ZAGREB - Iskustva & recenzije

Meni je zanimljivo kako P.O. djevojke imaju dobro pamćenje ako se uzme koliko ljudi bude kod njih. Sjećaju me se čak iako nisam bio dulje od godine dana. Vjerojatno po glasu ili možda licu me prepoznaju.
Netko će reći da spremaju brojeve mobitela, možda, ali ne vjerujem u to osim ako nisi baš stalno kod:) kod njih.
Mislim da ipak nema toliko druženja koliko ima komentiranja i raspitivanja tu po forumima.
Svi novaci odma udre pitanja umjesto da prvo malo pročitaju postojeće postove.
Puno je tu znatiželje i šnjofanja oko vruće kaše (a treba tu i 🤑...) tako da na kraju rijetki su ti koji odu....
Zato curke imaju dobro pamćenje...
A ak se vraćaš, onda si spremljen...
 
Danas sam bio kod Ane Rudeš i mogu reći da još uvijek nisam došao k sebi koliko je bilo dobro ;) Cura je toliko napaljena da to nije normalno. To još u životu nisam vidio. Skoro smo se već na vratima počeli seksati. Prvo ponudi sok, malo popričamo, a jedva čekamo i ona i ja da krene akcija. Puši fenomenalno, bez kondoma, guta ga do kraja a nije da mi je baš mali (18 cm). Morao sam je više puta moliti da uspori jer bi svršio doslovno za pola minute. Ljubi se izvrsno, pravo seksi žvaljenje. Seks odličan, nabija se na njega i uživa u tome. Možeš raditi kaj hoćeš, dirati, maziti, lizati, daje sve osim analnog. Finale je bilo u usta, zašpricao je i po licu i kosi, oblizivala se jezikom kao da šlag jede. Higijena top, prvo tuširanje, čisti ručnik, prostor uredan i čist, ona mirišljava. Jest da je skupo, ali vrijedi svakog centa i velika mi je želja ovo ponoviti. Uzeo sam sat, ostao nekih 35 minuta (jbg malo je požurivala kasnije). Nakon akcije sokić, malo popričali, poljubac za kraj i krenuh kući s osmjehom na licu. Ovo mi je tek drugi susret s eskort damom (nakon bucke Olivere), ali po vašim recenzijama mislim da se jako malo njih može usporediti s Anom. Nije top model, malo je jača, pogotovo u guzi, sise neka trojka, ali je toliko jebozovna da se čovjek napali čim te onako pogleda. Ako planirate ići, od ovog tjedna na dalje radi samo ujutro, od 10 pa do nekih 15-16 iz osobnih razloga, ne želim sad govoriti kojih da ne zadirem u privatnost. U svakom slučaju ja sam preprezadovoljan :)
Molim te broj od Ane Rudeš ...redovit sam kod nje no izgleda prominenila broj ..hvala
 
Meni je zanimljivo kako P.O. djevojke imaju dobro pamćenje ako se uzme koliko ljudi bude kod njih. Sjećaju me se čak iako nisam bio dulje od godine dana. Vjerojatno po glasu ili možda licu me prepoznaju.
Netko će reći da spremaju brojeve mobitela, možda, ali ne vjerujem u to osim ako nisi baš stalno kod:) kod njih.
Mozda si pamtljiv. Ja kod Ane rudes svaki put prvi put dodem npr 😆
 

+385915985124

Mlada baš nije, oko 50 god. možda i malo više (predstavi se da ima 33 god), tijelo ok, sise, bokovi, lijep ten, kao da je osunčana,...Nudi oral i odnos za 50 novih...ali sve sa gumicom...neće dirati i lizati jaja..neće da joj svršim po tijelu..ništa....sve sa gumicom...takoreći nismo ni imali dodir sa tijelima, sa kožom tj. jako malo i kratko... Onako, odnos bez strasti..kao na traci... Nebi ponovio...Lokacija utrine
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh