ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ostavio sam i više nego nekoliko recenzija ovdje na forumu tako da bez nervoze molio bih, imao sam u planu napisati i za Silvu ali nisam stigao.

70€/30 min druženja
Prostor nije u centru
Izgled kao na slikama
Doček 10/10
Sažetak - pristojna, izvrsno građena milf, ispunjava želje i za fetišiste vrhunski izbor, vrhunski rimming i oral bez kondoma

Duža varijanta recenzije:
Doček u seksi crnom rublju i halterima te osmijehom na licu.Sjedam na kauč te bivam ponuđen pićem i odmah dobijam sliku kako se radi o zaista o pristojnoj ženi. Detaljno me ispitala za godine i naglašava da je fetišist i da ne voli velike penise. Tuširanje te krećemo na posao od čega prvo dobijam polagano, pa ja bih to nazvao, grebanje noktima po gornjem dijelu tijela koje mi se i nije bas najviše svidjelo, ali to sam samo ja. Na početku je shvatila da sam klasičar što joj se i nije baš najviše svidjelo, u svakom slučaju, kreće sa senzualnim lizanjem gornjeg dijela tijela te se spusta prema anusu kojeg temeljito liže, postavlja me na koljena te, također, liže anus i polagano mi drka penis. Nisam mislio da će mi se to toliko svidjeti ali zaista je na kraju, svaka joj čast. Nakon toga dobijam šansu da radim što god ja želim te smo krenuli na ne tako maštovit klasičan seks u misionarskoj pozi nakon čega sam izrazio želju da joj svršim u usta na što je pristala, a neposredno prije svršavanja mi je još jednom polizala anus. Vrhunsko svršavanje i kraj priče. Sve u svemu Silva zaista ispunjava želje i očekivanja te sam siguran kako je za fetišiste siguran odabir. Ja sam poludosadan lik pa joj se možda i neću tako skoro vratiti, ali to je definitivno do mene a ne do njene usluge.
Hvala na odličnoj recenziji, obavezno ju idem posjetiti kad bude prilike, moram svašta nešto isprobati sa njom
 
Pozdrav ekipa.

Nick je novi ali dulje vrijeme sam tu, bio sam prisutan i na starom forumu koji je zamro.

Prošao sam sve manje vise poznate i dulje prisutne cure:

Ono sto me zanima jer nisam na vrijeme stigao reagirati radi posla i obaveza.

Srpkinja koja se oglašavala pod Jedinstvena, i povremeno je navodno tu, broj koji sam spremio ne radi a Neznam koje joj je sad umjetničko ime i da li je mijenjala format oglasa.


Također, broj od Elene sexy mačkice ili selin(tako nekako se rebrandirala), mi nije u funkciji, zanima me kako doći do nje ako je još aktivna i ako ju roba nije pojela?

Hvala ekipa!
 
Kiara 26 se sad zove, (to je bila Selin/Elena). Trenutno nema oglas, valjda je na moru :) Njen oglas:
Mlada zgodna komunikativna samo za one koji to znaju cijeniti pružam druženje. MOJE SLIKE
099/848-8096
 
Pozz ekipa, isao bi kod one Ciare mlade 20god dal' vrijedi to? Jedni vele tu na forumu da nema zubi, drugi da je ok, sad nisam dovoljno pametan!? Oglasavala se jedno vrijeme i sa onim transicem
 
Nisi jedini 😂😂
I ja prvi put otisao neki dan..
Procitao dobru recenziju i odmah dogovorio neku bombu dosao na adresu ona odgovorila, pustila me u stan..
Prvo sam bio iznenaden sto je stvarna..
Ono Kolumbijka slatka, fina sve..
Reko moram do wc-a, a ona money first..
Izvali ja 140 e i do wc lagano..
Tu mi se noge pocnu trest dok pisam, reko nije ovo za mene..

Usro sam se da neku bolestinu ne pokupim, dzaba i kondom i sve..
Ja izadem iz wca ona vec pusta muziku u sobi i skida se..
Digo se meni vec dobro jer sam bio mazno i kamagru..😂😂
Skinula se ona vec, i ceka da udjem..

Udjem u sobu i reko no touching 🙈 ona sva zbunjena..
Izdrko ga na nju i otisao za 3 minute..
Nikad lakse nije zaradila 140 e
Stari moj kakvi debili sve idu na kurve ja ne vjerujem buraz moj pa kaj ti u glavi mora bit da ovo napišeš
 
Zna li netko za jednu s Vrbana bila je u kutnjački put prije par godina. Dali još radi i ima li neki kontakt
bez ljutnje, dobronamjerno...
- proučite malo forum da bi se mogli kvalitetnije služit sa njim
- npr ovo je tema koja se zove 'Iskustva i recenzije' , u njoj korisnici pišu svoja(ili tuđa) iskustva te daju recenzije
- ovo vaše pitanje bi trebalo biti postavljeno u temi 'Jel bio tko'
-ako ste bili prije par god kod te iz Vrbana zašto ne napišete više o njoj pa bi se netko možda lakše prisjetio i pomogao vam...
-sretno!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh