ZAGREB - Iskustva & recenzije


Evo ekipa da podijelim moje iskustvo u ovom hobiju.

Baba sa cvikama— uzas,uzas i uzas.

Mirela erotik—meni je bilo ok,pusila ga je brutalno,mozes jebat kako zelis i svrsavanje u usta.
Ponovio bih.

Crna pantera—ok,komunikativna,ok pusenje,lize paksu,jebanje poza kako zelis,dok sam ju guzio gurnuo sam joj prste u supak i pasalo joj je.
Po meni pre mrsava.
Nebi ponovio.

Ruza ljns—Pusenje koma.Jebao je na onom njenom stolu i svrsio po sisama.
Fora je gledati zenu koju si vidio na tv-u kako ti lize kurac i jaja ali sve u svemu lose.
Nebi ponovio.

Udana dama— izgled jos nekak ali pusenje s kabanicom.Jebao ju u tri poze,krenuo polizati sisu i neda…izgleda da se cuva za muza😂
Nebi ponovio.

Ana Rudes—ok curka.Pusi vrhunski!!
Seks je bio takoder odlican.Tri puta me pospricala.Jebes kako hoces i svrsis di hoces.
Ponovio bi.

Sandra Petrokov—stara baba,prica ko navijena,korektna.Jako dobro mi je pusila.Svrsavanje di hoces,moze i bez kondoma ali nisam htio.Istresao joj se u usta.
Nebi ponovio.


Dama 45 ili tak nes u neboderu—
Plavusa pijana ko majka.Molila me da ju jebem bez kondoma.
Nebi ponovio.
Pozdrav,imaš li kakav link od crne pantere?
 
Ekipa evo i od mene još jedne recenzije, bio napokon kod Nives na Utrinama, potvrđujem sve već napisano, najbolje uloženih 40€ 🤣 olizala supak ko sladoled, jedino sto se slažem s jednim od komentara, za moj ukusu malo previše zube osjetim.. vidjet ću da možda još jednom odem pa joj kažem to, pa ćemo vidjet hoće biti kakvog napretka 😊
Daj mi reci koja ulica i ja cu ti oblizat supak ako mi kazes koja ulica ajde macko napisi mi u privat poruku i ime ulice
 
Pozdrav svima...Prije cca 1 godinu sam bio na Utrinama ,Šišićeva ulica u zgradi u prizemlju kod jedne plavuše...između 30 i 40 godina mislim da je ... Nemam više njezin kontakt , dali netko zna o kojoj bi se osobi moglo raditi?
Hvala
 
Pa idioti glupi zato i trazim ime ulice dosl ne zanima me ni kat ni koja zgrada ni prezime njezino neg ime ulice jer ak je moj decko bio kod nje onda zenska ima sidu. Pa si vi sad mislite dalje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh