ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ajmo ovak; Novi na forumu, duže pratim.
Recenzije:

1. Crna pantera - ok. Znaš da nikako nisi prvi, ona zgodna, iskrena za godine i vjerujem joj. Nema 2 puta, nema kompliciranja...dakle kolodvor al solidna usluga za 40€(bar pušenje). Trening me ne zanima ali dala bi i to za 40€ ak si joj stalni. Ne požuruje i ne trudi te se rješit al kad krene ajmo..sam nemreš dugo osim ak si iz akcije here i to je to. Davno davala anal, al ne više...bar ne nez pregovaranja. Inače da se sve dogovorit. Ne preko telefona. Dakle, bez kurtona, anal, tu tamo noć(ak je cerka il njezin ne provjeravaju preveć), šta god rekla...pa trgovac je...zna ona i njezini klijenti što pričam
 
Recenzije:

1. Crna pantera - ok. Znaš da nikako nisi prvi, ona zgodna, iskrena za godine i vjerujem joj. Nema 2 puta, nema kompliciranja...dakle kolodvor al solidna usluga za 40€(bar pušenje). Trening me ne zanima ali dala bi i to za 40€ ak si joj stalni. Ne požuruje i ne trudi te se rješit al kad krene ajmo..sam nemreš dugo osim ak si iz akcije here i to je to. Davno davala anal, al ne više...bar ne nez pregovaranja. Inače da se sve dogovorit. Ne preko telefona. Dakle, bez kurtona, anal, tu tamo noć(ak je cerka il njezin ne provjeravaju preveć), šta god rekla...pa trgovac je...zna ona i njezini klijenti što pričam
2. Marica- dubrava, klaka il studentski kaj već. Uglavnom, baba stara cca 60 al puši čudo i za male pare( šta god neko reko al sve ispod 50 je mala satnica/30 min kako god koja izgleda - naravno osim ako je ɓeži prije nogo doso, A PARE ODMA atmosfera...o tome drugi put...). Puno priče prilikom dogovora al smjesti te po najavi kod komzuma pa zgrada odma do uz puno kompliciranja do lokacije. Dugo je tam al uvijek iste dugometražne uput makar bio 100put. Vjerojatno ne često jer se drži dog. I bar jedno 7 god tamo. Ak si platio po sata može 2 put i trud. Ono za nakon aftera ak si mlađi i ubiti vrijeme. Na umu da IMA 60 i TAK SE PONAŠA AL DELA VRIJEDNO I POŠTENO
 
poz, da li bi mi mogli pomoc u pronalasku neceg sigurnog u jutarnjim satim ? Sutra sam u zg od 9:13 pa bi u tom vremenu htjeo nesto sigurno! Molim vas ako ima neko konkretan prijedlog( hvala unaprijed) a ovi sto pametuju nek samo zaObiđe oglas. Hvala braco jos jednom!!
 
poz, da li bi mi mogli pomoc u pronalasku neceg sigurnog u jutarnjim satim ? Sutra sam u zg od 9:13 pa bi u tom vremenu htjeo nesto sigurno! Molim vas ako ima neko konkretan prijedlog( hvala unaprijed) a ovi sto pametuju nek samo zaObiđe oglas. Hvala braco jos jednom!!
Pa mozda ulovis stogody probak selin elena ili ono sto vef bude na oglasniku, prati jbg. Obicno oko 11 se pojavljuju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh