ručnik i obavezno tuširanje .
Oral je bez kondoma i odgovorno tvrdim jedan od najboljih koje sam dobio u posljednje vrijeme .

U sexu je raspoložena za sve pozicije , moram napomenuti da je jako uska dolje tako da je doživljaj potpun.
Vrijednost kod nje u stanu je 350/500 , ne znam koliko traži ako dolazi kod vas , nisam ju pitao. Anal ne radi .

Zakljucak :
Meni osobno jedna od dražih Milfica , profesionalna i kulturna . Voli puno pricati , koga smeta neka se iskopča . Fizički izgleda kao dobro držeća mama .
 
Erotik djevojka
095/549-2760

Plavusa u kasnim 40-tim , krupna i čvrsta žena , velika stražnjica , čvrsta bez celulita , velike grudi , dobre 4-ke , možda i 5-ce.

Lagan je dogovor , ali jako ju je teško dobiti na telefon

Ako idete kod nje , onda je radnja u njezinom stanu , Cvjetno naselje , Veslačka.
Prostor je uredan , a akcija se odvija u dnevnom boravku na razvučenoj garnituri .
Cistu plahtu stavlja pred vama , cisti ručnik i obavezno tuširanje .
Oral je bez kondoma i odgovorno tvrdim jedan od najboljih koje sam dobio u posljednje vrijeme .

U sexu je raspoložena za sve pozicije , moram napomenuti da je jako uska dolje tako da je doživljaj potpun.
Vrijednost kod nje u stanu je 350/500 , ne znam koliko traži ako dolazi kod vas , nisam ju pitao. Anal ne radi .

Zakljucak :
Meni osobno jedna od dražih Milfica , profesionalna i kulturna . Voli puno pricati , koga smeta neka se iskopča . Fizički izgleda kao dobro držeća mama .
Ima neko određeno vrijeme kad ju je najbolje zvati? Ja sam ju prije 2 tjedna pokušavao dobiti, i baš kao sto kažeš, teško za dobiti…
 
0994092731
-prostor u blizini Holdinga ,stan ok
-cura je na slikama ,godine bi mogle biti stvarne ,uredna i mirisljava
-male sise ,mozda jedva 2
-sve sa zastitom ali skroz nelos oral ,akcija solidna
-puno je toga sto se ne moze tako da osim jednog odlaska sto se mene tice nece biti
 
0957483342
-uglavnom Novi Zagreb ,bio dva puta (jednom jos na Kustosiji) i sigurno vise necu ,stan los ,madrac na podu ,po meni dosta neuredno
-cura jaca ali cvrsta ,preko 35 godina
-masaza dosta dobra
-pusenje dobro
-akcija nista posebno
-meni odbojno zbog onog madraca na podu
Koji madrac na podu? Kad si bio?
 
0996444391
-Zapruđe ,apartmani
-kod nje sam cesto
-zena oko 45 godina ,malo jaca ali cvrsta ,meni ne smeta jer nije to debljina vec je to dobro raspoređeno ,slike su njene ,bar dvije zadnje
-njeni aduti su masaza guzom i picom po leđima i vrhunac je po meni mozda najbolje pusenje u Zagrebu
-povremeno uzmem i komplet koji je također dobar ,zena se stvano potrudi i nikad je nisam vidio lose volje
-svakako posjecivati
Kad sam ja bio nudila je samo btb sa ručnim završetkom, nikakav oral ili nešto više, ...
 
Erotik djevojka
095/549-2760

Plavusa u kasnim 40-tim , krupna i čvrsta žena , velika stražnjica , čvrsta bez celulita , velike grudi , dobre 4-ke , možda i 5-ce.

Lagan je dogovor , ali jako ju je teško dobiti na telefon

Ako idete kod nje , onda je radnja u njezinom stanu , Cvjetno naselje , Veslačka.
Prostor je uredan , a akcija se odvija u dnevnom boravku na razvučenoj garnituri .
Cistu plahtu stavlja pred vama , cisti ručnik i obavezno tuširanje .
Oral je bez kondoma i odgovorno tvrdim jedan od najboljih koje sam dobio u posljednje vrijeme .

U sexu je raspoložena za sve pozicije , moram napomenuti da je jako uska dolje tako da je doživljaj potpun.
Vrijednost kod nje u stanu je 350/500 , ne znam koliko traži ako dolazi kod vas , nisam ju pitao. Anal ne radi .

Zakljucak :
Meni osobno jedna od dražih Milfica , profesionalna i kulturna . Voli puno pricati , koga smeta neka se iskopča . Fizički izgleda kao dobro držeća mama .
500 za sat ili...
 
0994092731
-prostor u blizini Holdinga ,stan ok
-cura je na slikama ,godine bi mogle biti stvarne ,uredna i mirisljava
-male sise ,mozda jedva 2
-sve sa zastitom ali skroz nelos oral ,akcija solidna
-puno je toga sto se ne moze tako da osim jednog odlaska sto se mene tice nece biti
Kad si bio jučer?
Ja sam ju zvao jučer ujutro, veli zovi u pola 12. Zovem ju u pola 12 i ne javlja se.
Zovem ju kad krenem s posla, veli zovi za 10 minuta. Dođem do Holdinga, nazovem ju i veli da je nešto iskrsnulo i da danas više ne radi.
 
0994092731
-prostor u blizini Holdinga ,stan ok
-cura je na slikama ,godine bi mogle biti stvarne ,uredna i mirisljava
-male sise ,mozda jedva 2
-sve sa zastitom ali skroz nelos oral ,akcija solidna
-puno je toga sto se ne moze tako da osim jednog odlaska sto se mene tice nece biti
Znas li mozda jel radi danas? Nedjeljom
 
Znas li mozda jel radi danas? Nedjeljom
Ne radi danas . Uglavnom radi kad objavi svježi oglas. Zelinska ulica , Trnje.
Napisao sam kratku preporuku , ali je admin kad je brisao preporuke na moju inicijativu , zaboravio prebaciti to u recenzije . Uglavnom. Mlada cura , može se sve dogovoriti , ali anal ne radi .
 

Pozz, evo da i ja ostavim svoju prvu recenziju.

Vatrena Ela, 38 godina.

Cijena:

½h 500.-
1h 800.-
1h 1100.- sa analom
1h 1400.- sa analom i fistingom

Doogovor vrlo lagan, nalazi se na Laništu. Prvo da adresu od Plodina, onda kaže zgradu, ulaz i daljnje upute kad si kod Plodina. Stan čist, mogućnost tuširanja. Ona ugodna, komunikativna i čista. Uzeo sam 1h za 800 naših i to je bilo sasvim uredu. Nikako nije mrtvo puhalo i sudjeluje, da se dirati ali kaže da je osjetljiva. Oral bez po meni jako dobar, ostalo sa kabanicom. Malo je kasnila, al nadoknadili smo to i ne gleda na sat, znači ne požuruje. Sve u svemu vratit ću se opet.
 

Pozz, evo da i ja ostavim svoju prvu recenziju.

Vatrena Ela, 38 godina.

Cijena:

½h 500.-
1h 800.-
1h 1100.- sa analom
1h 1400.- sa analom i fistingom

Doogovor vrlo lagan, nalazi se na Laništu. Prvo da adresu od Plodina, onda kaže zgradu, ulaz i daljnje upute kad si kod Plodina. Stan čist, mogućnost tuširanja. Ona ugodna, komunikativna i čista. Uzeo sam 1h za 800 naših i to je bilo sasvim uredu. Nikako nije mrtvo puhalo i sudjeluje, da se dirati ali kaže da je osjetljiva. Oral bez po meni jako dobar, ostalo sa kabanicom. Malo je kasnila, al nadoknadili smo to i ne gleda na sat, znači ne požuruje. Sve u svemu vratit ću se opet.
jel da svršit u usta?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh