ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ja joj poslao poruku na whatsapp nema odgovora
Zvao mob zvoni ali se ne javlja a bas bi otisao do nje
Ako je netko bio neka napise iskustva
 
Ljudi novi sam u svemu ovome, kak točno funkcionira ovo na EGE? Samo im se javim na whap pa dogovaramo dalje? Imate prijedloge kod koga otić?
 
Ljudi novi sam u svemu ovome, kak točno funkcionira ovo na EGE? Samo im se javim na whap pa dogovaramo dalje? Imate prijedloge kod koga otić?
uzmi si koji sat i prolistaj...i pusti one gluposti "nemam cajta" da kasnije nebi zazujo pred nekim haustorom ili išo do obližnje ine po bon...uglavnom cure koje imaju više pozitivnih recenzija bi trebale bit bolji izbor..
 
Poslao poruku prije 2 dana, pročitala al nije odgovorila. Negdje sam vidio da je većina slika na tom profile fake...
Curka je top, bila je kod mene dva puta, fina, cista, pristojna, izgleda ko model. To je ona sa fotki, mozda ne sa svih jer ima duze noge od one sa fotke u hulahopkama, al ima istu frizuru i plavu kosu i mrsavica ko sa fotki. Korektna je i odmah ti veli kaj ne radi a kaj radi....
 

091/927-7070

Crnokosa..kaže da ima 35 god....po slikama tako slično izgleda, ali mislim da nisu sve slike njezine (ne sječam se tetovaža)....dogovor ok...kaže hotel plava laguna...dođem tamo, parkiram vani....kaže da dođem u hotel u sobu...malo mi je bilo nezgodno prolazit pokraj recepcije da me ne pitaju nešto....radi u hotelskoj sobi..uzeo sam masažu i btb (40 europskih)...komplet je 60....uglavnom, malo masira...malo btb....i ručno i oralno....završetak neče u usta... Ok usluga za pristojnu cijenu.... Kad zovem druge, preko oglasnika i jave se babe od 50 i više godina ( a u stvarnosti imaju još 10 godina više) i kažu mi masaža 60, a dogovor za više u prostoru, onda je ovo ok usluga.
Napomeni da je na zutom,sad na hepovima subovima ne znam cem ne.bok
 
Napomeni da je na zutom,sad na hepovima subovima ne znam cem ne.bok
Ona je jedina kod koje sam dosao i otišao. Prvo me dvaput izjebala za termin da stojim pred adresom a ona se ne javlja jer je uzela drugog u međuvremenu. Reko ima dobru tu guzicetinu moram to zavrtiti (karijera na po, prije nego sam krenuo s EGE i posjetima ostatku eu). Uspio dobiti termin, doc, bila je malo čudna Al Reko vikend je mozda je pila idk. Nasalim se da se napokon pronalazimo i kako me dvaput sjebala za termin, a ona počne nešto srat blabla, počne pizdit i na mene, Reko ocemo ovo otkazati il sta, pa je rekla aj necemo, daj taj kurac vamo. Ljubiti nisam ni probao ofc, dao da pusi ona se nešto premaze, rekoh daj se okreni pa da to završimo jer mi je stvarno bilo dosta, naguzi se ona i kako sam stao iznad nje takav smrad jebote pas, skoro sam se zrigao. Hvala bogu hlace i sve na meni jer se nisam htio skidati za tih pola sata, zakopcam ja i van bez bok

Jbg tad nisam na forumu nasao nista za nju, mislio sam da je dobra pa ju "čuvaju". Tko ide - sretno,uzivajte
 
Ona je jedina kod koje sam dosao i otišao. Prvo me dvaput izjebala za termin da stojim pred adresom a ona se ne javlja jer je uzela drugog u međuvremenu. Reko ima dobru tu guzicetinu moram to zavrtiti (karijera na po, prije nego sam krenuo s EGE i posjetima ostatku eu). Uspio dobiti termin, doc, bila je malo čudna Al Reko vikend je mozda je pila idk. Nasalim se da se napokon pronalazimo i kako me dvaput sjebala za termin, a ona počne nešto srat blabla, počne pizdit i na mene, Reko ocemo ovo otkazati il sta, pa je rekla aj necemo, daj taj kurac vamo. Ljubiti nisam ni probao ofc, dao da pusi ona se nešto premaze, rekoh daj se okreni pa da to završimo jer mi je stvarno bilo dosta, naguzi se ona i kako sam stao iznad nje takav smrad jebote pas, skoro sam se zrigao. Hvala bogu hlace i sve na meni jer se nisam htio skidati za tih pola sata, zakopcam ja i van bez bok

Jbg tad nisam na forumu nasao nista za nju, mislio sam da je dobra pa ju "čuvaju". Tko ide - sretno,uzivajte
Odvratna je
 
Meni je zanimljivo kako P.O. djevojke imaju dobro pamćenje ako se uzme koliko ljudi bude kod njih. Sjećaju me se čak iako nisam bio dulje od godine dana. Vjerojatno po glasu ili možda licu me prepoznaju.
Netko će reći da spremaju brojeve mobitela, možda, ali ne vjerujem u to osim ako nisi baš stalno kod:) kod njih.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh