ZAGREB - Iskustva & recenzije

Tako i ja gledam. Slike djeluju da su sa nasih prostora, ali mi je neralno koliko dobro izgleda.

Nije to sa naših prostora, naše kurve kad se slikaju u kupaoni se vidi plijesan na fugama, hrpa njezinih ženskih preparata razbacanih na vešmašini, bonus bodovi za paket načetih dječjih pelena u kutu. Ovo je fina kurtizana iz dojčlanda garant.
 
Ova nudi video uratke ako koga to zanima snima s deckom ja je jednom karo vise kao ne radi to955462995 what sap
Meni rekla da treba uzet video od nje za 20 prvo da opce vidim dal mi se svida pa tek onda ide dogovor
I ja kreten posaljem,dogovorimo sve i samo kaze prije nego krenem da se javim
I naravno vise ni traga ni glasa od nje
 
Moguce ja naletio od frenda na zenu uzas neznam koga vise bilo sram nju ili mene 😂😂 al platio sam i dobio uslugu
Zanimljivo
Dobar dan mene samo zanima što znači diskrecija jer vidim da to svaka cura skoro stvalja na svoj oglas, a ja ne znam sto to znači.
Kad smo kod diskrecije, zanimljivo kako kod nas to funkcionira kao po loju. Nijedan naš nogometaš, pjevač, glumac, političar ili direktor nije uhvaćen u nekom seks skandalu sa prostitutkom. Naravno oni ne jebu ove sa P.O. ili EGE nego imaju na raspolaganju elitne koje se ne oglašavaju pa su nam nepoznate, doduše možda i jesu javne ličnosti no mi opet ne znamo koje su to :) .
 
Zanimljivo

Kad smo kod diskrecije, zanimljivo kako kod nas to funkcionira kao po loju. Nijedan naš nogometaš, pjevač, glumac, političar ili direktor nije uhvaćen u nekom seks skandalu sa prostitutkom. Naravno oni ne jebu ove sa P.O. ili EGE nego imaju na raspolaganju elitne koje se ne oglašavaju pa su nam nepoznate, doduše možda i jesu javne ličnosti no mi opet ne znamo koje su to :) .
Osim onog debelog načelnika Turčinova, ali on je sitna riba, pa poanta ostaje.
 
Evo da se i ja registriram i ostavim par recenzija kad sam dosta lurkao i izvukao masu dobrih informacija iz ovog foruma.

1. Mirela/Erotik djevojka - https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/erotik-djevojka-oglas-6073375

Znao sam da nije ona na fotki, ali sam vidio da ljudi pričaju da ima otprilike takvo tijelo pa sam tamo prvo otišao.
Nazvao ju, 60€/30min komplet, nema zasebno oral. Kad sam došao rekla što i svima da se popnem stepenicama. Došao gore, dočekala me, popravila otirač nogom pa nisam imao priliku pljesnut je po dupetu.
Tijelesno je onak kak starije žene znaju izgledat kad nabace kile, noge tanke i onda torzo veći. Guzica ok, ali po meni nije u skladu s ostatkom tijela pa ne bi rekao da je velika. Sise velike. Kak su već ljudi rekli, nema gornjih zuba i pokušava to sakrit. Koža joj je dosta čvrsta. Meni je to tak tak.
Prvo tuširanje. Čim sam izašao mi je krenula pušit. Dobro ga dudla stavlja ga do jaja. Liže jaja i pita jel može lizat šupak. Svršio brzo u usta pa je išla pljunut. Poslije ju opet tražim da mi puši, baci se na posao i želi prebacit na keks. Da nisam spomenuo kondom ne bi ga stavila. Keks ok trudi se i isprobava razne poze. Na kraju nisam mogao drugi put pa smo stali. Sve u svemu dosta dobro. Liže šupak ko da nema sutra i pušenje dobro.

2. Tamara/bucka - https://www.oglasnik.hr/osobni-kont...da-si-zeljan-mene-moze-i-online-oglas-5505183

Bucka je kriva riječ. Cura je ogromna. Sise su velike i mekane. Slatka faca.
Stan u užasnom stanju. Pod prljav i prašnjav hrpe robe posvuda. Tuš užas. Zamračeno sve da se ne vidi ništa ali se osjeti smrad.
Traži 70€/30min. Pokušava izvuć pare čim prije. Vidio sam da su neki pisali da radi sranja ako odustaneš i tražiš pare nazad. Na kraju sam odustao. Ne isplati se.

3. Nives/crna pantera - https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/nives-46-g-oglas-6073346

Što reći da nije već rečeno. Žena zmaj. Ugodna za popričat. Odmah krene u neku zajebanciju. Ne gleda na vrijeme i ne traži pare unaprijed.
Masaža i oral 40€. Masaža odlična. Trudi se i upire svom svojom snagom. Onda te prebaci na ledja i počne pušit. Stavlja ga duboko koliko god može. Pa liže jaja. Pa krene u završno pušenje koje je još bolje nego prije.
Jebena žena, vraćat ću joj se što više budem mogao.
3. Nives
Jel to ta sto se je prije par godina oglasavala ko sportasica?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh