ZAGREB - Iskustva & recenzije

Mali osvrt na jako los odnos prema klijentu, tko voli nek izvoli.
Nazalost odmah po dolasku u prostor zao mi je sto sam ostao, u prostoru ubijete te vrucina, dnevni boravak zadimljen, smrdi..., nakon dogovora nova valuta se daje 30/90, tusiranje jedino dobro dobijes cisti rucnik.
Dolazak u sobu, stavlja koristenu plahtu, krece akcija oral bez pokusao po licu ona skoci ne diraj mi lice, ok nastavi oral sakih 10 sekundi brise svoje sline maramicama (wtf), oral nastavlja malo ju po kosi kad sljedi njeno koji urac me diras po kosi, sto to radis, melje li ga ona melje...ja pukao koji kurac si rekla da moze sve kad sam zvao sad ne moze vise nikakvo diranje...a jbt....
Dopizdila mi sa svojim vikanjem, glumatanjem, otisao u dnevni boravak krenuo se spremati kad evo nje, sorry ne idi malo sam u strci, guzva svi bi do mene...jednostavno vise nisam mogao da ju slusam...obukao se i otisao.
Sad ce mnogi da pizde ostavio si novu valutu, da ostavio ali vise nikada kod takvih osoba....od sada samo provjerene pa makar i 200 dao...ovo je dno dna.
Prostor Miramarska 13D... jbg nisam nasao nikavu recenziju za nju prije....
I onda mi najjace kaj svaki oglas glasi ugodno druzenje,sve te kurvetine po PO su sve samo ne ugodne,jebale bi se da im ne ude,a da uzmu lovu,svakaaaa pozuruje,glumata, ne moze ovo ne moze ono,a kad dogovaras ma mozeeee sveee,tako lijepi pristup tooop,ok dolazi svakakva ekipa,ali ako na vratima vidis da je covjek normalan i ok boli njega kurac kaj ti je 15ti danas i kaj ti se vise neda jebat,onda ne dogovaras nista taj dan vise,al jbga guzicaaaa gladnaaa para.....Dobro je frend napravio kod jedne na takvo ponasanje vracaj lovu,usprotivila se pa je dobila po nosu,pa je doso pimp pa je i on skup snjom dobio
 
I onda mi najjace kaj svaki oglas glasi ugodno druzenje,sve te kurvetine po PO su sve samo ne ugodne,jebale bi se da im ne ude,a da uzmu lovu,svakaaaa pozuruje,glumata, ne moze ovo ne moze ono,a kad dogovaras ma mozeeee sveee,tako lijepi pristup tooop,ok dolazi svakakva ekipa,ali ako na vratima vidis da je covjek normalan i ok boli njega kurac kaj ti je 15ti danas i kaj ti se vise neda jebat,onda ne dogovaras nista taj dan vise,al jbga guzicaaaa gladnaaa para.....Dobro je frend napravio kod jedne na takvo ponasanje vracaj lovu,usprotivila se pa je dobila po nosu,pa je doso pimp pa je i on skup snjom dobio
Cini mi se da normalnije cure rade svega par sati na dan, toliko se moze izgurat i s ovim visokim cijenama to bi im trebalo biti dosta. Ta Dragana siba oglase cijeli dan, normalno je da ne moze sve to odradit na prihvatljivoj razini. Mozda treba izbjegavat te 0-24 cure.
 
Cini mi se da normalnije cure rade svega par sati na dan, toliko se moze izgurat i s ovim visokim cijenama to bi im trebalo biti dosta. Ta Dragana siba oglase cijeli dan, normalno je da ne moze sve to odradit na prihvatljivoj razini. Mozda treba izbjegavat te 0-24 cure.
Ja bi rekao da ima iznimaka al kad sinoc vidim da je to 11ta po redu takva na koju sam naletio mislim da normalne nema i da vise necu ic kod nijedne,a stvarno normalniji ne mogu bit tako da problem nije u meni makar sam vec pomislio da je,jer nije problem ni lova ni nis,nego to doslovno guranje van sto prije,pusenje manje od minute i vec pita hocemo sex,alo platio sam pola sata, a ona bi da sam vani za 7min,a dole joj se iz picke dimi vec koliko ih je taj dan bilo....
 
Ja bi rekao da ima iznimaka al kad sinoc vidim da je to 11ta po redu takva na koju sam naletio mislim da normalne nema i da vise necu ic kod nijedne,a stvarno normalniji ne mogu bit tako da problem nije u meni makar sam vec pomislio da je,jer nije problem ni lova ni nis,nego to doslovno guranje van sto prije,pusenje manje od minute i vec pita hocemo sex,alo platio sam pola sata, a ona bi da sam vani za 7min,a dole joj se iz picke dimi vec koliko ih je taj dan bilo....
Ima nas i normalnih koje radimo 1,2 na dan ali i Vas ima svakakvih od 10 kolko vas nazove i traze termin a se mozda 1 pojavi.Isto tako bi da smo dostupne od 0-24 da smo slobodne
onda kad nazovete i sl..
Tako sa ima i Vas svakakvih a i nas
 
Ima nas i normalnih koje radimo 1,2 na dan ali i Vas ima svakakvih od 10 kolko vas nazove i traze termin a se mozda 1 pojavi.Isto tako bi da smo dostupne od 0-24 da smo slobodne
onda kad nazovete i sl..
Tako sa ima i Vas svakakvih a i nas
Ok,ja sam nazvao,dosao u minutu tocno,otusiran,obrijan kao i uvijek,znaci ispostovao sam dogovor,a recimo one nisu... Kakve to veze ima sa pozurivanjem i sa jebanjem samo da ne ude nego svrsi i van
 
Ispoljavas agresivnost prema zenama u tekstu. Nema to veze s gramatikom. Ako te se svaka zeli rijesiti znaci da si grub, napastan, neugodan ili jednostavno ne pazis na higijenu.
S kojeg si ti planeta???? Osim onih par dokazano dobrih i kvalitetnih cura koje ispoštuju dogovor, 90% vas u pravom smislu odrađuju posao na način kao naši privatni iznajmljivači na obali: "plati a bilo bi najbolje da ne dođeš"!!!
 
Hvala ti na recenzijama!
Vjerovatno ce i nekome biti od koristi,ko voli babce 50+…
Osobno se ne mogu načuditi da neko plaća da bi j…. stare babe.
Ljudi,ako vec dajete 50-60€+ za sex,pa zar nije logično da onda i lici na nekaj…
Uz malo truda takve možete jabavati za badava,a ne plaćati odronima koji su s jednom nogom u grobu…
Sve dok je tako,ti odroni ce lupati cijene 60€+…a ne vrijede ni 20€…
Nadi mi njen broj dajem 100 eura
 
Gospođa 41 g.
Slike iz oglasa jesu njene i dolazi na druženje isključivo u vaš prostor i nema druge opcije.
Cijene buba bezveze ali ubrzo se prilagodi vašoj ponudi i uvjetima. radi doslovno sve i dogovor je vrlo jednostavan, konkretan i ništa ne komplicira jedino je malo nezgodno što ima naviku zivkati ali u tom slučaju samo odjeb...!
Bio sam u prostoru gdje je 'gostovala' tako da znam da RADI SVE, trpa u sve rupe i može svršavanje u usta. Radi i grupna druženja i sa parovima, uglavnom sve joj odgovara. Voli povući crtu tako da nakon toga padaju sva pravila i onda radi bez kočnice. 🤣
Izgled neću komentirati jer se vidi na slikama a ne znam kako dolazi obučena jer kad sam ja stigao već je bila u radnoj odjeći samostojećima i štiklama.

Za sve upite obratite se njoj jer to je sve što znam a za više nisam zainteresiran. 😄

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/gospoda-41-g-oglas-5238764
Nadi mi njen broj i imas nagradu😎
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh