ZAGREB - Iskustva & recenzije

otisao kod ove lutkice sa strahom što će me dočekat (inace ne preferiram PO) kad ono ugodno iznenadenje. Cura sa slika me dočeka na ulazu. Ljepa u licu, mlada, solidno tijelo, velike umjetne cice. Cura je iz Srbije, ima čiste ručnike, akcija dobra. BJ bez i dobar DT. Sex u pozi koju hoces. 100eur /30 min. 150eur/1h.
Uglavnom nije lose za malo odmorit se od Latina☺️
Kakva jebena prevara 🤣. Jel ti platila da ju reklamiraš? Znači preko telefona uopce ne priča srpski, drugo, adresa tik do pumpe što je već dovoljno indikativno. Dođem u dogovoreno vrijeme, ona se javlja, ajde kao pričekaj par minuta, pričekam malo, zovem ju, ona opet evoo minuta, onda šalje poruku evo u kupaonici sam sačekaj please. Još ostao minutu i otišao. Jakooo smrdi
 
Kakva jebena prevara 🤣. Jel ti platila da ju reklamiraš? Znači preko telefona uopce ne priča srpski, drugo, adresa tik do pumpe što je već dovoljno indikativno. Dođem u dogovoreno vrijeme, ona se javlja, ajde kao pričekaj par minuta, pričekam malo, zovem ju, ona opet evoo minuta, onda šalje poruku evo u kupaonici sam sačekaj please. Još ostao minutu i otišao. Jakooo smrdi
Pošto sam ja ipak malo retardiran, što je očito s obzirom da tipkam na ovom forumu, odlučim ja još jednom dogovoriti sastanak, naravno sa drugog broja, ipak možda sam bio malo nagao pa propustio stvarno dobru srpskinju. Identični scenarij, Miramarska zgrada 13D 6 kat. Dođem točno u sekundu. Identičan scenarij. Ona se javlja i kaže pricekaj, opet ja pričekam, nakon čekanja, slanja SMS-a, odgovara. Sad joj je čovjek produžio pa ne može pa nudi neku kolegicu, vjerojatno fiktivnu, odbijem i pričekam još 10 minuta. Ona se napokon javlja, kaže uđi, ulazim ja idem na 6 kat, stojim ne otvara nitko, ja joj javim tu sam ona kaže nema nikoga 🤣, ja se spusti dolje da vidim jesam možda slijep pa ne vidim dobro broj zgrade, ušao sam dobro, odem ja opet gore i kažem tu sam na što ona kaže jebiga sad ne mogu ajde pričekaj tu dolje pa ti javim. U biti ne postoji nikakva Srpkinja, to je domaća retarduša koja se javlja i ima svoje agente na ovom forumu da ju reklamiraju. Svaki put kad smo se čuli telefonom u pozadini su se čuli glasovi i nije bio Tv. U biti prevara više nama whattappa i bonova, postali su puno kreativniji.
 
Pošto sam ja ipak malo retardiran, što je očito s obzirom da tipkam na ovom forumu, odlučim ja još jednom dogovoriti sastanak, naravno sa drugog broja, ipak možda sam bio malo nagao pa propustio stvarno dobru srpskinju. Identični scenarij, Miramarska zgrada 13D 6 kat. Dođem točno u sekundu. Identičan scenarij. Ona se javlja i kaže pricekaj, opet ja pričekam, nakon čekanja, slanja SMS-a, odgovara. Sad joj je čovjek produžio pa ne može pa nudi neku kolegicu, vjerojatno fiktivnu, odbijem i pričekam još 10 minuta. Ona se napokon javlja, kaže uđi, ulazim ja idem na 6 kat, stojim ne otvara nitko, ja joj javim tu sam ona kaže nema nikoga 🤣, ja se spusti dolje da vidim jesam možda slijep pa ne vidim dobro broj zgrade, ušao sam dobro, odem ja opet gore i kažem tu sam na što ona kaže jebiga sad ne mogu ajde pričekaj tu dolje pa ti javim. U biti ne postoji nikakva Srpkinja, to je domaća retarduša koja se javlja i ima svoje agente na ovom forumu da ju reklamiraju. Svaki put kad smo se čuli telefonom u pozadini su se čuli glasovi i nije bio Tv. U biti prevara više nama whattappa i bonova, postali su puno kreativniji.
Ako ima ta ili druge svoje robove tu ma forumu i mi pricamo o njihovim muljazama, i te budale citaju da smo otrkili njihova sranja onda ne kuzom koja im je to svrha, posto smo mi lukavi tu dobro informirani (kao na TOP RADIO).

Nije svaki prevarant i muljator tako pametan kao inteligencija roja...
 
Ako ima ta ili druge svoje robove tu ma forumu i mi pricamo o njihovim muljazama, i te budale citaju da smo otrkili njihova sranja onda ne kuzom koja im je to svrha, posto smo mi lukavi tu dobro informirani (kao na TOP RADIO).

Nije svaki prevarant i muljator tako pametan kao inteligencija roja...
Pa to je zato jer ce uvijek netko nov ili glup zalutali na plavi oglasnik u potrazi za seksom i biti preveslan. Ja radim koliko mogu da im sjebem posao, ali netko ce uvijek nasjesti.
 
Evo mojeg iskustva skromnog
1. Girl next door, dogovorio Fcafuck i prolazna ocijena, malo jace cura oralno jako dobra. Sex nisam htio taj put. 60 eura je bilo pola sata ( sex ista cijena) kak ona kaze pili cedevitu ili se sevili cijena je ista
2. Poljakica sve vec znate, odlicno pusenje ako je uspijete kontrolirat i primirt
3. FF sisak cura, mlada neiskusna, zeljna paznja. Mislim da ne radi stalno vec kad zafali para. Jako njezna. Ja sam uspio dogovorit pusenje uz doplatu. Bio sam nekoliki puta. Mislim da bi mogao i sex.
4. Silva milf najbolje iskustvo ikad!!!!
5. Pantera odlicna za svoje godinemoze se svasta dogovoriti s njom


Volio bi jos dobre pusacice za prepoeuku ili razmjenu kontakta. Moze i u inboks
ako već pišeš " iskustva " barem napiši brojeve ...
 
Pošto sam ja ipak malo retardiran, što je očito s obzirom da tipkam na ovom forumu, odlučim ja još jednom dogovoriti sastanak, naravno sa drugog broja, ipak možda sam bio malo nagao pa propustio stvarno dobru srpskinju. Identični scenarij, Miramarska zgrada 13D 6 kat. Dođem točno u sekundu. Identičan scenarij. Ona se javlja i kaže pricekaj, opet ja pričekam, nakon čekanja, slanja SMS-a, odgovara. Sad joj je čovjek produžio pa ne može pa nudi neku kolegicu, vjerojatno fiktivnu, odbijem i pričekam još 10 minuta. Ona se napokon javlja, kaže uđi, ulazim ja idem na 6 kat, stojim ne otvara nitko, ja joj javim tu sam ona kaže nema nikoga 🤣, ja se spusti dolje da vidim jesam možda slijep pa ne vidim dobro broj zgrade, ušao sam dobro, odem ja opet gore i kažem tu sam na što ona kaže jebiga sad ne mogu ajde pričekaj tu dolje pa ti javim. U biti ne postoji nikakva Srpkinja, to je domaća retarduša koja se javlja i ima svoje agente na ovom forumu da ju reklamiraju. Svaki put kad smo se čuli telefonom u pozadini su se čuli glasovi i nije bio Tv. U biti prevara više nama whattappa i bonova, postali su puno kreativniji.
Ali ta adresa stalno ima ženske iz Srbije, koje se valjda mijenjaju. Ja sam bio prije godinu dana i sve je štimalo, s tim da je ženska bila dosta starija pa je vjerojatno i ozbiljnija.
 
Ali ta adresa stalno ima ženske iz Srbije, koje se valjda mijenjaju. Ja sam bio prije godinu dana i sve je štimalo, s tim da je ženska bila dosta starija pa je vjerojatno i ozbiljnija.
Nikad tamo nisam išao tako da ne znam. Nakon svega što sam napisao valjda je jasno da nešto nije u redu. Djevojka sa kojom sam ja razgovarao i koja me zavlačio sigurno nije Srpkinja, nego je domaća. Ja bih volio da nije prevara i da je stvarno ta ženska tamo...zaboravio sam napisati da mi je na kraju odgovorila da oprostim jer joj je gužva i da dođem sutra pa će biti jeftinije da to ispravimo 🤣 Ako ti misliš da je sve u redu idi sam pa javi, možda ćeš imati više sreće nego ja
 
Nikad tamo nisam išao tako da ne znam. Nakon svega što sam napisao valjda je jasno da nešto nije u redu. Djevojka sa kojom sam ja razgovarao i koja me zavlačio sigurno nije Srpkinja, nego je domaća. Ja bih volio da nije prevara i da je stvarno ta ženska tamo...zaboravio sam napisati da mi je na kraju odgovorila da oprostim jer joj je gužva i da dođem sutra pa će biti jeftinije da to ispravimo 🤣 Ako ti misliš da je sve u redu idi sam pa javi, možda ćeš imati više sreće nego ja
Ovdje je moja recenzija od prošle godine, ali moguće da je jedino isto stan
 
Zna mozda neko vise, Lucija mladja cura bila, tetovazu imala. Radila masazu b2b ali mislim da se moglo vise nesto dogovoriti nakon par dolazazaka. Nema je odavno kako sam upratio, zna mozda neko vise nesto. Moze i poruka privatno. Hvala
 
Ove se treba paziti, za 750 eura radi i creampie... tako da ... pitao da li može... kada je rekla da... pokupio se i otišao...
Stvarno mi niste jasni kad nalazite najpropalije koje još traže standardnu cijenu. Čemu to? Nije EGE baš pun ljepotica ali praktički bilo koja druga tamo je ljepša, a i možda čak jeftinija. Još se bojiš bolesti jer daje neš za 750€. Tko je to ikad kod nje platio? Ako jeste, onda nije ni čudo što nam sve nude. Tko nam kriv kad prihvaćamo.
 
Pošto sam ja ipak malo retardiran, što je očito s obzirom da tipkam na ovom forumu, odlučim ja još jednom dogovoriti sastanak, naravno sa drugog broja, ipak možda sam bio malo nagao pa propustio stvarno dobru srpskinju. Identični scenarij, Miramarska zgrada 13D 6 kat. Dođem točno u sekundu. Identičan scenarij. Ona se javlja i kaže pricekaj, opet ja pričekam, nakon čekanja, slanja SMS-a, odgovara. Sad joj je čovjek produžio pa ne može pa nudi neku kolegicu, vjerojatno fiktivnu, odbijem i pričekam još 10 minuta. Ona se napokon javlja, kaže uđi, ulazim ja idem na 6 kat, stojim ne otvara nitko, ja joj javim tu sam ona kaže nema nikoga 🤣, ja se spusti dolje da vidim jesam možda slijep pa ne vidim dobro broj zgrade, ušao sam dobro, odem ja opet gore i kažem tu sam na što ona kaže jebiga sad ne mogu ajde pričekaj tu dolje pa ti javim. U biti ne postoji nikakva Srpkinja, to je domaća retarduša koja se javlja i ima svoje agente na ovom forumu da ju reklamiraju. Svaki put kad smo se čuli telefonom u pozadini su se čuli glasovi i nije bio Tv. U biti prevara više nama whattappa i bonova, postali su puno kreativniji.
Ušao si na krivi ulaz očito. Trebaš ući na ulaz gdje su zaključana vrata, i liftom na 6 kat. Ja sam sada bio i cura je odlična. Slike su njene i sve radi kako treba. Pušenje vrhunsko i ne požuruje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh