ZAGREB - Iskustva & recenzije

𝗩𝗲𝗹𝗶𝗸𝗮 𝘇𝗯𝗶𝗿𝗸𝗮 𝗳𝗼𝘁𝗼𝗴𝗿𝗮𝗳𝗶𝗷𝗮 𝗶 𝘃𝗶𝗱𝗲𝗼𝘇𝗮𝗽𝗶𝘀𝗮 𝗻𝗮 𝘀𝘁𝗿𝗮𝗻𝗶𝗰𝗮𝗺𝗮 𝘇𝗮 𝘂𝗽𝗼𝘇𝗻𝗮𝘃𝗮𝗻𝗷𝗲!
𝗧𝗼 𝗷𝗲 𝗱𝗼𝘀𝘁𝘂𝗽𝗮𝗻 𝘀𝗮𝗺𝗼 𝗻𝗮𝗸𝗼𝗻 𝗿𝗲𝗴𝗶𝘀𝘁𝗿𝗮𝗰𝗶𝗷𝗲! (𝗥𝗲𝗴𝗶𝘀𝘁𝗿𝗮𝗰𝗶𝗷𝗮 𝗷𝗲 𝗯𝗲𝘀𝗽𝗹𝗮𝘁𝗻𝗮!)​
Opet neki prevarantski site za upoznavanje.
 
+385997485323


Zvao ju danas, kaže 40 novih za pol sata masaže i ručni kraj,.. Reko ok, dođem na lokaciju...Špansko...dođem u stan, dam joj 40 novih iz đepa, a ona mi prigovara zašto ne nosim u novčaniku, jel novčanice nisu ravne, ne komentiram ništa.... skinem se, legnem na masažmi stol..ona masira leđa i vrat i na kraju ručni kraj, ali sve neka čudna atmosfera, kad ju pitam ljubazno za godine, počne filozofirati, zašto ju takva pitanja pitam i nakon dugo kritike na moje pitanje kaže da ima 32..po meni ima bliže 40... Mislim si bolje da šutim da ona više ne filozofira... Kod ručne obrade ponudi mi još masažu prostate za 30 extra...Reko ne treba, samo ručni želim...e da...i sve masira u gumenim crnim rukavicama....meni je još zbog prevencije našpricala antiseptik na dlanove....svršim napokon nekako, obrišem se vlažnim maramica a i brzo obučem, hoću što prije izaći van, oblačim tenisice kod ulaznih vrata, čekam da mi otvori i da izađem, a ona meni kaže da neće otvorit zato što ja ne odgovaram na sva pitanja koja mi ona postavi i zašto ju ignoriram 😧..Kažem joj još jednom da otvori vrata, ona neće nego želi da se ja njoj odgovorim kad me pita jel ima dojam da nešto nije u redu😲😯...Reko otvaaraj vrataa. Kaže ona može, al nemojte više dolaziti... Reko naravno da neću...
Ma užas, ženska je psiho slučaj, nikad više kod nje,..
 
Pozz inace sam iz zadra ali dolazim u zg sljedeci tjedan pa me zanima neka milfaca cak i gilfaca da dobro izgleda i da se isplati ici kod nje ako nije problem da mi pomognete oko toga lp
 
Ako netko zna kako se zove ona cura koja dok drka u rukavicama priča o narodnjacima, raznim teorijama zavjere, itd,....Želio bih otići kod nje radi tog jedinstvenog iskustva.
Ova, kod koje sam ja bio, je masirala u crnim rukavicama, nije puštala narodnjake i pričala o teorijama zavjere, ali je jako opičena u bulju, pokušava manipulirati klijentom, ima neke psiho ispade i tko je ne sluša, ne pokorava se tome ili ignorira, ne pušta ga van iz stana.,... Ma luda skroz
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh