ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozdrav. Ima li ko kakav savjet poslo sam 40€ zenskoj i nije dosla i nije naravno vratila pare pa sam mislio aj druga ce doc i nes sere da joj nisu sjele pare zna neko kaj bi trebo napravit.
Prijatelju, tvoji novceki su sad u bespućima internetskog klađenja. Samo je trebalo malo citat forum jer smo 472910372 puta napisali da se pare ne salju unaprijed. Al jbg, nek ti bude skola
 
Pozdrav. Ima li ko kakav savjet poslo sam 40€ zenskoj i nije dosla i nije naravno vratila pare pa sam mislio aj druga ce doc i nes sere da joj nisu sjele pare zna neko kaj bi trebo napravit.
Ak ce ti biti lakse.
Ja sam jednom dao 100e..
Kao mora platit taksistu ..
Pobjegli su s parkinga u stilubrzi i zastokih..
Koliko se zadimilo..

Ko bi reka da škodilak fabia to moze .😁

Al dobro ..tih 100 jetak i tak. bio laznjak pa nije bilovelike stete
 
Probaš i treći puta...ako se ponovi isto, staneš lijepo pred tvrdi zid (najbolje od betonskih blokova), i lupiš snažno glavom po zidu jednom, drugi put a za treći puta dvaput...zašto?
Pa zato jer je bar na ovom forumu bar 500 puta napisano da se novac NE šalje unaprijed jer ćeš ostati bez njega. Sve rečeno je u dobroj vjeri za tebe i sve buduće koji i pomisle poslati nekome lovu unaprijed.
 
Pozdrav. Ima li ko kakav savjet poslo sam 40€ zenskoj i nije dosla i nije naravno vratila pare pa sam mislio aj druga ce doc i nes sere da joj nisu sjele pare zna neko kaj bi trebo napravit.
Jedino možeš zaboravit...to je sve što možeš napravit...meni se to isto dogodilo davno ali smo se našli vani...ja u autu a ona na skuteru došla iz suprotnog smjera...naravno čim sam dao pare rekla neka idem za njom....s obzirom da je ulica bila uska nisam uspio u jednom mahu se okrenut (sve je to isplanirano) i naravno izgubio sam je po tim uličicama...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh