ZAGREB - Iskustva & recenzije

Danas sam bio kod Ane Rudeš i mogu reći da još uvijek nisam došao k sebi koliko je bilo dobro ;) Cura je toliko napaljena da to nije normalno. To još u životu nisam vidio. Skoro smo se već na vratima počeli seksati. Prvo ponudi sok, malo popričamo, a jedva čekamo i ona i ja da krene akcija. Puši fenomenalno, bez kondoma, guta ga do kraja a nije da mi je baš mali (18 cm). Morao sam je više puta moliti da uspori jer bi svršio doslovno za pola minute. Ljubi se izvrsno, pravo seksi žvaljenje. Seks odličan, nabija se na njega i uživa u tome. Možeš raditi kaj hoćeš, dirati, maziti, lizati, daje sve osim analnog. Finale je bilo u usta, zašpricao je i po licu i kosi, oblizivala se jezikom kao da šlag jede. Higijena top, prvo tuširanje, čisti ručnik, prostor uredan i čist, ona mirišljava. Jest da je skupo, ali vrijedi svakog centa i velika mi je želja ovo ponoviti. Uzeo sam sat, ostao nekih 35 minuta (jbg malo je požurivala kasnije). Nakon akcije sokić, malo popričali, poljubac za kraj i krenuh kući s osmjehom na licu. Ovo mi je tek drugi susret s eskort damom (nakon bucke Olivere), ali po vašim recenzijama mislim da se jako malo njih može usporediti s Anom. Nije top model, malo je jača, pogotovo u guzi, sise neka trojka, ali je toliko jebozovna da se čovjek napali čim te onako pogleda. Ako planirate ići, od ovog tjedna na dalje radi samo ujutro, od 10 pa do nekih 15-16 iz osobnih razloga, ne želim sad govoriti kojih da ne zadirem u privatnost. U svakom slučaju ja sam preprezadovoljan :)

Danas sam bio kod Ane Rudeš i mogu reći da još uvijek nisam došao k sebi koliko je bilo dobro ;) Cura je toliko napaljena da to nije normalno. To još u životu nisam vidio. Skoro smo se već na vratima počeli seksati. Prvo ponudi sok, malo popričamo, a jedva čekamo i ona i ja da krene akcija. Puši fenomenalno, bez kondoma, guta ga do kraja a nije da mi je baš mali (18 cm). Morao sam je više puta moliti da uspori jer bi svršio doslovno za pola minute. Ljubi se izvrsno, pravo seksi žvaljenje. Seks odličan, nabija se na njega i uživa u tome. Možeš raditi kaj hoćeš, dirati, maziti, lizati, daje sve osim analnog. Finale je bilo u usta, zašpricao je i po licu i kosi, oblizivala se jezikom kao da šlag jede. Higijena top, prvo tuširanje, čisti ručnik, prostor uredan i čist, ona mirišljava. Jest da je skupo, ali vrijedi svakog centa i velika mi je želja ovo ponoviti. Uzeo sam sat, ostao nekih 35 minuta (jbg malo je požurivala kasnije). Nakon akcije sokić, malo popričali, poljubac za kraj i krenuh kući s osmjehom na licu. Ovo mi je tek drugi susret s eskort damom (nakon bucke Olivere), ali po vašim recenzijama mislim da se jako malo njih može usporediti s Anom. Nije top model, malo je jača, pogotovo u guzi, sise neka trojka, ali je toliko jebozovna da se čovjek napali čim te onako pogleda. Ako planirate ići, od ovog tjedna na dalje radi samo ujutro, od 10 pa do nekih 15-16 iz osobnih razloga, ne želim sad govoriti kojih da ne zadirem u privatnost. U svakom slučaju ja sam preprezadovoljan :)
Blago tebi!meni je prije par mjeseci rekla da ne guta i da nema po faci!!ostalo mi je isto bilo
 
Danas sam bio kod Ane Rudeš i mogu reći da još uvijek nisam došao k sebi koliko je bilo dobro ;) Cura je toliko napaljena da to nije normalno. To još u životu nisam vidio. Skoro smo se već na vratima počeli seksati. Prvo ponudi sok, malo popričamo, a jedva čekamo i ona i ja da krene akcija. Puši fenomenalno, bez kondoma, guta ga do kraja a nije da mi je baš mali (18 cm). Morao sam je više puta moliti da uspori jer bi svršio doslovno za pola minute. Ljubi se izvrsno, pravo seksi žvaljenje. Seks odličan, nabija se na njega i uživa u tome. Možeš raditi kaj hoćeš, dirati, maziti, lizati, daje sve osim analnog. Finale je bilo u usta, zašpricao je i po licu i kosi, oblizivala se jezikom kao da šlag jede. Higijena top, prvo tuširanje, čisti ručnik, prostor uredan i čist, ona mirišljava. Jest da je skupo, ali vrijedi svakog centa i velika mi je želja ovo ponoviti. Uzeo sam sat, ostao nekih 35 minuta (jbg malo je požurivala kasnije). Nakon akcije sokić, malo popričali, poljubac za kraj i krenuh kući s osmjehom na licu. Ovo mi je tek drugi susret s eskort damom (nakon bucke Olivere), ali po vašim recenzijama mislim da se jako malo njih može usporediti s Anom. Nije top model, malo je jača, pogotovo u guzi, sise neka trojka, ali je toliko jebozovna da se čovjek napali čim te onako pogleda. Ako planirate ići, od ovog tjedna na dalje radi samo ujutro, od 10 pa do nekih 15-16 iz osobnih razloga, ne želim sad govoriti kojih da ne zadirem u privatnost. U svakom slučaju ja sam preprezadovoljan :)
Može kontakt od Ane Rudeš?
 
ma znam, drugi kolege su mi rekli da ide komplet kod nje za 80, ali je nešto drobila da ne može iz osobnih razloga..pa sam se osjećao duplo prevaren. no, nije ona kriva, nego ja kad sam pristao. pa jbte mala borovje koja je duplo mlađa i zgodnija daje komplet za 80..doduše oral s gumicom, ali opet
jebat ga, neka bude info ostalima...
Može link ili broj od "mala borovje"
 
Sad ti trvdis suprotno, a pun je forum boljih recenzija za brazilke nego za domace cure!

Ajd onda OBSIRNIJE objasni, umjesto da samo bubnes doslovno, jer konkretnu recenziju od tebe do sada nisam citao.
Bas mi je frend pricao, dakle ne znaju eng onda vjerojatno su to bivse narkomanke, nema pusenja, prst u picu nemres stavit, lose se jebu da
A kod druge bilo fenomenalno, dakle zenska top top.... Pusi preko kondoma da imas osjecaj da nema kondoma....


Sorry na cekanju odgovora.

Ako mislis da mozes generalizirati, onda ne znam sto da kažem.
 
Ma ne znam što da ti kažem....u zadnje vrijeme se sam zalim pa bolje da šutim. ...evo idem malo u njemačku pa se javim. Za sad je španjolska raj u odnosu na sve Europu di sam bio.
 
Zaboravio si napisati da se slatka tajna udebelila jako. Sise ostale iste. Mislim nisu lose al puno premale u odnosu na ostalo. I zaudara. Svrsis po njoj ona samo navuce majicu i ceka drugog 🤢🤮
Istina živa.

Cura je simpatična i surađuje, ali em je pušenje za ništa, em baš bazdi. Pušenje bih pregrmio u ime dobre guzičetine, ali zbog loše higijene bio jednom i ne planiram baš tako skoro...
 
Slatka tajna se bas udebljala jako kod nje mi je plus sta joj mozes svrsiti u usta po licu gdje god hoces jebat ju mozes kako hoces ne bini se....higijena dosta losa

Njezna i mazna isto ju mozes karat kako god neda svrsavanje u usta po licu samo po tijelu i bolja higijena puno vitka je tko voli takve bit ce mu super
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh