ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pa sad...i Južnoamerikanke kao i Ruskinje i Ukrajinke dolaze iz, recimo to tako, tradicionalnih krajeva, gdje se dosta drži do obitelji. Slično je i kod nas, tako da ne znam dali je to jedini razlog zašto su strankinje bolje u tom poslu od naših....malo mi je to enigma priznajem:unsure:
Nisu samo u poslu vec i obicnjace kroz sexualnost,naše su vecinom polufrigidne ili teški prosjek.Stvar je i mentaliteta.Imam vec dosta godina i iskustva te tvrdim da su strankinje opcenito po tom pitanju 2 koplja iznad naših prepotetnih munjara.
 
Nisu samo u poslu vec i obicnjace kroz sexualnost,naše su vecinom polufrigidne ili teški prosjek.Stvar je i mentaliteta.Imam vec dosta godina i iskustva te tvrdim da su strankinje opcenito po tom pitanju 2 koplja iznad naših prepotetnih munjara.
Jesu, kad je našima sve dozvoljeno. Većina naših cura je razmažena već kroz odgoj. Razmaženost ih odvede u vlastitu neodgovornost prema svom tijelu, a ako ti je tijelo loše žena neće biti sigurna u sebe i samim time bit će slabija u seksu. Žalosno je da naše cure više zanimaju mobiteli od bilo čega, a zapravo im je mobitel nadomjestak za kurac i dečka. Točno je da su naše loše, a čak na prostoru bivše države su sve žene zgodnije i jebozovnije. Srpkinje, šiptarke, slovenke, makedonke, bosanke...sve redom bolje od naših.
 
Nisu samo u poslu vec i obicnjace kroz sexualnost,naše su vecinom polufrigidne ili teški prosjek.Stvar je i mentaliteta.Imam vec dosta godina i iskustva te tvrdim da su strankinje opcenito po tom pitanju 2 koplja iznad naših prepotetnih munjara.
U Zagrebu, glavnom gradu države ne možeš naći tri domaće mlade kurve između 20 i 30 godina. Propali smo i crno nam se piše, a odavno sam govorio da prostitucija treba biti obrtničko zanimanje za koje bi trebalo završiti školu u trajanju od 4 godine. Ne samo zbog seksa i zdravlja, već i zbog samog nataliteta u državi. Ljudima to nije jasno, zato nas i je između ostalog svakim danom sve manje i manje.
 
Jesu, kad je našima sve dozvoljeno. Većina naših cura je razmažena već kroz odgoj. Razmaženost ih odvede u vlastitu neodgovornost prema svom tijelu, a ako ti je tijelo loše žena neće biti sigurna u sebe i samim time bit će slabija u seksu. Žalosno je da naše cure više zanimaju mobiteli od bilo čega, a zapravo im je mobitel nadomjestak za kurac i dečka. Točno je da su naše loše, a čak na prostoru bivše države su sve žene zgodnije i jebozovnije. Srpkinje, šiptarke, slovenke, makedonke, bosanke...sve redom bolje od naših.
Ma i loš odnos sa ocem kod ženski utjece loše na njihovu sexualnost uz kaj su zatucane procitale njih sve više da je dovoljno imat pičku a nebitno kaj je oko nje i između ušiju.

Slažem se cak i jebene slovenke si iznad naših kokoški to vidim tu po moru prirodnije onda znaš kakve su naše.Sve su iste od 20 do 55g umišljene,glupave a u krevetu jastuci a ako imaš srece jedva prosjek.

Prejadno.
 
Evo mojeg iskustva skromnog
1. Girl next door, dogovorio Fcafuck i prolazna ocijena, malo jace cura oralno jako dobra. Sex nisam htio taj put. 60 eura je bilo pola sata ( sex ista cijena) kak ona kaze pili cedevitu ili se sevili cijena je ista
2. Poljakica sve vec znate, odlicno pusenje ako je uspijete kontrolirat i primirt
3. FF sisak cura, mlada neiskusna, zeljna paznja. Mislim da ne radi stalno vec kad zafali para. Jako njezna. Ja sam uspio dogovorit pusenje uz doplatu. Bio sam nekoliki puta. Mislim da bi mogao i sex.
4. Silva milf najbolje iskustvo ikad!!!!
5. Pantera odlicna za svoje godinemoze se svasta dogovoriti s njom


Volio bi jos dobre pusacice za prepoeuku ili razmjenu kontakta. Moze i u inboks
 
Evo ovako...bio sam dosad iso samo 2 puta na kurve,jbg,novi sam... Prvi puta kad sam bio otiso,otiso sam kod latine... Platio 200 eura za sat vremena i to je to...cura je bila super,cijelo vrijeme mi je bila udovoljavala i gledala jel mi ok... Al ta kod koje sam bio se ne oglasava vise...


A evo danas sam bio kod ove nase sare,i ja stvarno ne znam ljudi sta je vama dobro kod nje...

Bio platio 60 eura za pola sata...ona izgledom nije nikakva,ona ako ima 44 godine ko sto kaze onda sam ja papa...ima najmanje 50...stara baba(barem meni)



Bio doso kod nje potjerala me da se kupam,i onda krenula akcija ja na njoj
Cijelo vrijeme gleda na sat i stenje za bezveze...nisam ju ni pipno kako treba ona stenje...
Ja bio svrsio,Al inaxe kad svrsim ja nastavim dalje jebat,ko da i nisam svrsio😂😂😂

I onda poslije kad je ona dosla na mene i kad je vidila da sam svrsio krenula pricat neke price,tipa pa sto nisi reko da si svrsio da završimo,sto ovo sto ono...a mogao sam jos jebat...

Kad odes kod neke strane zenske kod ruskinje i ukrajinke kolko god da platis toliko ces i bit kod nje,pa makar i da gledas u nju i neradis nista platio si joj i imas pravo ostat toliko...

Sto se tice nje kao osobe,ona je ok...onako simpatična je kao osoba,voli pricu i simpa je...ali izgled 0

Nebi ponovio!

Mladi si još naučit ćeš.

Sara je ok milf, može se popričati s njom, ne požuruje, izgleda solidno.
 
Evo mojeg iskustva skromnog
1. Girl next door, dogovorio Fcafuck i prolazna ocijena, malo jace cura oralno jako dobra. Sex nisam htio taj put. 60 eura je bilo pola sata ( sex ista cijena) kak ona kaze pili cedevitu ili se sevili cijena je ista
2. Poljakica sve vec znate, odlicno pusenje ako je uspijete kontrolirat i primirt
3. FF sisak cura, mlada neiskusna, zeljna paznja. Mislim da ne radi stalno vec kad zafali para. Jako njezna. Ja sam uspio dogovorit pusenje uz doplatu. Bio sam nekoliki puta. Mislim da bi mogao i sex.
4. Silva milf najbolje iskustvo ikad!!!!
5. Pantera odlicna za svoje godinemoze se svasta dogovoriti s njom


Volio bi jos dobre pusacice za prepoeuku ili razmjenu kontakta. Moze i u inboks
Silva je ok..
Ali RSonja .teta Maja ..su ipak nekoliko koplja ispred.
Nazalost..do njih je sad nemoguce doci ..
 
otisao kod ove lutkice sa strahom što će me dočekat (inace ne preferiram PO) kad ono ugodno iznenadenje. Cura sa slika me dočeka na ulazu. Ljepa u licu, mlada, solidno tijelo, velike umjetne cice. Cura je iz Srbije, ima čiste ručnike, akcija dobra. BJ bez i dobar DT. Sex u pozi koju hoces. 100eur /30 min. 150eur/1h.
Uglavnom nije lose za malo odmorit se od Latina☺️
Jel se da barit?
 
Nemoj dozvoliti da te se tjera na kupanac, sa 18 godina si vec trebao nauciti da moras biti cist za krevet, kamoli za sex sa nekim.
Što se tice toga da ti mozes jebat i kad svrsis 🙄🙄🙄 (a do prije neki dan si nevin bio🤣)..gle, ne smijes sa punim kondomom nastaviti sex NIKAD. Fakat nisam od volje objasnjavati razloge, pise ti sve u uputstvima koja su u kutijici
A, kaj ti Anja ili ti ga Lijepa Ženo (kako samu sebe na PO nazivaš) drugima prodike zbog higijenskih navika držiš.
Pa, tebi iz pizde smrdi (a bogme i ispod pazuha) kak da se tri dana oprala nisi, a drugima prodike držiš.
A, ni u glavi nisi baš sva svoja.
 
Bio svega sa par cura sa PO, pa da podjelim...
Crna pantera je cudo od zene, mislim da su kod nje bili apsolutno svi sa foruma. ima godine koje kaze i izgleda jebeno dobro, mrsava i zgodna za svoje godine. Akcija top, zena zna sta radi i uziva u tome. Voli mlade decke, pa slobodnk recite koju godinu manje kad nazovete. Novi zagreb istok
Mia plava, novi zagreb istok. Na oglasu su sise u prvom planu...cura je bas lijeoa i zgodna, al je bahata. Taknes si kurac i trebas ic prati ruke prije nego ju diras haha. Moze se sve dogovoriti i vracam se jer je bas zgodna.
Crvenokosa 30, novi zagreb istok. Zgodan curetak 30 godina, malo punija, al na pravim mjestima. Ima velike sise i moze se dogovoriti drkanje sisama, voli ugoditi. Nema sexa ni orala, bar meni nije bilo.
Plava zgodna zena - novi zagreb istok. Na oglasu sjedi ledima okrenuta i vidis da je slika sa neta.....
To je jako lose, hrapav glas i tu sam trebo stat. Vrata otvara plava zena, al 55 godina umjesto 40....ima neki oziljak na ledima koji mi se ne svida. Ona je okej i suraduje, moze sve, al nije mi sjela.....

za promjenu bi htio pola sata drkanja i pusenja, bez masaze i sexa. Samo da si legnem i da me zena cijedi pola sata sa 2-3 svrsavanja.....di bi mogo dobiti tako nesto?
Bio svega sa par cura sa PO, pa da podjelim...
Crna pantera je cudo od zene, mislim da su kod nje bili apsolutno svi sa foruma. ima godine koje kaze i izgleda jebeno dobro, mrsava i zgodna za svoje godine. Akcija top, zena zna sta radi i uziva u tome. Voli mlade decke, pa slobodnk recite koju godinu manje kad nazovete. Novi zagreb istok
Mia plava, novi zagreb istok. Na oglasu su sise u prvom planu...cura je bas lijeoa i zgodna, al je bahata. Taknes si kurac i trebas ic prati ruke prije nego ju diras haha. Moze se sve dogovoriti i vracam se jer je bas zgodna.
Crvenokosa 30, novi zagreb istok. Zgodan curetak 30 godina, malo punija, al na pravim mjestima. Ima velike sise i moze se dogovoriti drkanje sisama, voli ugoditi. Nema sexa ni orala, bar meni nije bilo.
Plava zgodna zena - novi zagreb istok. Na oglasu sjedi ledima okrenuta i vidis da je slika sa neta.....
To je jako lose, hrapav glas i tu sam trebo stat. Vrata otvara plava zena, al 55 godina umjesto 40....ima neki oziljak na ledima koji mi se ne svida. Ona je okej i suraduje, moze sve, al nije mi sjela.....

za promjenu bi htio pola sata drkanja i pusenja, bez masaze i sexa. Samo da si legnem i da me zena cijedi pola sata sa 2-3 svrsavanja.....di bi mogo dobiti tako nesto?
Link od Mie?
 
Evo mojeg iskustva skromnog
1. Girl next door, dogovorio Fcafuck i prolazna ocijena, malo jace cura oralno jako dobra. Sex nisam htio taj put. 60 eura je bilo pola sata ( sex ista cijena) kak ona kaze pili cedevitu ili se sevili cijena je ista
2. Poljakica sve vec znate, odlicno pusenje ako je uspijete kontrolirat i primirt
3. FF sisak cura, mlada neiskusna, zeljna paznja. Mislim da ne radi stalno vec kad zafali para. Jako njezna. Ja sam uspio dogovorit pusenje uz doplatu. Bio sam nekoliki puta. Mislim da bi mogao i sex.
4. Silva milf najbolje iskustvo ikad!!!!
5. Pantera odlicna za svoje godinemoze se svasta dogovoriti s njom


Volio bi jos dobre pusacice za prepoeuku ili razmjenu kontakta. Moze i u inboks

Pozdrav, moze link od ove FF sisak cure?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh