ZAGREB - Iskustva & recenzije

To je još i dobro. Bit će sve lošije i lošije, a samo je pitanje vremena kad ćemo svi ići EGE curama i potpuno izbjegavati ove naše odrone.
Nisu niti s EGE nesto bolje. Debele prljave faveluse koje su 15g starija od slika te traze 150€ + dodaci za pola sata. Ima mozda na prste jedne ruke koje su vrlo kvalitetne za nekakvu normalnu cijenu (sve iznad 150€ za 1h je suludo, iako je i to puno za nas standard).
 
To smo vecraspravili ..nijeproblem cijena ..
Koliko usluga..
Jebote kod RS samprije 8g placao 100e dok su cure bila 500-600kn ..
O nikada .nikada se nisam osjecao prevarenim..
Ona Luda Bonni ..dokje jošbila luda ..isto tako ..
Zaboravila uzeti pare ..ja je zovem vrati se zaboravila si nesto..
Ona Suncica ..pa Anita ..
I ona crna ..visoka cura duga crna kosa bilana Borovju..

Ove danas ..ma ..
Sad mi se sam digo zivac😁😁
Anita novi zg pa ul crvenog križa, Bosanka?
 
+385958161834
Lokacija Dubrava kod bivše Bille....cura je telefonski rekla da ima 32 god...po izgledu uživo 40-ak god..možda i više........blijedolika....izmučenog lica i naročito pogleda (poluspuštenih kapaka)....kao da je ovisnik o nečemu....iako je ponašanje pristojno, ljubazno....tijelo isto dijeluje onako oronulo...blijedo....oral(bez)i odnos (sa)... 50 evropskih.... malo oral...gumica...pa dve tri poze i svršavanje po njoj...u usta neda....Privukla me cijenom...ali nebi više ponovio..... Djeluje kao da ju život nije mazio.....iako je pristojna i ljubazna ...
Dal tko zna dal Karla/Maja još radi? Di je?
 
To je još i dobro. Bit će sve lošije i lošije, a samo je pitanje vremena kad ćemo svi ići EGE curama i potpuno izbjegavati ove naše odrone.
Iskreno, ja sam odustao od naših, barem kada je jebanje u pitanju. Tu i tamo odem na neku masažu, po mogućnosti na neku koja ima solidne recenzije ovdje na forumu. Radije ga "opletem" pod tušem nego da naletim na takvo nešto kao kolega. Uostalom, to mi se događalo, zato i jesam odustao...
 
Doso ovdje vidit imal sta domaceg da valja jer je na EGE ponuda teze sranje, kad ono ljudi ovdje pricaju da se treba prebacit na EGE. Jebo mater opet sam osuden na desanku.
Moguće da je ponuda slabija preko ljeta, jer "laste" odlete na jug gdje je turizam (Zadar, Split, Dubrovnik), a neke odu i do Grčke....
Kako dolazi jesen/zima ponuda u ZG je osjetno bolja. Strpljenja ;)
 
Bio sam drugi put kod ove cure. Htijeo sam provjeriti dojam od prvi put,a i nema bas neki izbor,a jos manje recenzija. Kod nje barem znam sto dobivam,a dobije se dovoljno za malo eura(60). Sve isto ali dojam povoljnij. Jako dobro je gradena. Ne znam da li su slike njene ali to je to. Ne djeluje mi kao sportski tip a sve je zategnuto i cvrsto. Kada bi ugradila silikone bila bi top. Lice nije bas nesto ali simpaticna u svojoj grubosti. Nekako me po svemu vuce na zdravu bosanku. Ponasanje je isto "po bosanski",prisno i jednostavno. U akcij nije nesto kreativna ali ne zato sto ne zeli nego zato sto joj se neda ili nezna. Tko je malo spretnij i poduzetnijmoze dobiti sve sto zeli. Nije joj nista tesko. Oral moze bez. Za anal ne znam. Cini mi se da za tih 60€ mozes ostati koliko hoces,ako hoces. Naravno,ne bas na rucku. Ne bi me cudilo ni to ako narucis pizzu ili vavape. Sto se tice higijene i prostora moglo bi biti bolje. Nije neuredno ali fali zenskog stiha. Mislim da sam odradio svoje kod nje ali nikada se nezna. Pretpostavljam da bi treci dolazak bio jos bolji. Prostor na Malesnici, I.B.Mazuranic
.
 
Bio sam drugi put kod ove cure. Htijeo sam provjeriti dojam od prvi put,a i nema bas neki izbor,a jos manje recenzija. Kod nje barem znam sto dobivam,a dobije se dovoljno za malo eura(60). Sve isto ali dojam povoljnij. Jako dobro je gradena. Ne znam da li su slike njene ali to je to. Ne djeluje mi kao sportski tip a sve je zategnuto i cvrsto. Kada bi ugradila silikone bila bi top. Lice nije bas nesto ali simpaticna u svojoj grubosti. Nekako me po svemu vuce na zdravu bosanku. Ponasanje je isto "po bosanski",prisno i jednostavno. U akcij nije nesto kreativna ali ne zato sto ne zeli nego zato sto joj se neda ili nezna. Tko je malo spretnij i poduzetnijmoze dobiti sve sto zeli. Nije joj nista tesko. Oral moze bez. Za anal ne znam. Cini mi se da za tih 60€ mozes ostati koliko hoces,ako hoces. Naravno,ne bas na rucku. Ne bi me cudilo ni to ako narucis pizzu ili vavape. Sto se tice higijene i prostora moglo bi biti bolje. Nije neuredno ali fali zenskog stiha. Mislim da sam odradio svoje kod nje ali nikada se nezna. Pretpostavljam da bi treci dolazak bio jos bolji. Prostor na Malesnici, I.B.Mazuranic
.
Jel se pocela tuširati i da li tuš i dalje ne radi?
 
To smo vecraspravili ..nijeproblem cijena ..
Koliko usluga..
Jebote kod RS samprije 8g placao 100e dok su cure bila 500-600kn ..
O nikada .nikada se nisam osjecao prevarenim..
Ona Luda Bonni ..dokje jošbila luda ..isto tako ..
Zaboravila uzeti pare ..ja je zovem vrati se zaboravila si nesto..
Ona Suncica ..pa Anita ..
I ona crna ..visoka cura duga crna kosa bilana Borovju..

Ove danas ..ma ..
Sad mi se sam digo zivac😁😁
Andelina, Nina kod hotela Vienna( znalci znaju),Marina dom sportova, Leona iz boljih dana

Zna li se šta je sa bonnie?
 
Bio sam drugi put kod ove cure. Htijeo sam provjeriti dojam od prvi put,a i nema bas neki izbor,a jos manje recenzija. Kod nje barem znam sto dobivam,a dobije se dovoljno za malo eura(60). Sve isto ali dojam povoljnij. Jako dobro je gradena. Ne znam da li su slike njene ali to je to. Ne djeluje mi kao sportski tip a sve je zategnuto i cvrsto. Kada bi ugradila silikone bila bi top. Lice nije bas nesto ali simpaticna u svojoj grubosti. Nekako me po svemu vuce na zdravu bosanku. Ponasanje je isto "po bosanski",prisno i jednostavno. U akcij nije nesto kreativna ali ne zato sto ne zeli nego zato sto joj se neda ili nezna. Tko je malo spretnij i poduzetnijmoze dobiti sve sto zeli. Nije joj nista tesko. Oral moze bez. Za anal ne znam. Cini mi se da za tih 60€ mozes ostati koliko hoces,ako hoces. Naravno,ne bas na rucku. Ne bi me cudilo ni to ako narucis pizzu ili vavape. Sto se tice higijene i prostora moglo bi biti bolje. Nije neuredno ali fali zenskog stiha. Mislim da sam odradio svoje kod nje ali nikada se nezna. Pretpostavljam da bi treci dolazak bio jos bolji. Prostor na Malesnici, I.B.Mazuranic
.
Bilo je 50€ nema dugo
 
Bio sam drugi put kod ove cure. Htijeo sam provjeriti dojam od prvi put,a i nema bas neki izbor,a jos manje recenzija. Kod nje barem znam sto dobivam,a dobije se dovoljno za malo eura(60). Sve isto ali dojam povoljnij. Jako dobro je gradena. Ne znam da li su slike njene ali to je to. Ne djeluje mi kao sportski tip a sve je zategnuto i cvrsto. Kada bi ugradila silikone bila bi top. Lice nije bas nesto ali simpaticna u svojoj grubosti. Nekako me po svemu vuce na zdravu bosanku. Ponasanje je isto "po bosanski",prisno i jednostavno. U akcij nije nesto kreativna ali ne zato sto ne zeli nego zato sto joj se neda ili nezna. Tko je malo spretnij i poduzetnijmoze dobiti sve sto zeli. Nije joj nista tesko. Oral moze bez. Za anal ne znam. Cini mi se da za tih 60€ mozes ostati koliko hoces,ako hoces. Naravno,ne bas na rucku. Ne bi me cudilo ni to ako narucis pizzu ili vavape. Sto se tice higijene i prostora moglo bi biti bolje. Nije neuredno ali fali zenskog stiha. Mislim da sam odradio svoje kod nje ali nikada se nezna. Pretpostavljam da bi treci dolazak bio jos bolji. Prostor na Malesnici, I.B.Mazuranic
.
Previsoka je, previše je 176 cm za ženu, barem meni koji imam 182 cm. Nije ni čudo što si je sa tom visinom proglasio bosankom. To bi trebali jebati momci od 195 pa nadalje.
 
Što mislite na ovu vijest? Hoće li uopće doći do toga, te koliko se zapravo moramo brinuti?

Neka donose što god hoće. Prostitucija će uvijek postojati dok god postoje ljudi. Zašto? Jer je to najpoštenije zanimanje od svih zanimanja kojim se ljudi bave i samo je pitanje dana kada će se to legalizirati. Žene se ne bave prostitucijom samo zbog novaca, već i zbog vlastitog užitka. To je već istraženo bez obzira na ovaj zakon koje guraju lezbijke, a vidio sam to i na vlastitom primjeru gdje mi je jedna žena htjela vratiti novac nakon što sam odlično polizao i izlizao onu njenu stvarčicu među nogama. Čak mi je rekla da bi ona meni trebala platiti.
 
Kod nas sam bio mozda sa 2 cure koje uzivaju bas ostale to rade jel su u nekim dugovima i prisiljene su tako doc do brze zarade ili su narkomanke pa im to najlaksi put do zarade za drogu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh