ZAGREB - Iskustva & recenzije

LoraBllond
25 godina, 167 visoka, 57kg, plava kosa, samo pozivi na broj: 092/433-2009

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/lorabllond-oglas-5304806

Cura sa slike, uživo jebeno zgodna, grudi i guza nisu sa ovog svijeta. :love:
Trenutno se nalazi pored Branimir centra, 70 pola sata, mali uredan stančić, čist ručnik.
Zgodna mlada cura, akcija i blow sa gumicom. Blow relativno kratak i odmah se baca na akciju. Imam osjecaj da ne surađuje baš nego više kao odradi i idemo doma. Nakon par poza matirala me i to je to. Ostao sam kraće nego što sam mislio da ću biti. Zgodna je ali ne planiram ići opet.
Ne pretjeruj da je jebeno zgodna.
Neki prosjek, čak možda i ispodprosječna.
A 1. I 3. Slika nisu njezine. Ili su stare 10 godina.
 
Ako je to dama koja radi noću i ima glas ko muški bariton (jer tip oglasa i ostalo upućuju da je), imaš raspravu, ne znam točno u kojem dijelu foruma, ali ono ..šok😳
 
Pozzzz ekipa!
Planiram obići jednu od ove dvije Silva milf ili Erotik djevojka...
Možete mi pomoč oko odluke ima tko kakav dobar savjet?
Hvala!
 
Mislim iskreno glupo je njih dvije usporedivat jer su potpuno razlicite u ovom poslu. Kod silve ides da ti se poigra s guzicom, a mirela je klasika.
Jedna je vitka ko balerina, druga je punija. E sad, ti vidi kaj ti vise pase. Al svakak mislim da nisu njih dvije za usporedbu
 
Pa jebm.sunce pa ako ti ne zelis da ti se igra sa supkom kazes joj samo i ne radi to , ja joj uvijek kazem bez rimminga
 
I bez toga je silvija milf isto kao i mirela samo zgodnija pristupacnije i bolja izgledom samo je razlika sta ova ima zube a mirela nema
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh