ZAGREB - Iskustva & recenzije

Slažem se i baš zato mi ovakve ženske nisu jasne.
Trebalo bi im biti u interesu i da s vremenom steknu stalnu, provjerenu klijentelu, a ne da svaki put strahuju kakva će im budaletinu ući u apartman.
Nisu cure "obrtnici" i ne misle na taj nacin. Plus toga je veliki dio glupa kao kokos i imaju oznake dolara u ocima, pa evo ti odgovora.

Da imaju barem jedno od toga (business thinking ili pamet/razum) bi mozda bilo drukcije.

Dodatno jos da prostitucija u HR nije legalna plus da su muskarci velikim dijelom majmuni. Em sta se tice ponasanja, em higijene.

Zalosno, jer se to nece promjeniti niti za 500 godina kada budu moje kosti 2 metra pod zemljom bioloski razgradjene.

Sad s koje strane poceti je pitanje.

Ili majmuna civilizirati ili kurvu opametii. Neznam.
 
Nisu cure "obrtnici" i ne misle na taj nacin. Plus toga je veliki dio glupa kao kokos i imaju oznake dolara u ocima, pa evo ti odgovora.

Da imaju barem jedno od toga (business thinking ili pamet/razum) bi mozda bilo drukcije.

Dodatno jos da prostitucija u HR nije legalna plus da su muskarci velikim dijelom majmuni. Em sta se tice ponasanja, em higijene.

Zalosno, jer se to nece promjeniti niti za 500 godina kada budu moje kosti 2 metra pod zemljom bioloski razgradjene.

Sad s koje strane poceti je pitanje.

Ili majmuna civilizirati ili kurvu opametii. Neznam.
teško je majmuna civilizirati:))
 
Nisu cure "obrtnici" i ne misle na taj nacin. Plus toga je veliki dio glupa kao kokos i imaju oznake dolara u ocima, pa evo ti odgovora.

Da imaju barem jedno od toga (business thinking ili pamet/razum) bi mozda bilo drukcije.

Dodatno jos da prostitucija u HR nije legalna plus da su muskarci velikim dijelom majmuni. Em sta se tice ponasanja, em higijene.

Zalosno, jer se to nece promjeniti niti za 500 godina kada budu moje kosti 2 metra pod zemljom bioloski razgradjene.

Sad s koje strane poceti je pitanje.

Ili majmuna civilizirati ili kurvu opametii. Neznam.
Pa, baš zato im i treba stalna klijentela, da se riješe tih majmuna, kako veliš.
A ovakvim pristupom ih se neće riješiti.
Ja znam nekoliko cura koje se već godinama ne oglašavaju, ne treba im to, jer imaju stalnu klijentelu.
A imaju stalnu klijentelu, jer korektno odrađuju posao.
Tako da ima dosta cura koje imaju poslovni način razmišljanja.
A ove tuke nek se nose s majmunima.
Možda ipak jednog dana shvate. Nije to baš viša matematika.
 
Pa, baš zato im i treba stalna klijentela, da se riješe tih majmuna, kako veliš.
A ovakvim pristupom ih se neće riješiti.
Ja znam nekoliko cura koje se već godinama ne oglašavaju, ne treba im to, jer imaju stalnu klijentelu.
A imaju stalnu klijentelu, jer korektno odrađuju posao.
Tako da ima dosta cura koje imaju poslovni način razmišljanja.
A ove tuke nek se nose s majmunima.
Možda ipak jednog dana shvate. Nije to baš viša matematika.
Upravo to. One koje imaju business acumen nisu po oglasnicima nego izgrade krug klijenata preko drugih sajtova i aplikacija i jebu se s muškarcima koje one izaberu. I ovce i novce.
 
Dali tko zna šta o dotičnoj hvala.
 
Pozdrav, bio tko?
Njih su dvije na kvatriću Body to bodY masaža, jer zna netko jer samo masaža ili bj isto uključen?
 
Pozdrav, bio tko?
Njih su dvije na kvatriću Body to bodY masaža, jer zna netko jer samo masaža ili bj isto uključen?
Stari, trenutačno najdetaljnija i najšira rasprava o njima na forumu i ti uletis s ovakvim pitanjem...
Jadna ti majka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh