ZAGREB - Iskustva & recenzije

  • Začetnik teme Začetnik teme Klc30
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Pozz ljudi,novi sam u ovome,molio bih vas neku dobru preporuku sa EGE za prvi put
Jebiga prijatelju pa kako da netko zna što tebi paše... Imaš na stranici filtere pa suziš izbor prema nekim kriterijima (godine, latina/bijela/crna, prirodne sise/silikoni, oral sa/bez kondoma...) pa odabereš 3-4 i pogledaš ima li recenzija na forumu ili pitaš za te konkretno.
 

Ade, čekam te!
+385955288926

Lokacija centar, kod Cvjetnog, komunikacija na engleskom, pola sata 50 europskih, sat 80 ili 100...zaboravio sam več.,.uzeo pola sata...cura deblja, punija, chubby,.još je deblja nego na slici (ali ipak mršavija od one "bolje da ljulja nego da žulja" iz PO 😁). Kaže da je iz Engleske, iako se osjeti da ne govori orginalni engleski i više mi djeluje kao da je iz Španjolske ili sl... Nudi oral i odnos, sve
sa gumicom. Nema tuširanja ni prije ni poslije što mi je veliki minus. Ona deblja, sliči malo na slikama, ima sise takve i guzu slikano odostraga....mlada, nema više od 23-24 god...Usluga, malo oral sa gumicom, poslije dve poze sa gumicom i istovar njoj po trbuhu... Nisam impresioniran, nije uska, kao što bi očekivao zbog njenih godina... Kasnije se oboje obrisali vlažnim maramicama i ja se obuko i bjež van 😁, da se što prije istuširam doma.... U dnevnom boravku njena kolegica telefonski dogovara več sa drugim klijentom susret....Kolegica bolje izgleda, ali nije ista cijena, vjerovatno puno skuplja, pitao sam bucku..... Iako je cijena povoljna, nebi ponovio više ..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh