ZAGREB - Iskustva & recenzije


Odličan, senzualan B2B. Uz Anjin (Lijepa žena), najbolji na kojem sam bio.
Cijena je 60 eura (što je sasvim prihvatljivo s obzirom na to da većina ostalih, malo boljih cura, naplaćuje 70 do 80 eura)
Prostor je na Trešnjevci. Apartman u novijoj zgradi. Lijepo sređen. Higijena na nivou.
Cura ima cca 28 godina. Jako dobro tijelo. Dobre noge, odlično dupe i manje sise.
U licu solidna. Slike su njene (prva slika sto posto je njena, a mislim da su i ostale).
Ne priča previše (što meni paše), ali je ugodna u komunikaciji.
Dopušta diranje, osim po pici (što joj je jedini minus).
Prvo te ručno izmasira dok ležiš na trbuhu, pa krene kliziti po tebi.
Pa se okreneš na leđa, onda lagano klizi po tebi tako da ti trbuhom dodiruje kitu i tako te pomalo napaljuje dok ti đoko pravo ne otvrdne. I sad najbolji dio, tad se okrene leđima prema tebi, zajaši te tako da ti picu gurne pod nos (parfektno) :p, pa ga krene drkat.

Izgled: 7,5 (dao bih joj 8 da ima veće sise)
Izvedba: 9 (jedini minus je taj što ne da picu dirat)
Prostor i higijena: 10.
 

Odličan, senzualan B2B. Uz Anjin (Lijepa žena), najbolji na kojem sam bio.
Cijena je 60 eura (što je sasvim prihvatljivo s obzirom na to da većina ostalih, malo boljih cura, naplaćuje 70 do 80 eura)
Prostor je na Trešnjevci. Apartman u novijoj zgradi. Lijepo sređen. Higijena na nivou.
Cura ima cca 28 godina. Jako dobro tijelo. Dobre noge, odlično dupe i manje sise.
U licu solidna. Slike su njene (prva slika sto posto je njena, a mislim da su i ostale).
Ne priča previše (što meni paše), ali je ugodna u komunikaciji.
Dopušta diranje, osim po pici (što joj je jedini minus).
Prvo te ručno izmasira dok ležiš na trbuhu, pa krene kliziti po tebi.
Pa se okreneš na leđa, onda lagano klizi po tebi tako da ti trbuhom dodiruje kitu i tako te pomalo napaljuje dok ti đoko pravo ne otvrdne. I sad najbolji dio, tad se okrene leđima prema tebi, zajaši te tako da ti picu gurne pod nos (parfektno) :p, pa ga krene drkat.

Izgled: 7,5 (dao bih joj 8 da ima veće sise)
Izvedba: 9 (jedini minus je taj što ne da picu dirat)
Prostor i higijena: 10.
Sve stoji i dobra je cura, no slike nisu njene, rekla mi, jer je dovoljno pametna da ne stavlja svoje iako jako liči, no ipak je nešto lošija od ove na slikama
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh